Προς το περιεχόμενο

Final Fantasy XIV: A Realm Reborn [MMORPG][2013]


Stavros_ff

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 218
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

αφού η collector είναι και για pc

 

ναι δεν κατάλαβες τι εννοώ...

άμα το αγοράσεις από την ίδια την εταιρία το κατεβάζεις digital και δεν σου στέλνουν τα κουτιά και τα extra που έχει ( τα cd , αφίσες , βιβλιαράκια , κάρτες )  .....  εδώ στην ελλάδα θα τα φέρει κανένα site ξέρει κανεις ?  ώστε να τα πάρουμε όλα τα extra 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι δεν κατάλαβες τι εννοώ...

άμα το αγοράσεις από την ίδια την εταιρία το κατεβάζεις digital και δεν σου στέλνουν τα κουτιά και τα extra που έχει ( τα cd , αφίσες , βιβλιαράκια , κάρτες )  .....  εδώ στην ελλάδα θα τα φέρει κανένα site ξέρει κανεις ?  ώστε να τα πάρουμε όλα τα extra 

 

Γενικά η digital collector ποτέ δεν σου δίνει ότι η retail collector μόνο καποια ψηφιακά αποκλειστικά πράγματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά η digital collector ποτέ δεν σου δίνει ότι η retail collector μόνο καποια ψηφιακά αποκλειστικά πράγματα.

 

το θέμα είναι εδώ εμείς στην ελλάδα θα την βρούμε για να πάρουμε τα παρελκόμενα ? υπάρχει καμια ελληνική κοινότητα για το FF , να δούμε αν kanoun από κάπου μαζική παραγγελια ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα εχει συνδρομη ή θα ειναι όπως το gw2?Αν ειναι οπως το gw2 θα ειναι ενδιαφερον αλλα με συνδρομη θα φαει ακυρο απο μενα  :P

 

με συνδρομη  :(

 

Και γιατί δεν την πέρνεις από το link που σου βαλε ο φίλος από πάνω? 60 ευρώ για κολέκτορα θεωρούνται λίγα.

 

Θα ηθελα να ειμαι σιγουρος για το site  γιαυτο θα ηθελα να μαθω και αλλοι απο ελλαδα τι θα εκαναν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα με συνδρομη ηταν και παλια και ηταν τρελη πατατα και τωρα το ευχαριστω τους ειναι να το ξαναβγαλουν με συνδρομη,οταν υπαρχουν πολυ καλα mmo οπως Rift και  gw2.Ελεος δηλαδη αυτη η Square Enix απο την μια αποτυχια στην αλλη :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με συνδρομη  :(

 

 

Θα ηθελα να ειμαι σιγουρος για το site  γιαυτο θα ηθελα να μαθω και αλλοι απο ελλαδα τι θα εκαναν

το site μια χαρά είναι πάντως. Εχω παραγγείλει από εκεί παιχνίδια με αντικαταβολή και τα έχουν φέρει κανονικά χωρία κάποιο πρόβλημα

 

Την έχει και το πλαίσιο

 

http://www.plaisio.gr/games/pc/pc-paixnidia-games/Square-Enix-Final-Fantasy-XIV-On-Line-Realm-Reborn-Collectors.htm

 

στα 60 ευρώ ενώ την κανονική έκδοση την έχει στα 25 ευρώ νομίζω πολύ καλή τιμή αν δεν σε ενδιαφέρουν τα καλούδια της collector

 

http://www.plaisio.gr/games/pc/pc-paixnidia-games/Square-Enix-Final-Fantasy-XIV-On-Line-Realm-Reborn.htm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπήκα χτες στην Μπίτα. Τα γραφικά είναι φοβερά και το παιχνίδι είναι πολύ playable με χειριστήριο. Τους έχουν ξεφύγει κάποιες μεταφράσεις αλλά μια χαρά δείχνει. Είναι λίγο μονότονο γιατί δεν υπάρχει ούτε ένα βοισοβερ βέβαια. Πήγα 5 lvl Thamauturgist, κι θέλω να γίνω black mage. Μια χαρά μου φένεται το παιχνίδι για final fantasy mmo , θα συνεχίσω βέβαια να  παίζω μέχρι να ανεβώ λίγο για να δω πως είναι, στην καλύτερη θα φύγει το preorder του collector.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...