Προς το περιεχόμενο

Final Fantasy XIV: A Realm Reborn [MMORPG][2013]


Stavros_ff

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εννοείται να το δοκιμάσεις και εννοείται ότι είμαστε όλοι ακόμη στον σέρβερ Balmung ! Πίστεψέ με δεν πρόκειται να μετανιώσεις !


τελικά το game σας κράτησε? αξίζει ? ήθελα να παίξω wow ξανά αλλα δεν βγαίνω να αγοράσω gamecard + mop = 40φευγα οπότε σκέφτηκα να το δοκιμάσω (το βρήκα 16,5 euro κ έχει κ ενα μήνα μέσα)

να το δοκιμάσω ή θα ξενερώσω?  ...

 

Εννοείται να το δοκιμάσεις και εννοείται ότι είμαστε όλοι ακόμη στον σέρβερ Balmung ! Πίστεψέ με δεν πρόκειται να μετανιώσεις !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 218
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

σ'ευχαριστώ  B) 
μερικά info please
 
ειναι βαρύ το game ? έπαιζα guild wars 2 στο pc (4770hd-4gb ram- e5300 cpu)

κόσμο έχει ? στην guild σας μιλάτε απο mic? πόσα άτομα έχετε περίπου ενεργά την μέρα ?

thanks  :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παιχνίδι είναι σχετικά βαρύ αλλά έχει ρυθμίσεις και παίζει άνετα πιστεύω ! Έχουμε άτομα στο guild που το παίζουν σε laptop. Κόσμο έχει υπερβολικά πολύ ( δυστυχώς λίγους Έλληνες ) . Θα το διαπιστώσεις και μόνος σου. Στο guild έχουμε γύρω στα 15 άτομα ενεργά καθημερινά ( από τα 25 που έχουμε συνολικά ) . Επίσης χρησιμοποιούμε ventrilo . Περισσότερα από κοντά ! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χμμμ στο τσακ είμαι αλλα θέλω να το σκεφτώ μέχρι αυριο
θα κατεβάζω απόψε το client just in case ..  B) 

αυτό που μ αρέσει ειναι οτι έχει summoner ... έχω καιρό να παίξω τέτοιο class σε mmo
αλλα και γενικότερα με τραβάει απ τα video /screens που είδα
ελπίζω μόνο να έχει πράμα να κάνεις  B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η συνένωση των δύο μεγαλύτερων ελληνικών guilds είναι γεγονός ! Σας περιμένουμε όλους στον σέρβερ Balmung για να απολαύσουμε αυτό το καταπληκτικό παιχνίδι !

 

Η παρέα μας συνεχώς μεγαλώνει ! Σας περιμένουμε !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 3 μήνες μετά...

Φιλε πριν 15-20 μερες ημουν στο τσακ να το παρω το ειχα βρει 16ευρω αλλα τελικα πηρα το teso.Το παιχνιδι εχει ακομα κοσμο?Γιατι στην αρχη ειχα διαβασει γινοταν χαμος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κόσμο έχει και βρίσκεις εύκολα άτομα για party για dungeons κτλπ αλλά μου αρέσει περισσότερο να είμαι και να κάνω πράγματα με Έλληνες και λόγω της γλώσσας αλλά και λόγω του χαβαλέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Αν ενδιαφέρετε κανείς έχουμε φτιάξει ένα μικρό παρείστικο guild στον σέρβερ Balmung. To παιχνίδι είναι πολύ καλό , με βάθος και πολλά πράγματα να ασχοληθείς. Όσοι πιστοί προσέλθετε !

 

Το μικρό μας guild συνεχίζει την πορεία του στον σέρβερ Balmung. To παιχνίδι είναι ότι καλύτερο υπάρχει αυτή την στιγμή σε PvE ΜΜΟ !

Όποιος ενδιαφέρεται μπορεί να  στείλει ingame pm στους Valerian Snow , Zefiron Aldazar και Omi Nia ή σε εμένα εδώ. Όσοι πιστοί προσέλθετε !

 

Υ.Γ. Το παιχνίδι διαθέτει και free trial πλέον  http://www.ffxiv-freetrial.com/en/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το guild μας συνεχίζει την πορεία του στον σέρβερ Balmung. To παιχνίδι είναι ότι καλύτερο υπάρχει αυτή την στιγμή σε PvE ΜΜΟ !

Όποιος ενδιαφέρεται μπορεί να  στείλει ingame pm στους Valerian Snow , Zefiron Aldazar και Omi Nia ή σε εμένα εδώ.

 

Υ.Γ. Το παιχνίδι διαθέτει και free trial πλέον  http://www.ffxiv-freetrial.com/en/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...