Προς το περιεχόμενο

Eκτυπωτης-Σκανερ-Φαξ HP4500 - 49E στο Μediamarkt


eko13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 78
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ενημερωτικα ...δεν ειναι το μοντελο με το wifi , εχει τη διπλασια τιμη http://www.skroutz.gr/s/263838/HP-Officejet-4500-Wireless-All-in-One.html

Για παραλαβη και πληρωμη στο καταστημα δεν το εχω βρει,υπαρχει???

 

 

Παντως ενα review στο skroutz που εχει για το μοντελο με το wifi δεν λεει και τα καλυτερα http://www.skroutz.gr/s/263838/HP-Officejet-4500-Wireless-All-in-One.html#reviews

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο το σιτε τους αν το παρεις παει στα 63.99 δεν εχει να βαλεις επιλογη παραλαβη απο το καταστημα?Δεν εχει πληρωμη κατα την παραδοση στο καταστημα...Τον παραγγηλα τελος!!!!Εψαχνα καιρο κατι τετοιο απο τοτε που εχασα τον cannon στα black fridays!!!!

 

marialesvos εχει και δυνατοτητα παραλαβής απο το καταστημα χωρις χρεωση, αλλα ΟΧΙ πληρωμη σ'αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

marialesvos εχει και δυνατοτητα παραλαβής απο το καταστημα χωρις χρεωση, αλλα ΟΧΙ πληρωμη σ'αυτο.

Το βρηκα οκ τον παραγγειλα εβαλα σαν τροπο πληρωμης καταθεση σε τραπεζα αλλα απο οτι βλεπω δεν εχει wifi οποτε μαλλον δεν θα τον τιμησω!!!!Ας σβυσει το παιδι που ανοιξε το θεμα πως ειναι ασυρματος...Και μονο κ μονο γιαυτο δεν ειναι καν προσφορα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε ξερω, με τοσες αρνητικες κριτικες (οι μισες σχεδον 1 στα 5..)

http://www.amazon.com/HP-Officejet-4500-CB867A-B1H/product-reviews/B0036TGGJ6/ref=cm_cr_dp_qt_hist_one?ie=UTF8&filterBy=addOneStar&showViewpoints=0

 

θα το σκεφτομουν πολυ, εστω και για 49 ευρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακουστε το αμαζον ..εννοώ τις κριτικές..Προσωπικά δεν θα το αγόραζα με τόσο αρνητικό ντόρο που γινεται..δεν εχω να προσθέσω κάτι άλλο ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Συγνωμη αλλα Wi-Fi δεν εχει?????

 

αλλα απο οτι βλεπω δεν εχει wifi οποτε μαλλον δεν θα τον τιμησω!!!!Ας σβυσει το παιδι που ανοιξε το θεμα πως ειναι ασυρματος...Και μονο κ μονο γιαυτο δεν ειναι καν προσφορα...

Ο άνθρωπος δεν είπε οτι "είναι ασύρματος" ο εκτυπωτής... Είπε οτι συνδέεται στο ρουτερ (ενσύρματα) το οποίο ρουτερ κατα 95% θα έχει κεραία Wi-Fi οποτε μπορείς να εκτυπώσεις χωρίς να εχεις το μηχάνημα συνδεδεμένο με τον υπολογιστη. (Κάτι το οποίο γίνεται φυσικά και με 'ενσύρματο' δίκτυο.)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα έλεγα δώστε κάτι παραπάνω για laser, δεν αξίζουν τα μελάνια. Αν δεν τα χρησιμοποιείς ξεραίνονται, αν και τα συγκεκριμένα έχουν τις κεφαλές πάνω οπότε μικρό το κακό. Τα συγκεκριμένα με λιγο νερό σκούπισμα φτιάχνουν πάλι. όμως παραμένει μελάνι (μπλιαχ). 

Το έχω δουλέψει το εν λογω (ή παρόμοιο) μηχάνημα (ως fax), ο feeder δεν είναι πολύ αξιόπιστος (θέλει το χαρτί μετά από κάποιο καιρό λιγο σπρώξιμο). Επίσης η τροφοδοσία χαρτιού μπορεί να είναι ένα θέμα από ότι θυμάμαι..

 

Δεν λέω είναι κακή προσφορά, αλλα με 130€ (τριπλά) προσωπικά θα επέλεγα έαν b/w samsung laiser. (νομίζω αξίζει την διαφορά υπάρχει με 150€ και με wifi/fax)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα έλεγα δώστε κάτι παραπάνω για laser, δεν αξίζουν τα μελάνια. Αν δεν τα χρησιμοποιείς ξεραίνονται, αν και τα συγκεκριμένα έχουν τις κεφαλές πάνω οπότε μικρό το κακό. Τα συγκεκριμένα με λιγο νερό σκούπισμα φτιάχνουν πάλι. όμως παραμένει μελάνι (μπλιαχ). 

Το έχω δουλέψει το εν λογω (ή παρόμοιο) μηχάνημα (ως fax), ο feeder δεν είναι πολύ αξιόπιστος (θέλει το χαρτί μετά από κάποιο καιρό λιγο σπρώξιμο). Επίσης η τροφοδοσία χαρτιού μπορεί να είναι ένα θέμα από ότι θυμάμαι..

 

Δεν λέω είναι κακή προσφορά, αλλα με 130€ (τριπλά) προσωπικά θα επέλεγα έαν b/w samsung laiser. (νομίζω αξίζει την διαφορά υπάρχει με 150€ και με wifi/fax)

Ναι αλλα οι αναλύσεις εκτύπωσης και σκαρταρίσματος ειναι πολυ χαμηλές

 

 

δε ξερω, με τοσες αρνητικες κριτικες (οι μισες σχεδον 1 στα 5..)

http://www.amazon.com/HP-Officejet-4500-CB867A-B1H/product-reviews/B0036TGGJ6/ref=cm_cr_dp_qt_hist_one?ie=UTF8&filterBy=addOneStar&showViewpoints=0

 

θα το σκεφτομουν πολυ, εστω και για 49 ευρω

Αυτο μου έκοψε τα πόδια, τι να πω κρίμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τον εχω κανα τετραμηνο

πηρα συμβατο μελανι απο το πλαισιο που μου εβγαλε καποια στιγμη προβλημα αλλα το πηγα πισω στο πλαισιο και μου εδωσαν αλλο

γενικα χρησιμοποιω hp εκτυπωτες απο παλια γιατι η κεφαλη ειναι στο μελανι και οχι στο μηχανημα

ενα θεμα που εχω ειναι οτι δεν συνεργαζεται καλα με τον υπολογιστη με αποτελεσμα τα φαξ να μην τα αποθηκευει και στον υπολογιστη ολες τις φορες (παρολα τα updates και τις ρυθμισεις που εχω αλλαξει)

κατα τα αλλα σε αυτη την τιμη τη θεωρω προσφορα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Παιδιά το πήρα χθες από Multirama στα €72...  :mad:

 

Tο αγοραζεις απο ΜΜ και οπως το παιρνεις, το κανεις επιστροφη στο ΜΔ, υπαναχωρηση με επιστροφη χρηματων...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...