Προς το περιεχόμενο

Nova 3Play 29.90 το μηνα για παντα


vasman15

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν ανανεώσω για 12 μήνες μου προσφέρουν 3play (24αρι ιντερνετ & startpack)  + απεριόριστες διεθνείς   + απεριόριστα κινητά) = 36,90 τελική για πάντα ...

 

Πληρώνω τώρα για τα ίδια αλλά με 1 ώρα κινητά: 41,50 

 

Πήρε κανείς για τα ίδια καλύτερη προσφορά ;

πολύ δύσκολο να πάρει κάποιος καλύτερη προσφορά . Με αυτή την προσφορά είσαι μια χαρά και αν κάποια στιγμή γουστάρεις βάζεις και τα αθλητικά ή το cinema 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 607
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τι γίνεται με δαύτους, έχει συμπληρώσει φόρμα για το triple play ένας φίλος μου εδώ και τέσσερις μέρες και ακόμα τίποτα !! Μήπως το κλείσανε το μαγαζί :)

Είναι μέχρι να βρουν ποιος θα τους εξαγοράσει  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Μιας και εχει γινει τοση κουβεντα για τις προσφορες (οι μοναδικες που είναι πραγματι προσφορες και οι μονες για τις οποιες αξιζει αυτό το τοπικ) που σου κανει ο παροχος όταν κανεις αιτηση σε αλλον για να φυγεις, ας μας πουν οσοι τους πηραν τηλεφωνο για αντιπροσφορα σε ποια φαση ακριβως γινεται αυτό όταν μιλαμε για online αιτηση; Μετα την online αιτηση ή μετα την υπογραφη των νεων συμβολαιων στον νέο παροχο μεσω του κουριερ;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προς το παρον μολις εφυγα απο οτε μετα απο 20 χρονια και το σταδιο της HOL δειχνει δρομολογηση σε 10 μερες,δηλαδη εφυγε απο τον οτε

 

μεχρι στιγμης δεν ειχα τηλεφωνο

 

ομως,χθες οταν ειπα οτι θα διακοψω το οτε τβ,μου εκοψαν 5 ευρω απο το πακετο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στη μια φορα που μου ειχε συμβει εμενα, ειχα υπογραψει ηδη καποιες μερες (3-4...5?) τα συμβολαια στην νεα εταιρια όταν ηρθε η αντιπροταση της παλιας την οποια και τελικα δεχθηκα! Νομιζω ότι αν όχι σε ολους στους περισσοτερους μαλλον το ιδιο θα συνεβη, αφου λογικα για να δρομολογηθεί (στο τελικο σταδιο) η όποια φορητοτητα και να ζητησει/παρει ο νεος παροχος την γραμμη/αριθμο απο τον παλιο πρεπει να πεσουν υπογραφες. Τοτε είναι που λαμβανει και το τμημα φορητοτητας της παλιας εταιριας την αιτηση σου και αρχιζει τα τηλεφωνα με προσφορες που "μονο αυτοι" μπορουν να κανουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προς το παρον μολις εφυγα απο οτε μετα απο 20 χρονια και το σταδιο της HOL δειχνει δρομολογηση σε 10 μερες,δηλαδη εφυγε απο τον οτε

 

μεχρι στιγμης δεν ειχα τηλεφωνο

 

ομως,χθες οταν ειπα οτι θα διακοψω το οτε τβ,μου εκοψαν 5 ευρω απο το πακετο

 

5 ευρώ έκπτωση και δέσμευση 1 έτος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ευρώ έκπτωση και δέσμευση 1 έτος?

δεν αναφερθηκε κατι για 12μηνη δεσμευση,αλλα υποθετω πως ετσι θα ηταν.ωστοσο τα ειχα παρει με την 2ευρη αυξηση με το ετσι θελω και διεκοψα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε King,

Την προσφορά αυτή πώς την πήρες;;;

Εννοώ με 50 ευρώ όλο το πακέτο;;

Ήσουν ήδη συνδρομητής και έκανες αίτηση φορητότητας;;

Η πήγες από άλλον παροχο στη forthnet?

