Προς το περιεχόμενο

Nova 3Play 29.90 το μηνα για παντα


vasman15

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 607
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εχει τα δικαιωματα και για την σεζον 2016-2017.

Ευχαριστώ! Άρα αν βάλει καποιος και τα αθλητικά κανάλια θα δει το Ελληνικό πρωτάθλημα & την επόμενη σεζόν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 ευρο μονο tv ειναι παρα πολλα παιδια, ειτε ειναι αθλητικα ,ειτε ειναι cinema ειτε το full πακετο, υπαρχουν και αλλοι τροποι για να δειτε αυτο που θελετε νομιμα, οι καιροι ειναι δυσκολοι

 

To 50 ευρω που λενε αφορα απεριοριστα σταθερα, κινητα 12 ωρες, κινητα με αστικη χρεωση, 24ρι ιντερνετ και φουλ πακετο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι γίνεται με δαύτους, έχει συμπληρώσει φόρμα για το triple play ένας φίλος μου εδώ και τέσσερις μέρες και ακόμα τίποτα !! Μήπως το κλείσανε το μαγαζί :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι γίνεται με δαύτους, έχει συμπληρώσει φόρμα για το triple play ένας φίλος μου εδώ και τέσσερις μέρες και ακόμα τίποτα !! Μήπως το κλείσανε το μαγαζί :)

Το πιο λογικό είναι να έχει μεγάλο φόρτο εργασίας γιατί έχουν πλακώσει πολλές νέες συνδρομές για 3play όπως ακούγεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με καλεσε η HOL για αντι-προσφορα με 22ευρω (οσα δινω τωρα στην hol) απεριοριστα εθν. κλησεις, ιντερνετ εως 24mbit, 4 ωρες προς κινητα & δωρεαν hol Tv αλλα παρεμεινα στην επιλογη που εκανα (Forthnet & Nova).

Γνωριζει κανεις να μου πει σε ποσες ημερες ενεργοποιηθηκε η Nova απο την ημ/νια αιτησης του; Πρωτα ενεργοποιειται η Nova (ερχεται δηλ. ο τεχνικος σπιτι) ή τηλεφ. γραμμη της Forthnet;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλέ μου εγώ ηνουν στην wind.την αίτηση μου την έστειλαν σε εμαιλ την Δεύτερα και την ίδια μέρα την υπέγραψαν και την έστειλα με φαξ.την Παρασκευή παρέλαβα το ρουτερ και το Σάββατο ήρθε τεχνικός να μου βάλει κεραία και είχα νόβα.η γραμμή ακόμα παραμένει wind.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλέ μου εγώ ηνουν στην wind.την αίτηση μου την έστειλαν σε εμαιλ την Δεύτερα και την ίδια μέρα την υπέγραψαν και την έστειλα με φαξ.την Παρασκευή παρέλαβα το ρουτερ και το Σάββατο ήρθε τεχνικός να μου βάλει κεραία και είχα νόβα.η γραμμή ακόμα παραμένει wind.

 

Ευχαριστω φιλε μου. Ισως να εχω και εγω συντομα τοτε νεοτερα απο τον τεχνικο της νοβα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με καλεσε η HOL για αντι-προσφορα με 22ευρω (οσα δινω τωρα στην hol) απεριοριστα εθν. κλησεις, ιντερνετ εως 24mbit, 4 ωρες προς κινητα & δωρεαν hol Tv αλλα παρεμεινα στην επιλογη που εκανα (Forthnet & Nova).

Γνωριζει κανεις να μου πει σε ποσες ημερες ενεργοποιηθηκε η Nova απο την ημ/νια αιτησης του; Πρωτα ενεργοποιειται η Nova (ερχεται δηλ. ο τεχνικος σπιτι) ή τηλεφ. γραμμη της Forthnet;

η hol δεν μπορεί να συγκριθεί με τη nova . είναι η μέρα με τη νύχτα . δωρεάν σου δίνουν το hol tv γτ κάποια στιγμή θα νοικιάσεις ταινία και έτσι πάλι κέρδος θα έχουν . 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδρομητής triple play πληρώνω 85 ευρώ τον μήνα (με φπα) full Πακετο (hd, 12 ωρες σε κινητα, 24αρι internet, απεριοριστα σταθερα υπεραστικα).

Μόλις έκανα αιτηση να πάω ΟΤΕ μου αντιπρότειναν 50 ευρώ τελική τιμή (για πάντα) και τελικά ακύρωσα την φορητότητα σε ΟΤΕ.

Οσοι ειναι συνδρομητές NOVA ας πιέσουν για καλύτερες τιμές.....

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα με πήραν τηλ και με 39,90 το μήνα μου δίνουν double play 24αρι + nova start pack + novasport 1 + novacinema 1 + δωρεάν εξοπλισμό και εγκατάσταση... καλό μου ακούγεται. .. τι λέτε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ανανεώσω για 12 μήνες μου προσφέρουν 3play (24αρι ιντερνετ & startpack)  + απεριόριστες διεθνείς   + απεριόριστα κινητά) = 36,90 τελική για πάντα ...

 

Πληρώνω τώρα για τα ίδια αλλά με 1 ώρα κινητά: 41,50 

 

Πήρε κανείς για τα ίδια καλύτερη προσφορά ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω με 40euro εχω (12 ωρες κινητα/απεριοριστα σταθερα/ιντερνετ/start pack+full cinema pack+hd).Η μονη καλυτερη προσφορα ειναι με 50 ευρο να βαλετε και το full sports pack.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...