Προς το περιεχόμενο

Nova 3Play 29.90 το μηνα για παντα


vasman15

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κοιταξε εαν επιλεξω μονο το 3play παει στα 29,90 οπως ξερουμε ολοι. Προσωπικα ψηνομαι για ολο το αθλητικο πακετο. Εαν το επιλεξω τωρα κατα την αιτηση παω αυτοματα στα 49,80ευρω. Και σκεφτομαι μηπως κατα την αιτηση να δηλωσω μονο το απλο 3play (start pack nova) και μηπως τυχον με καλεσουν π.χ. εντος 10-15 ημερων (αφου εχω ενεργοποιηθει) και μου προτεινουν και τα υπολοιπα πακετα (αθλητικο και ταινιες) με συνολο αλλα 19,90ευρω;

Δεν ξερω εαν εχει γινει αυτο ποτε σε καποιον.. αλλα λεω να το δοκιμασω. Γιατι θα σκασω το 35αρι & για την ενεργοποιηση..

 

 

φανταζομαι οτι ετσι χανεις (ή τουλαχιστον δεν κερδιζεις) την προσφορα για 12 μηνες δωρεαν multiview και HD..

 

πηρα τηλ μπας και πετυχω καλυτερη προσφορα αλλα δεν καταφερα κατι..

ισως περιμενω κανα 2μηνο....περυσι τον Ιουνιο δεν ειχαν βγαλει το πακερο nova+novasports με 39,90;;;

με το που τελειωσαν superleague,champions league και euroleague..

προφανως γιατι δε θα ειχαν εκεινη την εποχη νεους συνδρομητες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 607
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Με πηραν τηλ εχτες για προσφορα απο wind που ειμαι τωρα επειδη ειδαν την αιτηση στην forthnet αλλα δεν μπορουσα να μιλησω.ποιο τηλ να καλεσω στην wind για να μηλισω με καποιον για την προσφορα που μου ειπαν.

ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει περιπτωση να βαλω το 3play και μετα απο λιγες ημερες να με καλεσουν εαν θελω να βαλω το sports pack σε καλυτερη τιμη?

Aρκετα πιθανο να σε παρουν ή αν το ζητησεις εσυ να το δωσουν, σπορτ πακ και κινητα στα 39,90 οχι ομως και σιγουρο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι forthnet απο τον αυγουστο του 2006 σχεδον 10 χρονια. Χθες πηγα να πληρωσω τον λογαριασμο και ζητησα κατι καλυτερο απο το 29.90 με ns1 ( christmass pack) και μου ειπαν οχι ουτε καν να μου δωσουν τα hd τζαμπα. Μου την εδωσε ασχημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι forthnet απο τον αυγουστο του 2006 σχεδον 10 χρονια. Χθες πηγα να πληρωσω τον λογαριασμο και ζητησα κατι καλυτερο απο το 29.90 με ns1 ( christmass pack) και μου ειπαν οχι ουτε καν να μου δωσουν τα hd τζαμπα. Μου την εδωσε ασχημα

 

Οσο παίζει αυτο το πακέτο προσφοράς δεν νομίζω να πάρεις κάτι καλύτερο. Ίσως με το που λήξει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι forthnet απο τον αυγουστο του 2006 σχεδον 10 χρονια. Χθες πηγα να πληρωσω τον λογαριασμο και ζητησα κατι καλυτερο απο το 29.90 με ns1 ( christmass pack) και μου ειπαν οχι ουτε καν να μου δωσουν τα hd τζαμπα. Μου την εδωσε ασχημα

τηλεφωνικά είναι δύσκολο να βγάλεις άκρη  με το κάθε τυχαίο κοριτσάκι που βάζουν όλες οι εταιρείες. Αν ήμουν στην θέση σου θα τους έστελνα ένα mail στο  [email protected]  ώστε να πετύχαινα κάτι καλύτερο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να πάρετε καλές προσφορές από Forthnet  θα πρέπει να φύγετε για ένα διάστημα. Έτσι έγινε και με εμένα πρώτα στους 6 μήνες και μετά στο χρόνο οπότε και άρχισαν να με καλούν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ωραίο πάντως με την περσινή προσφορά του NovaSports1 και Novacinema1 στα 29,90, με την οποία τράβηξε πάρα πολύ κόσμο, είναι πως από τότε όλους τους καλούς αγώνες, όπως καλή ώρα το προχθεσινό ματς του Ολυμπιακού με την Γιουνάιτεντ, τους δείχνει πάντα το NovaSports2.