 

Thanks

 

 

Εγω με 40euro εχω (12 ωρες κινητα/απεριοριστα σταθερα/ιντερνετ/start pack+full cinema pack+hd).Η μονη καλυτερη προσφορα ειναι με 50 ευρο να βαλετε και το full sports pack.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα φιλε MacPhisto.Πηγα forthnet τον Αυγουστο με την προσφορα:

 

start pack+internet+απεριοριστα σταθερα+12 ωρες κινητα.Το ιντερνετ ομως ηταν χαλια και ακομα ειναι με αποτελεσμα να μην μπορω να κατεβασω τιποτα.Ετσι τους ξανα ρωτησα τι μπορει να γινει και μου προτειναν με +10 ευρο ολα τα cinema+hd καναλια κρατωντας αυτα που ειχα με νεο 12 μηνο συμβολαιο.Το θεμα του ιντερνετ ακομα παραμενει και οπως μου εχουν πει προσπαθουν να το φτιαξουν ωστε να πιανω οσο συγχρονιζα με οτε(21mb σταθερα).Ελπιζω να το φτιαξουν καποια στιγμη μεσα στο 2014.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε King,

Την προσφορά αυτή πώς την πήρες;;;

Εννοώ με 50 ευρώ όλο το πακέτο;;

Ήσουν ήδη συνδρομητής και έκανες αίτηση φορητότητας;;

Η πήγες από άλλον παροχο στη forthnet?

 

Thanks

 

 

 

Φιλε επειδη πηρα πριν απο μια βδομαδα αυτην την προσφορα να σου πω για μενα προσωπικα.

Εγω ημουν ηδη συνδρομητης και απλα πηρα και ζητησα να μου κανουν προσφορα καλυτερη. Και μου τα εδωσαν οοοολα με 50 ευρω, Να προσθεσω οτι στα 50 εχω οτι ανεφερε ο φιλος king2009 + multiview

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε επειδη πηρα πριν απο μια βδομαδα αυτην την προσφορα να σου πω για μενα προσωπικα.

Εγω ημουν ηδη συνδρομητης και απλα πηρα και ζητησα να μου κανουν προσφορα καλυτερη. Και μου τα εδωσαν οοοολα με 50 ευρω, Να προσθεσω οτι στα 50 εχω οτι ανεφερε ο φιλος king2009 + multiview

Μια χαρα εισαι φιλε αν εχεις και multiview.Εγω δεν τους ρωτησα για multiview γιατι θελει παραπανησια καλωδια απο δεκτη σε δεκτη + ενα ακομα για τον 831 αλλα στα 40 ευρο πιστευω θα το προσθεταν(χωρις τα supersports εννοειται)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο καλωδια γινεται ενας χαμος και δεν το ηξερα...Αλλα βολευει το Multiview. Εγω τσιμπησα και τον PVR αλλα οχι τζαμπα. Στα 50€ αντι για 150€ που εχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο καλωδια γινεται ενας χαμος και δεν το ηξερα...Αλλα βολευει το Multiview. Εγω τσιμπησα και τον PVR αλλα οχι τζαμπα. Στα 50€ αντι για 150€ που εχει.

Μολις σημερα εβαλα τον pvr και αναμενω ενεργοποιηση της καρτας.Αν βρω κανα φθηνο dlna για συνδεση των 2 δεκτων(εχω και τον 831) να γλιτωσω ενα καλωδιο θα τους ρωτησω αν γινετε στα 40 να βαλω και multiview.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο δεν ηξερα οτι γινεται θα το εκανα και γω,Τεσπα δεν πειραζει...Παντως γενικα αμα μιλησεις με NOVA,  με λιγη τυχη και θεληση απο την πλευρα τους θα καταφερνεις καλα πακετα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...