Προς το περιεχόμενο

Παρουσίαση Google Nexus 4


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 181
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

καλα μη το βλεπεις σαν κακο αυτο, για προστασια το κανουν 

 

ενα android lg που ειχα παλια σε αναλογη περιπτωση (οταν το ειχα στο παρπριζ για πλοηγηση καλοκαιρι, εκει τη παθαινουν πολλες συσκευες και γινονται ψησταριες , ειδικα αν φορτιζουν παραλληλα) , κολλαγε δε δουλευε τιποτα ουτε touch ουτε κουμπια και καθοταν εκει και ψηνοταν με παγωμενη εικονα 

 

αφου ζεσταθηκε που ζεσταθηκε , δε θα με χαλαγε να τραβαγε και καμια επανεκκινηση να ερθει στα ισα του , επρεπε να κανω στην ακρη του δρομου να του βγαλω τη μπαταρια (θα μου πεις τουλαχιστον εκει εβγαινε η μπαταρια.. ) 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ναι. Κοίτα, το 4s το σούταρα για πολλούς λόγους. Δεν με κάλυπτε σαν κινητό, με περιόριζε απίστευτα. ( Ήταν δώρο ). Όταν πήρα το One X τότε κατάλαβα τι σημαίνει κινητό! Αλλά δυστυχώς κάηκε η mobo... Γι' αυτό τώρα πρέπει να διαλέξω ανάμεσα σε S3 ή Nexus 4.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γκρρρ τέλεια! Μου κάηκε το one x και πρέπει να διαλέξω ανάμεσα σε S3 ή nexus 4. Και τα 2 έχουν αρνητικά, και τα 2 θετικά. Εφιάλτης έχει γίνει πλέον!

Εάν το πάρεις από μέρος που έχουν το Ν4 299 δολλάρια ή ευρά δεν χωράει συζήτηση.

Εάν είσαι Ελλάδα,πιστεύω ότι το S3 είναι καλύτερο.

Προσωπικά έχω παραγγείλει το 4 γιατί εδώ που είμαι είναι 150 ευρά φθηνότερο από το S3.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εάν το πάρεις από μέρος που έχουν το Ν4 299 δολλάρια ή ευρά δεν χωράει συζήτηση.

Εάν είσαι Ελλάδα,πιστεύω ότι το S3 είναι καλύτερο.

Προσωπικά έχω παραγγείλει το 4 γιατί εδώ που είμαι είναι 150 ευρά φθηνότερο από το S3.

Τελικά το S3 θα πάρω, αλλά αν θα πάρω με το "απλό" ή το LTE για την ram. Πήγα στην cosmote και το είχαν 590, το "απλό". Αλλά σε λίγο που θα βγει το s4, η τιμή του s3 θα πέσει αρκετά. Κοίταξα όμως και σε e-μαγαζάκια και το lte το έχουν 480. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...