Προς το περιεχόμενο

Pro Evolution Soccer 2014


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 486
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σε ευχαριστω Federacion ΑΛΛΑ μαλλον θα στο χαλασω! φυσικα περιμενω και τις δικες σου εντυπωσεις .....

Μολις επαιξα αφου εκανα αναβαθμιση! θα εγραφα ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ......ΑΛΛΑ εφαγα τρελο ξενερωμα!!!

Καταρχην ρε παιδια αυτο το προ δειχνει βαρυ ....και το pc μου (το οποιο αντικειμενικα δεν θα επρεπε να εχει κανεναν προβλημα με το συγκεκριμενο παιχνιδι)  σαν να μην το σηκωνει-τρεχει σφαιρα!!!! :X  παρουσιαζει ελαφρως ενοχλητικο λαγκ!

Δλδ το update μου εφτιαξε τον Raphael αλλα απο gameplay μυρουδια? :X

Με ενα πατσακι που ειχα κατεβασει απο pesedit  επαιζες καλυτερη μπαλιτσα - βεβαια οι τερματαδες δεν επιαναν τπτ και ειχε καθυστερηση στα σουτ...Μηπως πρεπει να προσλαβουν τον Jenkey? :ph34r:  

Κυρα ΚΟΝΑΜΙ τους Αντερσον & Januzaj κουραστηκες να τους φτιαξεις ετσι? :X

Τι να πω ρε φουστη μου...τι θα παιζουμε φετος? (μην απαντησετε  B)  ξερω)

 

Version 1.04 & datapack 2.00 ΜΩΡΕ!!!!ΕΥΤΥΧΩΣ που δεν το αγορασα!

υγ καποιος διαβασε οτι η ΚΟΝΑΜΙ ειπε υπαρχει πιθανοτητα να βγαλει κι αλλο πατς....

υ,γ δεν τρολαρω μου αρεσει πολυ ΣΑΝ ΙΔΕΑ αυτο το νεο προ γι αυτο και ασχολουμαι , απλα θελω να τη δω πραγματοποιησιμη!

υγ σιγουρα καποιοι διαφωνουν και καλα θα κανουν δημοκρατια εχουμε, εκφραζω καθαρα προσωπικες αποψεις και τπτ αλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε θα μας τρελανουν αυτοι στην ΚΟΝΑΜΙ! ειναι μαλλον του σκεπτικου και καλα που θα παει καποια στιγμη θα το πετυχουμε! :-D

 

 

Α new patch for WE 2014 was released in Japan earlier today. The update gives users the option to change camera settings in Team Play Lobby (11v11 online).

Other improvements are mentioned- including a fix for the disappearing player icons bug on the Game Plan menu.

Europeam releases date and the full list of tweaks should be confirmed soon!!!!!

 

 

Ρε ασταδιαλα!  :X  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστω Federacion ΑΛΛΑ μαλλον θα στο χαλασω! φυσικα περιμενω και τις δικες σου εντυπωσεις .....

Μολις επαιξα αφου εκανα αναβαθμιση! θα εγραφα ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ......ΑΛΛΑ εφαγα τρελο ξενερωμα!!!

Καταρχην ρε παιδια αυτο το προ δειχνει βαρυ ....και το pc μου (το οποιο αντικειμενικα δεν θα επρεπε να εχει κανεναν προβλημα με το συγκεκριμενο παιχνιδι)  σαν να μην το σηκωνει-τρεχει σφαιρα!!!! :X  παρουσιαζει ελαφρως ενοχλητικο λαγκ!

Δλδ το update μου εφτιαξε τον Raphael αλλα απο gameplay μυρουδια? :X

Με ενα πατσακι που ειχα κατεβασει απο pesedit  επαιζες καλυτερη μπαλιτσα - βεβαια οι τερματαδες δεν επιαναν τπτ και ειχε καθυστερηση στα σουτ...Μηπως πρεπει να προσλαβουν τον Jenkey? :ph34r:  

Κυρα ΚΟΝΑΜΙ τους Αντερσον & Januzaj κουραστηκες να τους φτιαξεις ετσι? :X

Τι να πω ρε φουστη μου...τι θα παιζουμε φετος? (μην απαντησετε  B)  ξερω)

 

Version 1.04 & datapack 2.00 ΜΩΡΕ!!!!ΕΥΤΥΧΩΣ που δεν το αγορασα!

υγ καποιος διαβασε οτι η ΚΟΝΑΜΙ ειπε υπαρχει πιθανοτητα να βγαλει κι αλλο πατς....

