Προς το περιεχόμενο

Pro Evolution Soccer 2014


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 486
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλημερα , χθες κατεβασα απο το steam το προ . Το θεμα ειναι οτι δεν βρισκω τα settings για να αλλαξω γραφικα και να βαλω fullscreen. ( Ασχετος ) ΗΕLP !!

Πήγαινε εκεί που έχεις κάνει εγκατάσταση το παιχνίδι και έχει αρχείο settings.exe

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα , χθες κατεβασα απο το steam το προ . Το θεμα ειναι οτι δεν βρισκω τα settings για να αλλαξω γραφικα και να βαλω fullscreen. ( Ασχετος ) ΗΕLP !!

C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Pro Evolution Soccer 2013\settings.exe

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επαιξα καποια παιχνιδια και δεν μπορω να πω οτι δεν εμεινα ευχαριστημενος! Υπαρχουν εννοειται καποια λαθακια και καποια κουλα ομως η γενικη εικονα κατα καποιο τροπο μ'αρεσε! Και η ερωτηση μου ειναι, το online κομματι αξιζει; Υπαρχει σε προσφορα στο steam μεχρι τις 2 Γεναρη στα 20 ευρω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ένα πρόβλημα δεν βρίσκω τον φάκελο /ProgramData/KONAMI/Pro Evolution Soccer 2014/download για να βάλω το DLC.

Την εγκατάσταση την έκανα σε xp, λέτε να φταίει αυτό?

 

Ενημέρωση: τον βρήκα τον φάκελο. Στα xp είναι σε αλλο μέρος, πλεον έχω version 1.06 και data pack 3.  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγγνώμη αλλά το moding δεν είναι παράνομο.

Επίσης ότι αφορά torrent δεν σημαίνει ότι είναι του θείου.

 

Το προτεινόμενο patch (από εμένα) του pesedit

είναι σαν τα mod του skyrim πχ...

 

(αυτά προς τους φίλους Moderator-μάλλον πρόκειται περι παρεξήγησης)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Το modding δεν είναι παράνομο. Το post σβήστηκε ως μέρος συζήτησης support σε πειρατική έκδοση (αν παρέμενε δεν ήταν προφανές πού απαντούσε).

Παρακαλώ, απορίες και σχόλια για το moderation να γίνονται με pm στους αρμόδιους moderators.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...