Προς το περιεχόμενο

Just Cause 3


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Διολου τυχαιο για ποιο λογο εγιναν τα review στα μεγαλα sites ακομα και στο pc ενω τις περισσοτερες φορες γινονται στις εκδοσεις των κονσολων. Το οτι δε site οπως το Ign αναφερουν στο review τους για τεχνικα θεματα στην Pc εκδοση,ή ακομα και την χρηση Ssd για τα loading λεει πολλα για την κατασταση που ειναι ο τιτλος τωρα.

 

Βεβαια εριξα ουτως ή αλλως ακυρο μιας και απο οτι ειδα και απο reviews αλλα και απο streams το παιχνιδι ειναι βαρετο με τα ιδια και τα ιδια Missions συνεχεια και το story του ψιλο αδιαφορο δυστηχως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 145
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ούτε το Just Cause 2(Πολύ generic και βαρετό gameplay που ήταν λες και έπαιζες παρακμιακό f2p τίτλο) μου άρεσε και απ' ότι φαίνεται ούτε αυτό θα παίξω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διολου τυχαιο για ποιο λογο εγιναν τα review στα μεγαλα sites ακομα και στο pc ενω τις περισσοτερες φορες γινονται στις εκδοσεις των κονσολων. Το οτι δε site οπως το Ign αναφερουν στο review τους για τεχνικα θεματα στην Pc εκδοση,ή ακομα και την χρηση Ssd για τα loading λεει πολλα για την κατασταση που ειναι ο τιτλος τωρα.

 

Βεβαια εριξα ουτως ή αλλως ακυρο μιας και απο οτι ειδα και απο reviews αλλα και απο streams το παιχνιδι ειναι βαρετο με τα ιδια και τα ιδια Missions συνεχεια και το story του ψιλο αδιαφορο δυστηχως.

Δεν ειναι τυχαιο. Τα reviews πρεπει να γινονται στο pc επειδη η εκδοση του pc ειναι η ανωτερη αλλα η Microsoft και η sony τους πληρωνυον για να κανουν τα reviews στις κονσολες. Προφανως αυτη τη φορα δεν ειχαν χρηματα να πληρωσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περίμενε κανεις κάτι διαφορετικό?! Όλα τα trailer και gameplay ήταν boom boom suck it M.Bay , δηλαδή τι θα μπορούσε να είναι το final?! :D Προσωπικά δεν με χαλάει να παίξω just το main story just once! Σε κάνα steam sale.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα αν εγώ πως είναι το πιο ηλίθιο παιχνίδι που μπορεί να πληρώσει κανείς για να πάρει (ανεξαρτήτως τεχνικού τομέα και σχετικών προβλημάτων) θα είμαι υπερβολικά εγωιστής και κομπλεξικός;Και αυτό και όλη η σειρά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ε καλά, όχι και όλη η σειρά, το 2 μια χαρά ευχάριστο και ξεκούραστο είναι (και έχει και πολύ ωραίο πιστολίδι).

 

Και όμορφα γραφικά (ειδικά ηλιοβασίλεμα) για την εποχή του. :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε καλά, όχι και όλη η σειρά, το 2 μια χαρά ευχάριστο και ξεκούραστο είναι (και έχει και πολύ ωραίο πιστολίδι).

Εντάξει, ομολογουμένως τα 2 πρώτα ήταν σε λίγο καλύτερη μοίρα.Στο πρώτο είχα δοκιμάσει και demo!  :-D

Αλλά ρε παιδί μου αυτό και από βίντεο που το βλέπω με απωθεί.Βλέπεις έναν τύπο πάνω σ' ένα φτερό αεροπλάνου αγκαλιά με ένα μπαζούκα, να σκάει βλήματα που ως δια μαγείας ανοίγουν λες και είναι σκάγια καραμπίνας, τρώει καμιά 500ριά σφαίρες και δε σαλεύει ούτε το πόδι απ' το φτερό, πηδάει απ' το φτερό, ανοίγει wingsuit και φτάνει από τη μία άκρη του χάρτη στην άλλη, αν θέλει για αλλαγή από το wingsuit πετάει το γάντζο, ο οποίος πιάνει στον αέρα και τον εξσφενδονίζει ακόμα πιο ψηλά και γενικά ρε παιδί μου, οκ πετάει πολύ.Εντάξει, παιχνίδι είναι, το ξέρω.Είμαι δεκτικός και σε παιχνίδια τύπου saints row ας πούμε, αλλά δεν ξέρω αυτό το just cause μου βγάζει κάτι πολύ ανεγκέφαλα "χαζοαμερικάνικο" ένα πράγμα.Ειδικά ετούτο το τρίτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...