Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: Ghosts


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 569
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Το Patch για τα 6GB RAM ποιο ειναι;

Eιναι ενα patch το οποιο το βαζεις και παιζεις με λιγοτερο απο 6GB RAM, τουλαχιστον στην πειρατικη(μαλλον δεν πρεπει να μιλαμε γι'αυτα εδω,εε). ΠΡΟΣΟΧΗ μπορει να φας ban απο το ΣΤΕΑΜ!

 

Δεν ξερω αυτο που προτεινα-διαβασα αν ισχυει?!

 

 

 

Ερωτηση:

 

Γιατι δεν υποστηριζει 32ΒΙΤ, φτανει που θα πληρωσω τον κουκο αηδονι πρεπει να πληρω +100Ε τα 64ΒΙΤ, Win7 or 8 or 8.1 ποια προτινεται?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ξεκινησα κ εχω απο χτες,εχω μερικα θεματακια(ειμαι με το update 1 μαλιστα και με 13.11 beta9.2)

iw6sp64_ship_2013_11_11_20_02_01_86.jpgiw6sp64_ship_2013_11_11_19_57_34_81.jpg

 

 

οπως βλεπετε παταω το Ε για να σφαξω καποιον και βλεπω το παραπανω.

Επισης στην αρχικη πιστα(εκει που σε ξυπναει ο τυπος με τον σκυλο)με το που λεει grab your gear και εμφανιζεται το οπλο,απ το σκοπευτρο και πανω εχω ενα μαυρο κουτι(δεν εχω screenshot δυστυχως)

 

στην αρχη ειπα ειναι drivers(μολις μου το εκανε την πρωτη φορα,εκανα καθαρισμα με το DDU και περασα 13.11beta9.2)

το παραξενο.Στα artifacts αν πατησω esc βλεπω κανονικοτατα το μενου και με alt+tab βλεπω κανονικοτατα το desktop.

 

Μπορει σε πιστες να μην το κανει και να το κανει μετα οποτε του βαρεσει.Μια λυση ειναι αλλαζω την αναλυση και φτιαχνει.Επισης αν προσπαθησω να ξαναφτιαξω τη συνθηκη δεν το κανει.Οπως επισης κ αν βγω απ το παιχνιδι και ξαναμπω δεν εχω θεμα.

Η καρτα εντωμεταξυ τρεχει κανονικοτατα valley και furmark και ολα χωρις κιχ.

δεν εχω κανει overclock ειναι η GHz edition.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερωτηση:

 

Γιατι δεν υποστηριζει 32ΒΙΤ, φτανει που θα πληρωσω τον κουκο αηδονι πρεπει να πληρω +100Ε τα 64ΒΙΤ, Win7 or 8 or 8.1 ποια προτινεται?

Υπάρχουν και τα ραγισμένα windows που δεν κοστίζουν τίποτα.Δεν μπορώ να καταλάβω τι κάνετε εν έτη 2013 με 32bit λειτουργικό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Επίσης η πραγματικότητα και το killcam δεν φαίνεται να συμβαδίζουν καθόλου.. :P

 

Περίεργο (όχι τόσο όσο του BF4 είμαι σίγουρος) netcode κι εδώ; Μου κάνει εντύπωση.

 

Btw, ίσως τσεκάρω το single player από τον θείο, γιατί όλο βλέπω τον Riley να κάνει τα κόλπα του και θέλω κι εγώ να στέλνω έναν σκύλο να τρώει λαρύγγια. ^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο cod εχουν βαλει dedicated servers?? Παντα σεφτε εκανε αυτος με το λιγοτερο Ping και οι αλλοι συνδεονταν επανω του...Επομενως δε φταιει το netcode αλλα το Ping.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ντάξει είμαι κολλημένος με την σειρά δεν λέω. Αλλά πιστεύω ότι το φετινό cod είναι πολύ καλό. Καλύτερο για μένα από BO2 και φυσικά από MW3. Βέβαια το port στο pc δυστυχώς είναι λίγο άθλιο και το χαντακώνει πολύ. Επειδή τα προβλήματα που υπάρχουν είναι σχετικά απλά, ελπίζω να λυθούν με κάνα update. Αυτά από μένα, δείτε και το πρώτο βιντεάκι που ανέβασα για τα game: 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω παίξει περίπου μία ώρα και δεν έχω αντιμετωπίσει κάποιο σοβαρό τεχνικό πρόβλημα.

Η ιστορία του δεν μπορώ να πω ότι με ενθουσίασε. Το Gameplay έχει κάποιες καλές στιγμές, όπως αυτές με τον σκύλο.

 

Για κάποιον λόγο δεν μπορώ να βάλω σε Extra Settings τα Textures. Όταν πατήσω Apply, κλείνει το παιχνίδι, ανοίγει και γυρνάει πάλι σε medium. Το νερό και τα textures στο Medium, φαίνονται άσχημα.

Έχω βάλει το Patch για τα 6GB RAM. Παίζει ρόλο αυτό;

 

Γνωστό πρόβλημα του RAMFix είναι αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαρτάται πιο χρησιμοποιείς. Το πρώτο (Steam006 ή όπως λέγεται) έχει το πρόβλημα. Το τελευταίο (Ghosts Ramfix 1.1 από τον master131 που δουλεύει μόνο με τα γνήσια) δεν έχει αυτό το πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ντάξει είμαι κολλημένος με την σειρά δεν λέω. Αλλά πιστεύω ότι το φετινό cod είναι πολύ καλό. Καλύτερο για μένα από BO2 και φυσικά από MW3. Βέβαια το port στο pc δυστυχώς είναι λίγο άθλιο και το χαντακώνει πολύ. Επειδή τα προβλήματα που υπάρχουν είναι σχετικά απλά, ελπίζω να λυθούν με κάνα update. Αυτά από μένα, δείτε και το πρώτο βιντεάκι που ανέβασα για τα game: 

Ωραιος, αλλα το free for all δεν προσφέρεται για video τόσο πολύ.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχουν και τα ραγισμένα windows που δεν κοστίζουν τίποτα.Δεν μπορώ να καταλάβω τι κάνετε εν έτη 2013 με 32bit λειτουργικό.

Σορρυ κιολας, αλλα εχω το pc απ'το 2010 και παιζει μεχρι και το  ΒΟΙΙ σε high setings. Τοσα βιτ ειχε τοσα του αφησα, τωρα θα αλλαχθουν και αυτα. Ερωτηση W8 or W8.1 or W7 64bit?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ότι σε βολεύει, Win8 σκέτα δεν ''υπάρχουν'' πια μιας και αναβαθμίστηκαν σε 8.1, αν δεν έχεις πρόβλημα με το νέο UI των 8.1 βάλε αυτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ψαχνω να βρω τα ports για το ghosts για να ανοιξω το ΝΑΤ γιατι μου το βγαζει moderate κ δεν βλεπω να υπαρχουν καπου. το κουφο ειναι οτι κ στο bo2 ενω ειχα κανει port forward, τωρα μου το βγαζει κ εκει το ΝΑΤ moderate :S αν κ απ'οσο διαβασα στο forum του steam τα ports πρεπει να ειναι τα ιδια κ για τα 2 games...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...