Προς το περιεχόμενο

Σφάλμα κατα το firmware update


LOVExVOTKA

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και για φτο αλλά για τα καλωδια του ιντερνετ... Αν βάλει όμως τα καλωδια καμιάς πρίζας κάπως πρόχειρα ή γυμνά όπως είπες και γίνει κάνα βραχυκύκλωμα? Πάνε όλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 164
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

με τα ρευματα συνηθως δεν παιζουν οι ηλεκτρολογοι οχι οτι και εκει δεν βλεπεις βλακειες .απλα εκει το σκεφτεται δυο φορες αντιθετα με τα τηλεφωνικα πριζακια που δεν τους καιγεται μια αν θα παιξουν η αν ειναι σωστα.ακρη δεν βγαζεις παντως.πολυ ασχετοσυνη σε πολλους τομεις βεβαια οχι μονο εκει.

Και για φτο αλλά για τα καλωδια του ιντερνετ... Αν βάλει όμως τα καλωδια καμιάς πρίζας κάπως πρόχειρα ή γυμνά όπως είπες και γίνει κάνα βραχυκύκλωμα? Πάνε όλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

με τα ρευματα συνηθως δεν παιζουν οι ηλεκτρολογοι οχι οτι και εκει δεν βλεπεις βλακειες .απλα εκει το σκεφτεται δυο φορες αντιθετα με τα τηλεφωνικα πριζακια που δεν τους καιγεται μια αν θα παιξουν η αν ειναι σωστα.ακρη δεν βγαζεις παντως.πολυ ασχετοσυνη σε πολλους τομεις βεβαια οχι μονο εκει.

Ναι όντως αυτό με την άσχετοσηνη ισχύει δυστυχώς... Μερικές φορές μπορεί και να ναι επειδή δεν ξέρουν τόσο καλά τις συνδέσεις των καλωδίων του οτε όσο της δεη και να πηγαίνουν με την λογική της δεη όπως αυτό πχ άμα βάλεις αγκαλιά τα καλωδια... Άμα το κάνεις αυτό με το ρεύμα δεν θα υπάρξει κανένα πρόβλημα από την στιγμή που όλα τα καλωδια είναι καλημένα ενώ με τον οτε......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλλοι ηλεκτρολογοι βεβαια εχουν και το κλασσικο.οκ δεν συνδεω τιποτα οταν μπει ο αλλος και φερει γραμμη τον χρεωνω και τα συνδεω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αυτό που λες είναι ποιο συνηθισμένο... Γιατί της περισσότερες φορές και ο ίδιος ο ιδιοκτήτης πρώτα θα φέρει την γραμμή και μετά θα συνδέσει... Είναι και ποιο εύκολο γιατί γίνονται δοκιμές και τέτοια τουλάχιστον έτσι έχω ακούσει ότι πρώτα φέρνεις την γραμμή και μετά τον ηλεκτρολόγο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα μπορουσαν να κανουν αυτο που κανουν ολοι.στα 2 μεσαια συνδεεις το μπλε μπλε ασπρο για να ειναι ετοιμα.ουτε προβλημα δημιουργει ουτε κατι αλλο.αντι για αυτο ο καθενας κανει οτι νανε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ξέρω επειδή ο πατέρας μου συνεργάζεται καθημερινά με ηλεκτρολόγους και βλέπω και γω ότι είναι άνθρωποι του χειμα και της μπλόφας γενικά... Ντάξ όχι το ότι θέλω να το γενικοποιήσω υπάρχουν και ηλεκτρολόγοι που είναι άψογοι αλλά τις περισσότερες φορές το άλλο γίνετε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντου υπαρχουν και σωστα ατομα.εχω συνεργαστει λογω δουλειας με ηλεκτρολογους που οκ τους εβγαζα το καπελο.οτι και να ζητησα μου το ειχαν ετοιμο για να τελειωσει το Project.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβώς... Απλά το κακό είναι ότι με τον καιρό σπανιζουν... Οι περισσότεροι συμφέροντα κοιτάνε... Ται όχι μόνο σε θέματα δουλειάς αλλά και σε αλλά πιο γενικά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

anyway.θα ανοιξουμε κανα αλλο θεμα να πουμε για αυτα:P

αξιζει ενα δικο του τοπικ το θεμα.

Ακριβώς... Απλά το κακό είναι ότι με τον καιρό σπανιζουν... Οι περισσότεροι συμφέροντα κοιτάνε... Ται όχι μόνο σε θέματα δουλειάς αλλά και σε αλλά πιο γενικά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εε όλοι ξέρουμε πως έχουν τα πράγματα... Εγώ προτιμώ να φτιάχνω κάτι μόνος μου παρά να το στέλνω σε τεχνικούς και να πληρώνω 20ευρα για το άνοιγμα του κουτιού και αλλά τόσα για την ''δουλειά'' του... Καλύτερα να κάτσω μόνος μου να κάνω πχ αναβάθμιση του πισιου μου να μάθω και κάτι (όπως και έκανα)... Αα και μίας που μαστε σε τοπικ για ρούτερ πως μπορώ να μάθω το username μου και pass μου γιατί βλέπω ότι στο firmeware είναι κενά... Εγώ ξέρω ότι παίρνεις τηλ την εταιρία και τα ρώτας απλά άμα υπάρχει και κάποιος άλλος τρόπος δεν ξέρω...νταξ δεν υπάρχει και πρόβλημα που είναι κενά αφού συνδέεται και έτσι.. απλά επειδή το έχασα το χαρτάκι που τα χα γραμμένα και καλά είναι να τα ξέρουμε αυτά για ώρα ανάγκης...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...