Προς το περιεχόμενο

Παρουσίαση Google Nexus 4


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μα αυτό είναι το αστείο, μπορεί να είμαι apple fan boy αλλά και 300€ τα δίνω για πλάκα για ένα τέτοιο μηχάνημα (που δίνει και το 5άρι μου στα αυτιά). Απλά μία ερώτηση. Από το google store, πόσο καιρό θα κάνει να μου έρθει πχ Αγγλία αν το παραγγείλω από την Αγγλία ως κάτοικος Αγγλίας (δλδ να το παραγγείλει ένας κολλητός μου για εμένα).

 

Και πόσο σίγουρο είναι ότι θα έχει μέσα και τον ασύρματο φορτιστή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 181
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

http://www.n4checker.com/?type=n4_8gb

 

Σε λίγες μέρες (~4) κατά πάσα πιθανότητα θα έχει πάει στον κολλητό σου.

 

Ασύρματο φορτιστή δε θα έχει, μόνο η Wind θα δώσει, κι αυτό για περιορισμένο αριθμό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα δεν υπάρχει κάποιο να κρατάει τόσο. Οριακά ίσως το iPhone 5, το οποίο έχει 4άρα οθόνη, μην το ξεχνάμε αυτό.

 

Και μεταξύ μας, δε νομίζω να υπάρξει ποτέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα δεν υπαρχει και ουσιαστικος λογος να υπαρχει.. ειπαμε καλο χρυσο εργαλειο το τηλεφωνο , αλλα ειναι λυση αναγκης για αρκετα πραγματα οσο εισαι εξω ή εστω σπιτι σου αν θες να δεις στα γρηγορα κατι και βαριεσαι να ανοιξεις το pc

 

δεν εχει νοημα να μιλαμε για 5ωρο browsing απο τη οθονη του κινητου

 

στο μονο που θες αυτονομια ειναι στη πλοηγηση , αλλα υποθετω οτι οσοι ενδιαφερονται πραγματικα  για αυτο εχουν και ενα φορτιστη αυτοκινητου 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ. Όλοι θα θέλαμε μπαταρίες που να κρατάνε για μέρες συνεχούς χρήσης και να είναι και λεπτές μάλιστα επειδή μας χαλάνε τα χοντρά τηλέφωνα, αλλά προς το παρόν δε γίνεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο το Note 2 βγάζει άνετα 1μιση μέρα με τρελή χρήση που του κάνω (μιλάμε για πολλές κλήσεις και bt handsfree και wifi και 3G συνεχώς ανοιχτά).

 

Πόσες ώρες on screen;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενοχλεί κανέναν που μπορώ να δώσω "για πλάκα" 300€ και γίνεται αντικείμενο σχολιασμού? μιας και, και με το θέμα δεν έχει καμία σχέση και ούτε πιστεύω γνωρίζεις το ε9 μου/ εργασία μου/ ώρες εργασίας μου κτλ κτλ.

 

Και για να το κλείσουμε, γράφω, αλλά και 300€ τα δίνω για πλάκα για ένα τέτοιο μηχάνημα ΔΛΔ, ότι τα 300€ το καθιστούν κάπως ως value for money σχετικά με το τι δίνεις και τι παίρνεις. Άρα τζάμπα έπεσε το μάτι σου και είπες να πετάξεις κακία, μόνο και μόνο για να πεις κάτι... εάν ήθελα να κάνω e-peen μπορούσα να την έλεγα με 1000 διαφορετικούς τρόπους, αλλά να σχολιάζονται και τα λεγόμενά μας σε ένα ελεύθερο forum 1η φορά το βλέπω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Μόνο το Note 2 βγάζει άνετα 1μιση μέρα με τρελή χρήση που του κάνω (μιλάμε για πολλές κλήσεις και bt handsfree και wifi και 3G συνεχώς ανοιχτά).

 

Πόσες ώρες on screen;

Αυτή τη στιγμή με 8% υπόλοιπο, είναι στις 4:30 ώρες.Αποστολή από το GT-N7100 με τη χρήση Insomnia App
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...