Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: Ghosts


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 569
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

για οποιον θελει να αλαξει το fov γιατι ειναι χαλια !!

 

The  PC  version of Call of Duty: Ghosts has its FoV (Field of View) set on 65; same as the FoV for Xbox and Playstation.

http://www.mapmodnews.com/article.php/Call-of-Duty-Ghosts-FoV-Changer-DL

 

προσωπικα μου αρεσε και το αφησα στο 90 για 1680Χ1050  παιζοντας οπως λεει με τα ΝUM +- κουμπια !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.metacritic.com/game/pc/call-of-duty-ghosts Μπραβο στο CoD για το User Score που επιασε σε τοσο λιγο χρονο. :P

Πρεπει να εχει παρει το πιο χαμηλο score απο ολα τα παιχνιδια της σειρας. Η εκδοση του ps3 εχει  2.1 και του 360 1.8. Τι εγινε φετος και ξαφνικα δεν αρεσει σε κανεναν? Που πηγαν ολοι αυτοι οι χαζοι που το αγοραζαν καθε χρονο??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα γιατι σε μια πιστα μου λεει οτι καταναλωνει πολυ μνημη και να το κλεισω αλλιως θα χαθουν δεδομενα απο τον υπολογιστη και βλεπω οτι τρωει απο το συστημα 4.79GB απο τα 8GB που εχω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα μπορουμε να εχουμε μια αποψη σχετικα με πιο ειναι καλυτερο μεταξυ call of duty ghosts και battlefield ?

Ίσως να μην πάρεις την απάντηση ποτέ γιατί είναι καθαρά υποκειμενική. :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρεπει να εχει παρει το πιο χαμηλο score απο ολα τα παιχνιδια της σειρας. Η εκδοση του ps3 εχει  2.1 και του 360 1.8. Τι εγινε φετος και ξαφνικα δεν αρεσει σε κανεναν? Που πηγαν ολοι αυτοι οι χαζοι που το αγοραζαν καθε χρονο??

http://www.metacritic.com/game/pc/call-of-duty-modern-warfare-3

http://www.metacritic.com/game/pc/call-of-duty-black-ops-ii  Παντα επερνε χαμηλες βαθμολογιες  :lol:  :lol: .

 

 

Τελικα μπορουμε να εχουμε μια αποψη σχετικα με πιο ειναι καλυτερο μεταξυ call of duty ghosts και battlefield ?

Οπως ηταν και MW3 Vs BF3 τα ιδια ειναι και τωρα,αντικειμενικα δεν αλλαξε κατι εκτως λιγο απο τα γραφικα. -_-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω παίξει περίπου μία ώρα και δεν έχω αντιμετωπίσει κάποιο σοβαρό τεχνικό πρόβλημα.

Η ιστορία του δεν μπορώ να πω ότι με ενθουσίασε. Το Gameplay έχει κάποιες καλές στιγμές, όπως αυτές με τον σκύλο.

Για κάποιον λόγο δεν μπορώ να βάλω σε Extra Settings τα Textures. Όταν πατήσω Apply, κλείνει το παιχνίδι, ανοίγει και γυρνάει πάλι σε medium. Το νερό και τα textures στο Medium, φαίνονται άσχημα.

Έχω βάλει το Patch για τα 6GB RAM. Παίζει ρόλο αυτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για κάποιον λόγο δεν μπορώ να βάλω σε Extra Settings τα Textures. Όταν πατήσω Apply, κλείνει το παιχνίδι, ανοίγει και γυρνάει πάλι σε medium. Το νερό και τα textures στο Medium, φαίνονται άσχημα.

Έχω βάλει το Patch για τα 6GB RAM. Παίζει ρόλο αυτό;

Aκου, αν και εχω αγορασει την PC εκδοση(με τον εχτρα χαρτη), παρολο που ο υπολογιστης μου δεν το παιζει λογο των Windows (32BIT, ναι αυτο ποθ ακουσατε), το κατεβασα πειρατικα,sry κιολας, στο λαπτοπ που εχει 64ΒΙΤ και 4GB RAM μαζι με το less RAM patch και οπως λες και εσυ δεν γινεται να το παιξεις με υψηλοτερα απο Medium, δοκιμασμενο-τα ιδα με 'σενα.

 

 

ΓΕΝΙΚΑ

Τελοσπαντων, διαβασα αυτο: goo.gl/AASuIP και λεω να το δοκιμασω αφου και το λαπτοπ το σηκωνει 64ΒΙΤ και 4 ΡΑΜ, αλλα σκεφτομαι μην φαω ban απο το STEAM, τι λετε αξιζει ή να κανω πρωτα την αναβαθμιση(να παμε στα σιγουρα τουλαχιστον).!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα το παίξω έτσι, δεν έχω θέμα.
Πάντως την επόμενη φορά που θα υπάρξει κουβέντα για Console vs Pc gaming, θα έχω πολλά επιχειρήματα υπέρ του δεύτερου.

Έλεος. Πραγματικά έλεος. Περισσότερη κουβέντα κάνουμε για το πως θα παίξει σωστά το παιχνίδι και αν θα παίξει παρά για το Gameplay και το storyline. Κονσόλα: Πετάς το DVD ή το κατεβάζεις από το Store και ξεμπέρδεψες. 

Ντροπή τους πραγματικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω παίξει περίπου μία ώρα και δεν έχω αντιμετωπίσει κάποιο σοβαρό τεχνικό πρόβλημα.

Η ιστορία του δεν μπορώ να πω ότι με ενθουσίασε. Το Gameplay έχει κάποιες καλές στιγμές, όπως αυτές με τον σκύλο.

 

Για κάποιον λόγο δεν μπορώ να βάλω σε Extra Settings τα Textures. Όταν πατήσω Apply, κλείνει το παιχνίδι, ανοίγει και γυρνάει πάλι σε medium. Το νερό και τα textures στο Medium, φαίνονται άσχημα.

Έχω βάλει το Patch για τα 6GB RAM. Παίζει ρόλο αυτό;

Το Patch για τα 6GB RAM ποιο ειναι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...