Ο ορισμός του σεβασμού στον πελάτη-καταναλωτή και η ανταπόδοση προς αυτόν στο ότι μας έχει προτιμήσει.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε κατάστημα μου είπαν ότι αυριο 28/2 είναι η τελευταία ημέρα της προσφοράς. Τελικά δεν θα τσιμπήσω... θα περιμένω ως τον Ιούνιο που θα έχει τελειώσει η ποδοσφαιρική σαιζόν & θα ψάχνουν νέους πελάτες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sakis εχεις απολυτο δικαιο σε αυτο που λες ειδικα ευρωπαικο αγωνα.ληγει σημερα το christmass pack μου θα τους παρω τηλεφωνο να ζητησω ταχαμ διακοπη να δω τι θα μου πουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω διακοψει τη Νοβα εδω και μηνες εξαιτιας της γελοιας πολιτικης παντρεματος καρτας-δεκτη. Αλλα δεν μπορω να μην ρωτησω: ανεφερε ποτε στο συμβολαιο οτι το Νοβα Σπορτς 1 θα δειχνει συγκεκριμενο πρωταθλημα/ματς; Αν ναι, εχετε δικιο.

 

Ειμαι μεγαλος πολεμιος της Νοβα, αλλα στην προκειμενη περιπτωση νομιζω οτι ειμαστε λαθος. Αν δωσει "φιλετο" σε καποιον που πληρωνει 29.90, ο αλλος που πληρωνει 39.90-40.90-50.90 κ.ο.κ. δε θα λεει το ιδιο για το "σεβασμο στον πελατη και ανταποδοση"; Πώς θα τον δελεασει να μεινει στα 39.90;

 

Ξαναλεω, τους σιχαινομαι. Αλλα αυτο ειναι το εμποριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου, έγινε μια προσφορά με κράχτη το NS1. Δεν λέω να απολαμβάνει τα ίδια αυτός που πληρώνει 30 με αυτόν που πληρώνει 60. Δεν είναι δίκαιο. Λέω πως πριν την προσφορά το NS1 ήταν ο αφρός των αθλητικών καναλιών. Αφού λοιπόν τσίμπησαν αρκετούς πελάτες, το συγκεκριμένο κανάλι έγινε στην ουσία άχρηστο, αφού δεν δείχνει κάτι της προκοπής. Όλα μα όλα τα δείχνει το NS2. 

Μιά στο τόσο, βρε αδερφέ, δώσε ένα ψίχουλο σε αυτόν που με κράχτη το NS1 τον έκανες πελάτη σου.

Μην τον κοροϊδεύεις κατάμουτρα δείχνοντάς του πως στην ουσία τον εξαπάτησες και πως πλαγιοτρόπως τον ωθείς να αγοράσει το sports pack.

Δηλαδή, με συγχωρείς, δεν μπορούσαν ένα 25% από τους αγώνες της Ευρωλίγκας (των ελληνικών ομάδων) να τους μεταδώσουν στο NS1; Πελάτες δεν είναι κι αυτοί; Εσύ δεν τους έταξες "αθλητικό υπερθέαμα" για να τους προσελκύσεις;

Εκεί λοιπόν είναι η ένστασή μου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου, έγινε μια προσφορά με κράχτη το NS1. Δεν λέω να απολαμβάνει τα ίδια αυτός που πληρώνει 30 με αυτόν που πληρώνει 60. Δεν είναι δίκαιο. Λέω πως πριν την προσφορά το NS1 ήταν ο αφρός των αθλητικών καναλιών. Αφού λοιπόν τσίμπησαν αρκετούς πελάτες, το συγκεκριμένο κανάλι έγινε στην ουσία άχρηστο, αφού δεν δείχνει κάτι της προκοπής. Όλα μα όλα τα δείχνει το NS2. 

Μιά στο τόσο, βρε αδερφέ, δώσε ένα ψίχουλο σε αυτόν που με κράχτη το NS1 τον έκανες πελάτη σου.

Μην τον κοροϊδεύεις κατάμουτρα δείχνοντάς του πως στην ουσία τον εξαπάτησες και πως πλαγιοτρόπως τον ωθείς να αγοράσει το sports pack.

Δηλαδή, με συγχωρείς, δεν μπορούσαν ένα 25% από τους αγώνες της Ευρωλίγκας να τους μεταδώσουν στο NS1; Πελάτες δεν είναι κι αυτοί; Εσύ δεν τους έταξες "αθλητικό υπερθέαμα" για να τους προσελκύσεις;

Εκεί λοιπόν είναι η ένστασή μου.

Εντάξει, με τον τρόπο τους σου λένε: "παρε δες τα ντέρμπι του ελλ. πρωταθλήματος που είναι πάντα στο ΝΣ1 και μην μιλάς". 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ πάντως που έχω βάλει όλα τα αθλητικά στη nova είμαι μια χαρά και βλέπω όλα τα ματς . άλλωστε το είχα ψάξει πριν κάνω την αγορά και ήμουν μεταξύ wind και forthnet και επέλεξα forthnet λόγω καλύτερης τιμής αλλά και τηλεόρασης φυσικά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...