υ,γ δεν τρολαρω μου αρεσει πολυ ΣΑΝ ΙΔΕΑ αυτο το νεο προ γι αυτο και ασχολουμαι , απλα θελω να τη δω πραγματοποιησιμη!

υγ σιγουρα καποιοι διαφωνουν και καλα θα κανουν δημοκρατια εχουμε, εκφραζω καθαρα προσωπικες αποψεις και τπτ αλλο.

 

περιεργο το παιζω κ σε Pc κ σε ps3 διχως ιχνος λαγκ κ ειδικα στο ονλινε ,στο οφλινε υπαρχει λαγκ μονο στο 2χ2 οχι φυσικα οπως πριν ,τι να πω μπορει να ειναι επειδη το pc μου ειναι ψιλοκαλo. To παιχνιδι μετα το Patch παιζεται ανετοτατα χωρις ιχνος κοληματος σε 1χ1 η ονλινε .Το παιχνιδι ειναι απο την αρχη κ φυσικο να εχει προβληματα εδω αλλοι βγαζουν το ιδιο με το περσινο απλα με περισσοτερα ανιμασιον κ καλυτερα γραφικα κ εχουν προβληματα δεν θα εχει ενα νεο παιχνιδι απο την αρχη ...

κ ειναι φυσικο να βγαλουν κ αλλο Patch το παιχνιδι πλεον με αλλες 2-3 διορθωσεις θα τα σπαει ... ακομα πιο γρηγορα τα amimation οταν πανε να δωσουν την μπαλα η να την δεχτουν οι παιχτες κ λιγο ακομα πιο γρηγορη την αποκριση στις εντολες που τους δινουμε κ τις λομπες κ ειναι αψογο (την καμερα απο τη βλεπω για 11χ11 θα την φτιαξουν οποτε κ για 2χ2) . Επειτα ρεαλιστικοτητα στο φουλ μετα ,εφτιαξαν το λαγκ ,το ονλινε τους τερματατζηδες την αμυνα ,μια χαρα τα πανε τα παλουκαρια της κοαμι για νεο παιχνιδι ,α να φτιαξουν κ το λαγκ για 2χ2

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11*11 δεν εχω παιξει ακομα. Αλλα στα αλλα συμφωνω με τον τακη.Η μονη διαφωνία πρεπει να ειναι στο οτι μας εδωσαν ενα παιχνιδι μισοτελειωμενο πραγμα που δεν επρεπε δε μας σεβάστηκαν σα πελατες. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εβαλα και πατς και πουτς και ενημερωσεις και το παιχνιδι δεν παιζεται ουτε τωρα

Οι παικτες κινουνται σαν μεθυσμενοι και πολλες φορες  φευγουν απο δω κι απο κει

Αργουν να στριψουν σα λεωφορεια αργουν να πασαρουν

Ο τερματοφυλακας ειναι σα τον Κοσταντζο

Επαιζα Ρεαλ Τσελσυ και ειχα τη Ρεαλ και σε ενα κορνερ κανει ο αντιπαλος κεφαλια χτυπαει η  μπαλα στο κεφαλι του τερματοφυλακα παει στο δοκαρι μετα ξαναχτυπαει στη μουρη του και μπαινει αυτογκολ

Σε δευτερο κορνερ ξανακανει κεφαλια χτυπαει πανω στον τερματοφυλακα η μπαλα και μπαινει μεσα

Κριμα και αισχος

Ξανα πισω στο pes2012 που δυστυχως υπαρχουν ελαχιστοι αντιπαλοι πια

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

περιεργο το παιζω κ σε Pc κ σε ps3 διχως ιχνος λαγκ κ ειδικα στο ονλινε ,στο οφλινε υπαρχει λαγκ μονο στο 2χ2 οχι φυσικα οπως πριν ,τι να πω μπορει να ειναι επειδη το pc μου ειναι ψιλοκαλo. To παιχνιδι μετα το Patch παιζεται ανετοτατα χωρις ιχνος κοληματος σε 1χ1 η ονλινε .Το παιχνιδι ειναι απο την αρχη κ φυσικο να εχει προβληματα εδω αλλοι βγαζουν το ιδιο με το περσινο απλα με περισσοτερα ανιμασιον κ καλυτερα γραφικα κ εχουν προβληματα δεν θα εχει ενα νεο παιχνιδι απο την αρχη ...

