Προς το περιεχόμενο

Pro Evolution Soccer 2014


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 486
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

και τι κανουμε γι αυτο ωρε μαν? εγω εχω του θειου (μπορει να φταιει κι αυτο ξερω γω) 

το patch στον φακελο που ειναι το exe και το settings (εχει και μερικα αρχεια ακομα) δεν το κανουμε install? 

....τι αλλο να κανω δεν ξερω.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

παιδια κατεβασα το exe για pc και το εγκατέστησα, παταω να ξεκινησει το παιχνιδι και τιποτα, το pes το εχω original...

ξερετε τι γινετε?

 

Υ.Γ: αα ok, τωρα διαβασα ποιο πανω, καποια παπαρια της κοναμι παλι μας εκατσε

Y.Γ.2, ADI 30 εσενα σου δουλευει κανονικα?

Επεξ/σία από GIANNIS400
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

παιδια κατεβασα το exe για pc και το εγκατέστησα, παταω να ξεκινησει το παιχνιδι και τιποτα, το pes το εχω original...

ξερετε τι γινετε?

 

Υ.Γ: αα ok, τωρα διαβασα ποιο πανω, καποια παπαρια της κοναμι παλι μας εκατσε

Y.Γ.2, ADI 30 εσενα σου δουλευει κανονικα?

To zip κατεβαζουμε και τρεχουμε το exe που εχει μεσα.

 

 

edit:Λοιποοοοοοον

 

Οποιος καταλαθος εβαλε λαθος patch κανει απεγκατασταση του πες, το ξαναεγκαθηστα και μετα παιρναει το σωστο patchακι.Aν το παιχνιδι ειναι απο cd τοτε κατεβαζουμε το zip αρχειο και τρεχουμε το exe που εχει

 

οσοι εχετε παιχνιδι απο το θειο περιμενεται να βγει το cr 1,02 

Επεξ/σία από nrkmaiden
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

....καλα τα λες....φετος εχουμε βαρεθει να περιμενουμε!!!!!  :-( ο θειος φετος δεν τα πηγε καθολου καλα!χαχα τον επιασε η ΚΡΙΣΗ φαινεται....να μου πεις εδω οι ιδιες οι εταιρειες τα κανουν μουτι...τι να σου κανει το καημενο το θειο! χα χα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To zip κατεβαζουμε και τρεχουμε το exe που εχει μεσα.

 

 

edit:Λοιποοοοοοον

 

Οποιος καταλαθος εβαλε λαθος patch κανει απεγκατασταση του πες, το ξαναεγκαθηστα και μετα παιρναει το σωστο patchακι.Aν το παιχνιδι ειναι απο cd τοτε κατεβαζουμε το zip αρχειο και τρεχουμε το exe που εχει

 

οσοι εχετε παιχνιδι απο το θειο περιμενεται να βγει το cr 1,02 

ok ολα καλα, απεγκατεστησα το pes, εσβησα και ολα τα cookies, το ξαναεγκατεστησα περνοντας τα patch και ολα ο.κ  :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως απο οσα διαβαζω μετα πατς εποχη...μικρες διαφορες λενε...δειχνουν μεν ευχαριστημενοι αλλα οχι τοσο οσο περιμενα ΑΛΛΑ πριν γκρινιαζαν αρκετα....ακομα διαβαζω για γκολ που τρωνε οι τερματαδες απο λομπες....δεν ξερω,...και σκοπευα να το αγορασω....εφτιαξαν λεει και το ονλαιν.....τι να πω, εχει αργησει πολυ και το ριμαδι το καρακ  :eek:

Οσο και να μου αρεσει σκευτομαι να μην το παρω φετος και ΑΝ ειναι  να παω προς φιφα, αν ειναι να αγορασω κατι φετος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε ξερω για jenkey αλλα επιτελους το παιχνιδι βρηκε λιγο ρυθμο.Δεν υπαρχουν οι χαζες αντιδρασεις στις κοντρες,αλλαγες παιχτη αμεσως, σχετικη αντιστοιχεια στατιστικων παιχτων και στο γηπεδο  κτλ κτλ.

 

Αλλα 2 πραγματα που ακομα ηθελα να δω 

 

1,Λιγο πιο δυσκολες ψηλες πασες ή πιο ευκολες χαμηλες πρωθημενες ωστε να υπαρχουν και αλλοι τροποι παιχνιδιου.

 

2,Φατσα στο μητρογλου!!!  :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Karellen το παιχνιδι εχει πεσει στα 20ε περιπυ για Pc δεν το θεωρεις πλεον ακριβο ,τωρα αν δεν μπορεις αυτα περιμενε τον θειο αν εχεις φιλαρακια κ παιζεις μαζι εχει καλος ...αλλιως θα χασεις κ το ονλινε του πλεον..

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Karellen το παιχνιδι εχει πεσει στα 20ε περιπυ για Pc δεν το θεωρεις πλεον ακριβο ,τωρα αν δεν μπορεις αυτα περιμενε τον θειο αν εχεις φιλαρακια κ παιζεις μαζι εχει καλος ...αλλιως θα χασεις κ το ονλινε του πλεον..

Δεν ειναι θεμα ακριβου - οικονομικου....εννοειται!ουτε θεμα τσιγγουνιας-μιζεριας  :-D το ψαχνουμε το θεμα!

...αλλα ΟΣΟ ωραιο κι αν ειναι το προ φετος, προ πατς 1.04 εποχη ειχε προβλημα στο gameplay KAI META πατς 1.04  παραμενουν καποια πραγματακια ωστε αρκετοι παιχτες να εχουν ακομα παραπονα πχ με τις λομπες σουτ, την αμυντικη λειτουργια (και στον ονλαιν μερος που αναφερεις) ...θα μου πεις δεν υπαρχει το τελειο, ΟΚ.

Δεν ειμαι τοσο ονλαιν παιχτης λογω μετριας συνδεσης....με φιλους μαζευομαστε και παιζουμε τιτλους, αν θελεις ψιλο-εκφραζω ολη την παρεα απλα εμενα μου αρεσει περισσοτερο το νεο προ (σε σχεση με τους αλλους).

Ειναι μεχρι να το παρω αποφαση και να παω να το αγορασω κι εγω...

 

υγ τι να πουν κι οσοι εσκασαν το 60αρι....

υγ σας ζαλισα? ε?  B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...