Προς το περιεχόμενο

Just Cause 3


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Θα το ηθελα με περισσοτερες αποστολες. Το αγορασα πριν 1 εβδομαδα και ειμαι ηδη στην προ τελευταια αποστολη και εχω ασχοληθει αρκετα και με τον χαρτη.

 

Μπορει καποιος να μου εξηγησει τι ειναι το air sea & land dlc?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Μπορει καποιος να μου εξηγησει τι ειναι το air sea & land dlc?

 

Αυτό.

 

 

Ναι, μετά από το θέμα του ότι Han, Leia, Luke είναι και οι 3 αδέρφια στο Star Wars (...............................), νομίζω ότι πρέπει το Google να χρησιμοποιείται περισσότερο.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα διαβαζω για εξτρα αποστολες, το εψαξα στο γοογλη χωρις να βρω κατι για τις αποστολες. Θα μπουν πιο μετα?

 

 

btw το οτι μπορει να τρολλαρα το σκεφτηκε κανεις? lol

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 μήνες μετά...

Εγω πάντως θα το τσιμπήσω σίγουρα το παιχνίδι όταν ξαναβγάλει εκπτώσεις το steam .. Είχα παίξει μικρός τα παλαιότερα και θέλω ένα παιχνίδι τέτοιου τύπου με ανάλαφρες αποστολές καταστροφές κλπ κλπ ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα αγορασα και το expansion pass. Ελπιζω να κανει τουλαχιστον το παιχνιδι 2πλασιο ή και μεγαλυτερο. Δεν εννοω με αριθμο αποστολων, αλλα ισως και πιο δυσκολο ωστε να θελω πιο πολυ χρονο, κτλ...

 

Θα πω συντομα εντυπωσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τα 25 που εδωσα δεν αξιζει ειναι η γνωμη μου. Τελειωσα μονο το sky expandion μεχρι τωρα (3 ή 4 mission). Θα ηταν ωραια να τα βλεπαμε στην κυρια ιστορια του παιχνιδιου, και μαζι με αυτα τα expansion, θα αξιζε το παιχνιδι στα 50 ευρω συνολικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Αν μπει mp νομιζω θα τραβηξει αρκετο κοσμο. Το σκεφτομουν ενω επαιζα με τα καινουργια αντικειμενα ποσο ωραια θα ειναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Αφού επιτέλους και εγώ αγόρασα σωστή κάρτα γραφικών αγόρασα το παιχνίδι περίπου στα 15-16 euro από το g2a. 

Έχω παίξει συνολικά 13 ώρες και τελειώνω τώρα την μια από τις 3 βασικές μεγάλες ομάδες περιοχών .

 

Θέλω να ρωτήσω τώρα όμως το παιχνίδι γενικά πηγαίνει έτσι ? καταστρέφω περιοχές συνεχεια με οποιον τρόπο θέλω μέχρι να κατακτήσω τον χάρτη ? 

Γενικά έχει κάποια ιστορία κάποια χρονική σειρά ? Μέχρι στιγμής περνώ κανένα ελικόπτερο βρίσκω περιοχές κατεβαίνω καθαρίζω και ξανά το ίδιο..

 

Όπως και να έχει μου άρεσε πολύ σαν παιχνίδι και οι εκρήξεις είναι αρκετά εντυπωσιακές και ωραίες.

Από άποψη αποδόσεων στην δικη μου κάρτα παίζει περίφημα δίχως κανένα θεματάκι .
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι πάει, καταστρέφεις όπου θες και ανοίγεις τον χάρτη. Η ιστορία είναι εντελώς ανούσια.

 

Αν αντέχεις αυτή την επανάληψη θα σου αρέσει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...

Το ξεκινησα και εγω αυτες τις μερες.

Αυτο που μου εκανε εντυπωση ειναι οτι παιζει να ναι το πρωτο game που ο 4690 ριχνει bottleneck.

Γενικα εχει υψηλο cpu usage,70-90%.Οταν γινεται πανικος μενει μονιμα στο 90% ενω της καρτας πεφτει μεχρι και το 40-50% ενω πεφτουν και τα fps.

Οι εκρηξεις παντως οντως ειναι εντυπωσιακες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...