Προς το περιεχόμενο

Just Cause 3


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλά δεν ηταν που τα κατεβαζες ρε oroku;Τι τα ήθελες τα γνήσια; :-D

Eπειδη εχει DENUVO DRM . Οπως και τα mad max και MGS5 τα οποια επισης αγορασα για τον ιδιο λογο.

Το επεστρεψα σημερα το παιχνιδι και θα με παρουν τηλεφωνο μεσα στην εβδομαδα για να μου πουν τι θα γινει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eπειδη εχει DENUVO DRM . Οπως και τα mad max και MGS5 τα οποια επισης αγορασα για τον ιδιο λογο.

Το επεστρεψα σημερα το παιχνιδι και θα με παρουν τηλεφωνο μεσα στην εβδομαδα για να μου πουν τι θα γινει.

μες την βδομάδα απάντηση;

τί κοροϊδία είναι αυτή;

Τί θα κάνουν τα τζιμάνια του public,θα πάρουν τον gabe τηλ να τον ρωτήσουν; ή τον προμηθευτή τους να του τρίξουν τα δόντια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thnx m8! Διάβασα τα επιχειρήματά σου για το παιχνίδι. Είναι όλα valid, αλλά και υποκειμενικά. Απλά not your cup of tea ως φαίνεται :-) Το εκτιμώ πολύ που μπόρεσες να κρίνεις αντικειμενικά την παρουσίασή μου, γιατί σε ορισμένους το μόνο κριτήριο είναι αν η άποψη του reviewer συμφωνεί με τη δική τους. Προσωπικά προσπαθώ πάντα να δίνω μια σφαιρική εικόνα του εκάστοτε τίτλου προκειμένου να καταλαβαίνει ο θεατής αν θα του άρεσε ή όχι το παιχνίδι.

 

Εννοείτε άλλωστε δεν είμαι παντελώς άσχετος :D Βασικά δεν συμφωνώ όχι γιατί δεν είναι my cup of tea όπως είπες αλλα γιατί είναι το τρίτο cup of tea :D Άμα έπαιζες τα προηγούμενα θα είχες κορεστεί γιατί πέρα από τις εκρήξεις και graphs δεν έχει γίνει κάτι άλλο. Όπως είπα είναι μια χαρά για ένα playthrough για αυτό το νοίκιασα, με την καμια αγορά τώρα για pc.

 

p.s. τώρα πρόσεξα ότι είναι το δεύτερο σου AAA game που κανεις review, άντε καιρός είναι ξεκολλα από τα old school γιατί δυστυχώς καλός reviewer imho δεν υπάρχει εδώ και άσε που βάζουν τα μούτρα τους :D Keep it up bud, subbed ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια τι γυινεται αγορασα το just cause 3 και βλεπω οτι πληρω τις "προηποθεσεις" για very high graphics στα 60 fps το συστημα μου το εχω κατω στην υπογραφη το θεμα ειναι οτι ειτε low ειτε very high εχω 30 fps! ξερει κανεις τι γινεται;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια τι γυινεται αγορασα το just cause 3 και βλεπω οτι πληρω τις "προηποθεσεις" για very high graphics στα 60 fps το συστημα μου το εχω κατω στην υπογραφη το θεμα ειναι οτι ειτε low ειτε very high εχω 30 fps! ξερει κανεις τι γινεται;

Βλέπω ότι έχεις κάρτα AMD. Φίλε μου, πληροίς δεν πληροίς τις προϋποθέσεις, αυτό το παιχνίδι έχει σοβαρό πρόβλημα με τις κάρτες AMD και δεν νομίζω να έχει βγει patch ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Επιτελους  τωρα μετα απο 3 εβδομαδες που το αγορσα και το επεστρεψα επειδη δεν μου δεχοταν τον κωδικο το steam μου εστειλαν email απο την Square Enix με αλλον κωδικο τον οποιο και δεχτηκε στο steam!! Κατεβαινει απο steam !! Απαραδεκτη η υποστηριξη της Square Enix στην Ελλαδα. Αυτο εχω να πω. Και σαν να μην εφτανε αυτο ενω ειχα αγορασει την Special εκδοση που εχει μεσα τον χαρτη και δωρεαν τα 3  DLC ο κωδικος που μου εστειλαν ειναι για την απλη εκδοση. Πως θα παρω τωρα DLC αφου δεν δεχεται paysafe το steam? Μεγαλη απατη απο την Square enix.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oroku απο τη στιγμη που είχες αγοράσει την special εκδοση και σου έστειλαν την απλή τοτε είσαι ριγμενος. Θα πρότεινα να επικοινωνησεις με τον Κυριάκο Μητσοτάκη ώστε να επιληφθεί του θέματος.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαιντεται πως το παιχνιδι ειναι τεραστια μετα απο 6 ωρες παιχνιδιουκ αι ουτε 10% δεν ειμαι σε progresss. Σφαζω σφαζω και καταστρεφω!!! Τι ευχαριστηση!!! Παρα πολυ καλο  πιαχνιδι! Αψογο optimization επισης καθως με ολα utra 1080p τρεχει σταθερα στα 60 fps και τα γραφικα του ειναι εξεραιτικα. Αγοραστε το! Αξιζει!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγω μετα απο αυτη την ανακοινωση αποφαισσα να το σταμτησω το παιχνιδι και να το συνεχισω μολις βγει  το patch για να το παιξω με τα καλυτερα γραφικα του DX12.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα γιααυτο θα το συνεχισω με dx12 για μεγαλυτερη ευχαριστηση. Εντωμεταξυ αυτο το μηνα εχουμε Dragons Dogma Assasin creed India και re0 φεβρουαριο sf5 Μαρτιο Far Cry Primal  και παει λεγοντας. Αρα ολο και κατι εχουμε να παιξουμε μεχρι να βγει το dx12 patch για το jc3.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...