Προς το περιεχόμενο

Pro Evolution Soccer 2014


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

σε εσας πιανει το selector?

γτ εγω μπαινω στο file loader config κανω τα settings που θελω και δεν πιανει :/

και το κοινο που το εχω βαλει να μην εμφανιζεται και τα intro video δεν πιανουν..οπως το ιδιο με τα σουτ..και το τρεχω ως admin

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 486
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

μια φορα που πηγα να δοκιμασω για να αλλαξω καμερα αλλα και την αποκριση στα σουτ κλπ κλπ ΔΕΝ δουλεψε τπτ....το πιο πιθανο ειναι να ΜΗΝ εκανα κατι σωστα....ΑΛΛΑ νομιζω ειναι ταλαιπωρια...

θα περιμενω το update , μεχρι τοτε προ13 και φιφα12  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως τα γραφικά δεν έπιασε ούτε σε μένα αλλά την απόκριση την αισθάνομαι.

Λέτε να το χάνω σιγά σιγά;

 

Αποστολή από το GT-I9100 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Federacion τι να σου πω κι εγω, δεν εχω ιδεα τι γινεται....λες να ειναι placebo????τοσο πχια???  :eek:

.....ειχα να παιξω πολυ καιρο προ14, κι αυτο γιατι επαιζα ΜL προ13 (με ETO, REUS,HUMMELS&LUKAKU η Arsenal τα σηκωσε ΟΛΑ!υπερκουπωση!πλακα ειχε-δεν ειχα ξαναπαιξει ΑΛΛΑ σαν το career του fifa ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ) και εβαλα σημερα να παιξω το ντεμο (που οντως ειναι καλυτερο απο το παιχνιδι του θειου)  .....ε να μην πλατιαζω, μου φανηκε ταλαιπωρια (στην αποκριση παντα και ισως λιγο στην αισ8ηση ελεγχου του παιχτη - αλλα το τελευταιο πιστευω ειναι περισσοτερο θεμα συνηθειας)....πολυ sim & ΠΟΛΥ solid μου φανηκε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παιδιά, καλώς σας βρήκα.Αντιμετωπίζω  ένα πρόβλημα με το νέο pro. Αφού το αγόρασα και δημιουργησα το λογαριασμό στην KONAMI αποφάσισα να πάιξω online αλλά είδα ότι πρώτα έπρεπε να γίνει η ενημέρωση των δεδομένων. Πατάω λοιπόν στην επιλογή λήψη νέου πακέτου δεδομένων και κάθε φορά μου βγάζει το μήνυμα " Λόγω μη αναμενόμενου σφάλματος η σύνδεση με το διακομιστή PES2014 δεν πραγματοποιήθηκε¨". Καμιά ιδέα για το πως μπορεί να διορθωθεί το πρόβλημα.

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παιδιά, καλώς σας βρήκα.Αντιμετωπίζω  ένα πρόβλημα με το νέο pro. Αφού το αγόρασα και δημιουργησα το λογαριασμό στην KONAMI αποφάσισα να πάιξω online αλλά είδα ότι πρώτα έπρεπε να γίνει η ενημέρωση των δεδομένων. Πατάω λοιπόν στην επιλογή λήψη νέου πακέτου δεδομένων και κάθε φορά μου βγάζει το μήνυμα " Λόγω μη αναμενόμενου σφάλματος η σύνδεση με το διακομιστή PES2014 δεν πραγματοποιήθηκε¨". Καμιά ιδέα για το πως μπορεί να διορθωθεί το πρόβλημα.

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

μήπως στο μπλοκάρει κάνα firewall ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εχουν κανει τοσο ωραιο και πρακτικο που πρεπει να κλεισεις το Antivirus για να να κανει update

Επισης αν εχεις ανοικτο το Anti Aliasing φευγουν απο το γηπεδο οι  θεατες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...παιδια κανω ινστολ το πατς αλλα ενω βγαζει οτι εγινε (και πετυχε  :-D ) μετα κλικαρω και δεν ανοιγει το προ.

εννοειται σε καθαρο ινστολ χωρις πατσακια τοολς κλπ κλπ γινεται η προσπαθεια.....

αντιμετωπιζει κανεις αλλος το ιδιο προβλημα? :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...