Προς το περιεχόμενο

Παρουσίαση Google Nexus 4


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 181
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γκρρρ τέλεια! Μου κάηκε το one x και πρέπει να διαλέξω ανάμεσα σε S3 ή nexus 4. Και τα 2 έχουν αρνητικά, και τα 2 θετικά. Εφιάλτης έχει γίνει πλέον!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι σίγουρα πιο γρήγορο και θα παίρνει πρώτο τις αναβαθμίσεις, αλλά έχει μικρότερη οθόνη (βέβαια το S III έχει Pentile).

 

Επίσης υστερεί στην κάμερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε κοιτάς τι προτιμάς. Πού το δύσκολο;

Το δύσκολο είναι πως το Nexus είναι πολύ πιο γρήγορο, παίρνει κατευθείαν τις ενημερώσεις, έχει 2GB Ram, δεν είναι από πλαστικό, αλλά υστερεί κάπως στην κάμερα και στο βίντεο λέει πως λίγη παραπάνω χρήση το νιώθεις να καίει, τα οποία είναι βασικά για μένα. Από την άλλη, το s3 έχει όλα αυτά που ζητάω, αλλά είναι πλαστικό. :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω διαπιστώσει ότι ζεσταίνεται αρκετά όταν παίζω Need for Speed για ώρα, δεν καταλαβαίνω γιατί είναι βασικό για σένα όμως.

Απλά με ενοχλεί πολύ όταν το πιάνω, σε μεγάλο βαθμό. ( Τι ψάχνεις και συ :P ) Ξέρεις αν το S3 ζεσταίνεται πολύ όταν το χρησιμοποιείς για ώρα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το μονο προβλημα που μπορει να δημιουργησει η ζεστη ειναι throttle , κατα τα αλλα ποιος νοιαζεται 

(ειδικα αν αυτο δεν επηρεαζει αυτο που κανεις)

 

αμα το εχεις και σε θηκη (αν και τις αντιπαθω και γενικα δε χρησιμοποιω) , ουτε που το καταλαβαινεις 

 

συνηθως σε παιχνιδια εμφανιζονται αυτα τα φαινομενα , οχι στην υπολοιπη χρηση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...