Προς το περιεχόμενο

ΕΤΟΙΜΕΣ καψουλες nespresso απο αλλες εταιρειες


nek4d

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σε αυτό ή σε κάποιο άλλο forum τα παιδιά που έχουν την παραπάνω εταιρία είχαν κάνει μια πολύ καλή προσφορά για τον καφέ φίλτρου που είχαν βγάλει. Οι απόψεις και τότε ήταν πολύ θετικές. Μήπως να ζητήσουμε και εμείς μια καλύτερη προσφορά γα τα μέλη του insomnia?

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 2,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

το συγκεκριμενο καταστημα πουλαει μονο 100δες?

γιατι πες οτι πηρες 100δα και δε σου αρεσε ο καφες... τι κανεις?

και 50άδες και 25άδες με την ίδια τιμή ανά μονάδα (0.33) αλλά στις 50, και 25 τα μεταφορικά χρεώνονται 4 ευρώ.

 

http://www.crescentocafe.com/main/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage_cat2.tpl&product_id=59&category_id=2&option=com_virtuemart

 

Αν βέβαια πας από το μαγαζί τους φαντάζομαι τα γλυτώνεις. Εγώ λέω να πάω να πάρω μια 25άδα για να δοκιμάσω! Αν μου αρέσει μπορεί να πάρω περισσότερα μελλοντικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια παρακολουθω το topic  απο την αρχη αλλα δεν εχω καταλαβει αν οι επαναγεμιζομενες μπορουν να χρησιμοποιηθουν σε Tassimo  kai γενικα τι παιζει στη συγκριση Tassimo-Dolce Gusto-Nespresso.(εψαξα στο forum  αλλα δε βρηκα κατι αντιστοιχο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα κι εγώ να δοκιμάσω τις capsulin και οι πρώτοι 3 καφέδες ήταν μια χαρά! Τις γέμισα μόνος μου και ο καφές είχε αρκετή κρέμα και καλή ροή. Κόστος 12 GBP με τα μεταφορικά από ebay.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

...

 

(Οπως εχω αναφερει ξανα, στο αρχικο ποστ δεν μπορει να γινει επεξεργασια πλεον, θα συγκεντρωσω ξανα ολες τις πληροφοριες απο Νοεμβριο και θα δω αν και πως μπορει να αλλαξει. Ενδιαμεσα, οποιος θελει, μπορει να συνεισφερει με δικο του πινακα).

 

Ο,τι χρειαστεις - pm me το κειμενο που θες να μπει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ τελικά παρήγγειλα και πήρα μόνο τα αυτοκόλλητα. 500 τεμ. 37,5€ + 100 τεμ. δώρο. Τελικό κόστος 37,5/600=0,0625€/τεμ

Είναι ίδια με τα capsul'in. Επίσης μετά από κάποιες δοκιμές σε χύμα καφέ κατάληξα ότι με το καφέ κομένο στο Νο 4,5 η ροή είναι όπως με τις original nespresso. Ξεκίνησα με το Νο3,5, μετά δοκίμασα στο Νο4 και κατέληξα στο Νο 4,5

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνεχεια τις βγαζει με κουπονι, τις ειχα δοκιμασει, πριν κανα μηνα παραγγελια, ισως περισσοτερο, αργησαν αλλα ηρθαν.

Συνοπτικα, δεν ειναι καλες, οχι πως δεν πινονται αλλα καμια σχεση με αλλες.

Προσωπικα, δεν ξαναπαιρνω.

Δεν χανεις και πολλα βεβαια να δοκιμασεις κ εσυ. Και αλλοι αγορασαν τοτε, αλλα δεν εχουν γραψει κατι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνεχεια τις βγαζει με κουπονι, τις ειχα δοκιμασει, πριν κανα μηνα παραγγελια, ισως περισσοτερο, αργησαν αλλα ηρθαν.

Συνοπτικα, δεν ειναι καλες, οχι πως δεν πινονται αλλα καμια σχεση με αλλες.

Προσωπικα, δεν ξαναπαιρνω.

Δεν χανεις και πολλα βεβαια να δοκιμασεις κ εσυ. Και αλλοι αγορασαν τοτε, αλλα δεν εχουν γραψει κατι.

καλες ειναι δηλαδη πινονται αν εξαιρεσεις την κολλα που αφηνει το αυτοκολλητο οταν το τραβας πανω στην καψουλα και μετα γινεται καιμακι στον καφεε,εγω πηρα τις 50 /50 λουνγκο και απλες,οι απλες οταν βαζω στη καφετιερα να βγει σαν λουνγο δηλαδη 90 μλ ειναι πιο καλες γευστικα απο το να βαλω τη λουνγκο,με λιγα λογια αν ξαναεπαιρνα θα επερνα 100 απο τις απλες που εχουν δεικτη 8.αν θες σου στελνω να δοκιμασεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω wannaplay, τις ειχα δοκιμασει και τις 2, ειχα παρει μισες-μισες. Οποτε λες το αυτοκολλητο να φταιει για το πλουσιο καιμακι?!

Καλα εκανες και εγραψες την γευστικη σου εμπειρια, γιατι τα γουστα στον καφε, ποικιλλουν πολυ, και δεν θα επρεπε οι ενδιαφερομενοι να επηρεαζονται μοναχα απο μια αποψη, οσο περισσοτερες, τοσο καλυτερα για ολους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...