Προς το περιεχόμενο

Pro Evolution Soccer 2014


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 486
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εντυπωσεις απο το ντεμο:        (να ξαναγραψω οτι εχω του θειου reloaded με patch)

 

through pass βγαινουν τελεια (πριν δεν εβγαιναν) 

ντριμπλες κανεις (πριν δεν γινοντουσαν ευκολα και στην ωρα τους)

οι παιχτες δεν γλυστρανε

οι αμυντικοι δεν προλαβαινουν παντα τους επιθετικους οταν φευγουν στον κενο χωρο για τετ α τετ

οι τερματοφυλακες καμια σχεση- εχω εμπιστοσυνη πλεον στο Νο 1

 

Γενικο συμπερασμα: κανω uninstall ΤΩΡΑ οτι μου εχει φερει ο θειος! χε χε 

Οποιος δοκιμασει το ντεμο αυτο ας παει μετα να παιξει το φιφα 14  :-D

χαιρετισμους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως είναι καλύτερο.

Όμως..γιατι λές "όσοι το έχουν αγοράσει";

και του θείου το ίδιο είναι..

και δεύτερον

μήπως φίλε Καρελεν είναι απλά το ντέμο του 14?

Θα υπάρξει τέτοιο παιχνίδι?

 

Και δεν ρωτάω μόνο εσενα, αλλα όλους γιατι όντως είναι καλύτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη το demo ειναι καλυτερο απο το παιχνιδι που μας δωσανε να παιζουμε??? 

 

Αν ειναι ετσι οτι και να βγαλουν του χρονου μαλλον θα κινηθω προς φιφα μερια....Αν και αυτο φετος ειναι κακο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

φιλε Federacion κι εγω ενας απλος παιχτης ειμαι και μονο εικασιες μπορω να κανω αυτη την στιγμη...σιγουρα το ψαχνω γιατι φετος αλλαξαν τα δεδομενα και για τις 2 εταιρειες....εχουμε νεες προτασεις,νεες κονσολες, αλλη μηχανη για τα παιχνιδια....

θα σου απαντησω γιατι εγραψα  : οσοι το εχουν αγορασει 

Εγω μεχρι στιγμης επαιζα το παιχνιδι του θειου με ενα patch το οποιο ομως δεν αλλαζει τπτ στο gameplay παρα μονο τα ονοματα στην πρεμιερ λιγκ καθως και την προσθηκη της Bundesliga- αγνοω αν το παιχνιδι του θειου ειναι το ιδιο με αυτο που κυκλοφορει στις αγορες- φυσικα πιστευω αυτο που γραφεις αν και να σου πω την αληθεια περιμενα το αντιθετο.

Το παιχνιδι του θειου λοιπον: χαλια τερματοφυλακες,οι παιχτες μπαλαρινε που γλυστρουσαν στο γηπεδο,οι ντριμπλες απλα δεν εβγαιναν σωστα χρονικα κυριως, αποκριση στις εντολες (πχ σουτ) μεγαλη καθυστερηση,oι through pass,τα σουτ, οι αμυνες, το catch up bug (πολλα ειπα ισως να ξεχασα κατι)

Αναφερομαι στα αρνητικα του θειου γιατι στο ντεμο αλλαξαν προς το καλυτερο: οι τερματοφυλακες, οι ντριμπλες, οι through pass.τα σουτ, οι αμυνες, οι παιχτες εγιναν πιο στιβαροι,το catch up bug ναι μεν παρεμεινε αλλα  οχι σε καθε φαση.

Παρ ολ αυτα το παιχνιδι του θειου μου αρεσε (φυσικα το ντεμο μου αρεσε περισσοτερο αφου ολα τα παραπανω τα εφτιαξαν) 

 

ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΛΛΑΞΑΝ ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΝΤΕΜΟ και τελικα ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ που εκανε ή θα κανει κι αλλο κοσμο να παει στο φιφα (το οποιο απο το 11 τιμω κι εγω) ειναι η αποκριση στις εντολες.Τα σουτ οι πασες βγαινουν με καθυστερηση.

Το gameplay με λιγα λογια εχει ακομα προβλημα.

Θελω να πιστευω οτι στο update που ακουγεται για μεσα Νοεμβριου θα εχει εξαφανιστει κι αυτο το προβλημα.

Τεσπα εγω φετος θα τα τιμησω και τα 2 φετος. Δεν ξερω αν θα τα αγορασω ομως....