κ ειναι φυσικο να βγαλουν κ αλλο Patch το παιχνιδι πλεον με αλλες 2-3 διορθωσεις θα τα σπαει ... ακομα πιο γρηγορα τα amimation οταν πανε να δωσουν την μπαλα η να την δεχτουν οι παιχτες κ λιγο ακομα πιο γρηγορη την αποκριση στις εντολες που τους δινουμε κ τις λομπες κ ειναι αψογο (την καμερα απο τη βλεπω για 11χ11 θα την φτιαξουν οποτε κ για 2χ2) . Επειτα ρεαλιστικοτητα στο φουλ μετα ,εφτιαξαν το λαγκ ,το ονλινε τους τερματατζηδες την αμυνα ,μια χαρα τα πανε τα παλουκαρια της κοαμι για νεο παιχνιδι ,α να φτιαξουν κ το λαγκ για 2χ2

Mαλλον θα εισαι ο μοναδικος που απολαμβανει την  smooth experience! πραγμα που αυτο ειναι περιεργο αφου ΟΛΟΙ ακομα γρινιαζουν!!Και σε αυτο το σημειο να πω οτι δεν ανηκω σε αυτη την υπερβολη...προσπαθω να ειμαι αντικειμενικος και δικαιος....

Δεν εχω πσ3 αλλα ενας καλος φιλος που εχει (αυτος παλι δεν παιζει σε πισι) κι αυτος απογοητευμενος. Παντα μιλαω για το   gameplay. Αυτο μετραει για μενα.....

Παντως για  να βγαζει και να ετοιμαζεται να βγαλει κι αλλο πατς η ΚΟΝΑΜΙ οκ το προιον της ακομα εχει θεματα......οτι και να λεμε εμεις εδω περα.

 

υγ εχω καταλαβει τι θελουν να κανουν με το gameplay (το εγραψα σε προηγουμενα ποστ αλλωστε, σιμ, ποδοσφαιρικος ρεαλισμος κλπ)  και οταν το καταφερουν να δουλεψει θα μαζεψουν ΟΛΟΥΣ τους πελατες-μπαλαδοφατσες.....οταν ομως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tα γραφικά του είναι θέμα συνήθειας. Νομίζω ότι είναι απ τα πιο όμορφα πρό αν έχεις το μηχάνημα να το σηκώνει φουλ.

Δοκίμασε το pesedit πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε σεις για πειτε μηπως ξερει κανεις?

 

ο αδερφος μου εχει ενα περιεργο προβλημα στο ονλαιν

 

απο τοτε που πηρε το παιχνιδι μολις συνδεεται με καποιον αντιπαλο, γινεται disconnect ο αντιπαλος...

 

πριν το πατς εχανε τους βαθμους ο αδερφος μου(δλδ γινοταν disconnect ο αδερφος μου) , τωρα μετα το πατς του βγαζει οτι γινεται disconnect  ο αντιπαλος και ο αδερφος μου παιρνει τους βαθμους, χωρις να εχει παιξει κανενα παιχνιδι μεχρι τωρα...

 

 

ανοιξαμε τις θυρες, κλεισαμε το firewall(windows), antivirus(windows essentials), καμια αλλαγη...

 

συνδεσα το λαπτοπ μου στο ρουτερ του και επαιζε κανονικα... εχει κανεις καμια ιδεα τι μπορει να φταιει?

 

και μετα οι αλλοι διαμαρτυρονται οτι υπαρχουν cheaters...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Karellen στο pc κ μιλαμε για καλο Pc (οχι να απενεργοποιεις το ενα κ το αλλο για να παιξεις η  να σου κολαει) με +1 ταχυτητα κ ειναι μια χαρα οσοι γκρινιαζουν γκρινιαζουν επειδη εχουν συνυθησει το προ 13 λογικο ειναι μετα το Patch εφτιαξαν πολλα πραγματα οσον αφορα το λαγκ . Εδω στην ταχυτητα σε συγκριση με την ταχυτητα στο ps3 ειναι που λεει ο λογος η μερα με την νυχτα ...βεβαια στο ps3 οταν παιζω το εχω στο +2 k οπως ειπα στο pc sto +1. Oσο για το gameplay εχεις δικιο διοτι ενα φιλαρακι μου που επαιζε το 13 με ροναλαντο διοτι ηταν αμπαλος ακομα δεν μπορει να το μαθει κ του φαινεται πολυ αργο...(εντωμεταξυ εχει τοσα κολπα το 14 καμια σχεση με το 13 ) ε κ καταλαβαινεις ειναι αργο για αυτον το γρηγορο φιλαρακι μου...με τους αλλους το ευχαριστιωμαστε ,οχι οτι δεν θελει ακομα μερικες διορθωσεις αλλα κ παλι για αρχη καλο ειναι κ καμια σχεση με το προ 13 ΠΛΕΙΝ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ SIMULATION... μην ξεχνατε οσοι δεν τους αρεσει υπαρχει κ το προ 13 με τον ροναλντο ακομα κ κατι πιτσιρικια 12-13 χρονων το προ 13 το παιζουν στα δαχτυλακια τους . Πλακα πλακα αυτο το φιλαρακι οταν χανει στο 14 μου ελεγε το 13 γαμαει ,ετρωγε πο..σα στο 13 ΠΑΛΙ κ ελεγε μετα το κορυφαιο ,οτι το 12 δεν πιανεται... τυχαιο ? τιποτα εν ειναι τυχαιο λοιπον ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το χειροτερο προ... το λεω πολυ απλα.... ειμαι κολλημενος φαν απο το πρωτο ..για να μη λεει κανεις τα δικα του..