 

 

υγ ΕΚΤΟΣ ΕΑΝ η κοναμι δεν το θεωρει προβλημα ΑΛΛΑ ειναι μερος του ρεαλισμου του παιχνιδιου δλδ  ΝΑ ΜΗΝ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΟΛΑ την στιγμη που νομιζουμε οτι πρεπει να γινουν ....

 

παιζει κι αυτο B)

Επεξ/σία από Karellen
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιζω πολλες μερες ονλινε πεσ 2014 σε υπ/στη, εκτος το οτι οσοι εχουν Β βαθμο στις αποσυνδεσεις, το 80% αυτωνων ειναι cheaters, αν παιξεις με 5-6 τετοιους και τους νικας θα αποσυνδεθουν και θα σε καταδικασουν στην β κατηγορια να παιζεις συνεχει με cheaters.

2) Eπαιξα με ενα μ@λακα με 730 raiting, του ριχνω 2 γκολ...κανει cheat και ισοφαριζει και περναει μπροστα μετα με 3-2..., να πω οτι εγω εχω μονο 400rating, στην συνεχεια λοιπον τρελενομαι και κανω τα χακεριστικα μου και εχασε 48βαθμους στο rating, να σημειωσω οτι τα χρησιμοποιω μια φορα στις 1000 μόνο σε περιπτωσεις σαν αυτη.Τι παρατησηρα λοιπον σε αυτον, ο ροναλντο ετρεχε σαν τρελος, οι πασες του ακομα και λαθος περνουσαν κατω απο τα ποδια μου, οι τριπλες του ηταν μη φυσιολογικες, κλπ κλπ.

 

Θελω να ρωτησω πως τρεχετε εσεις οταν ξεκινατε σπριντ ρε παιδια, δεν πατατε το RBX2 και το LS τον μοχλο δλδ προς τα εκει που θελετε να τρεξετε? Πως γινεται ρε γμτ μερικα μ@λακισμενα να ξεκινουν σαν φεραρι να τρεχουν και εγω δεν μπορω να το κανω αυτο?

Μηπως υπαρχει κανα άλλο κολπο για τα sprint?

 

Mετα δεν ξερω να βαραω πεναλντι, με τι βαρατε πεναλντι, τι πατατε?

 

Υ.Γ: ΕΥΧΟΜΑΙ το update να διορθώνει το παιχνιδι διοτι ειναι για κλωτσιες, ποτε θα το κανει upload η χαζοκοναμι?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

... στο τρεξιμο υπαρχει ενα βιντεακι sto youtube με τον Walcott και οδηγιες για το πως τρεχεις.

εγω κανω και το δεξι στικ στην κατευθυνση που θελω.Δεν γνωριζω αν οντως κανει δουλεια ή ειναι απλα φαινομενο πλασιμπο!χαχα

Και στο 13 ελεγε ενας στην αμυνα να πατας L2 (manual defense KAI IΣΧΥΕΙ) αλλα στα settings λεει N/A δλδ not answered

 

Oπως το περιγραφεις νομιζω οτι ειναι καθαρα θεμα συνδεσης...μαλλον οι αντιπαλοι εχουν γρηγοροτερη συνδεση...οπως στα FPS παιχνιδια ώσπου να σημαδεψεις ο αλλος σε εχει καθαρισει...με μαχαιρι! χαχαχα

Οσο για το πεναλτυ με το R1 βγαινει ενας στοχος...δεν ξερω αν ισχυει στο ονλινε λογικα πρεπει....και η εκτελεση αν δεν κανω λαθος ειναι αναποδα με αυτη του 13? δλδ πρωτα κατευθυνση μετα σουτ.....τσεκαρε το (παιξε 5λεπτα και βαλε πεναλτυ στα settings) 

Επεξ/σία από Karellen
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο που λες ειναι συμβατο με το online?, pc εχω

  • Full Online Mode compatibility

Oxi αλλά το περιμένουμε.

Βγήκε πάντως το pesedit patch 1.3 με gameplay αλλαγές που αξίζει να δοκιμάσετε.

χαιρε φιλε, τι αλλαγες ειδες?(το κατεβαζω τωρα αν και δεν λεει τπτ για αλλαγες στο gameplay...πχ μονο για kits κλπ γραφει)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει επιλογές στον selector. Διορθώνει ανταπόκριση σουτ και κύλιση στα γραφικά. Μικρές αλλά ευπρόσδεκτες διάφορες.

 

Αποστολή από το GT-I9100 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...