Οι κινησεις των παιχτων χωρις τη μπαλα ειναι ανυπαρκτες... και των αμυντικων αλλα και των επιθετικων. Οι πρωωθημενες μπαλιες εχουν το πιο τρελο χειρισμο οπως και η επιλογη παικτη μακρια απο τη μπαλα. το πλαγιο αουτ δε μπορεισ πια να το κανεις οπου θελεις κτλ

 

Το παιχνιδι μου ειναι στυλ Barcelona γυρισμα της μπαλας και κατοχη... ε μεχρι και ριπλει με πασες που εχω κανει εχω σωσει που αν και με τη σωστη δυναμη και κατευθυνση πανε αλλου για αλλου..τελειως ομως!..

 

Τα γραφικα(αθλια) τα σταδια κτλ ειναι κατι το ασημαντο σε σχεση με το gameplay. Παιζεις 2 λεπτα και βαριεσαι τη ζωη σου.

Τα καλα στοιχεια του 2014 ειναι τα animation των παιχτων(αλλα τι να τα κανεις) το ψηλοκρεμαστο σουτ ,το live πλαγιο αουτ

Ας προσθεταν αυτα τα λιγα με καλυτερα γραφικα ρε παιδια...τι να πω...

 

Ελπιζω η κοναμι να επιστρεψει το προ που αγαπησαμε και οχι ενα φιφα...αν και χλωμο το βλεπω...θα παιζω το 13 μεχρι υο 2050


Karellen στο pc κ μιλαμε για καλο Pc (οχι να απενεργοποιεις το ενα κ το αλλο για να παιξεις η  να σου κολαει) με +1 ταχυτητα κ ειναι μια χαρα οσοι γκρινιαζουν γκρινιαζουν επειδη εχουν συνυθησει το προ 13 λογικο ειναι μετα το Patch εφτιαξαν πολλα πραγματα οσον αφορα το λαγκ . Εδω στην ταχυτητα σε συγκριση με την ταχυτητα στο ps3 ειναι που λεει ο λογος η μερα με την νυχτα ...βεβαια στο ps3 οταν παιζω το εχω στο +2 k οπως ειπα στο pc sto +1. Oσο για το gameplay εχεις δικιο διοτι ενα φιλαρακι μου που επαιζε το 13 με ροναλαντο διοτι ηταν αμπαλος ακομα δεν μπορει να το μαθει κ του φαινεται πολυ αργο...(εντωμεταξυ εχει τοσα κολπα το 14 καμια σχεση με το 13 ) ε κ καταλαβαινεις ειναι αργο για αυτον το γρηγορο φιλαρακι μου...με τους αλλους το ευχαριστιωμαστε ,οχι οτι δεν θελει ακομα μερικες διορθωσεις αλλα κ παλι για αρχη καλο ειναι κ καμια σχεση με το προ 13 ΠΛΕΙΝ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ SIMULATION... μην ξεχνατε οσοι δεν τους αρεσει υπαρχει κ το προ 13 με τον ροναλντο ακομα κ κατι πιτσιρικια 12-13 χρονων το προ 13 το παιζουν στα δαχτυλακια τους . Πλακα πλακα αυτο το φιλαρακι οταν χανει στο 14 μου ελεγε το 13 γαμαει ,ετρωγε πο..σα στο 13 ΠΑΛΙ κ ελεγε μετα το κορυφαιο ,οτι το 12 δεν πιανεται... τυχαιο ? τιποτα εν ειναι τυχαιο λοιπον ...

φιλε μου ποσο καιρο παιζεις προ? πιστευεις και συ οτι πρεπει να γινει φιφα?  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...