Προς το περιεχόμενο

Nova 3Play 29.90 το μηνα για παντα


vasman15

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ενδιαφέρομαι κι εγώ παιδιά. Πείτε τί ακριβως περιλαμβάνει το πακέτο (γιατί δνε ξέρω τίποτε από νοβα κλπ) και δώστε κανένα τηλέφωνο αν υπάρχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 607
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

αν ειναι ετσι με ενδιαφερει το πακετο γιατι και εμενα μου ειχαν

πει 45Ε για ολα αυτα

μπορεις σε παρακαλω να ζητησεις ενα τηλ να επικοινωνησω

μαζι τους?

ευχαριστω

18345

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως οταν ρωτησα για τη προσφορα τη χριστουγενιατικη μου ειπαν οτι απο αθλητικα θα εχω μονο το nova highlights

ουτε nova 1ουτε 2 ουτε 3,και αν θελω να βαλω ολα τα αθλητικα ειναι +19 ευρω,δηλαδη 29 + τα αθλητικα 19ευρω,και αν θελω να 

βαλω μονο ενα αθλητικο της επιλογης μου ειναι 15 ευρω.

Οποτε αν καποιος βλεπει αθλητικα και ισχυει ακομα η προσφορα η ιδια ελπιζω να μη πεσει στη παγιδα με τα 250 καναλια γιατι δεν εχει κανενα αθλητικο για Ελλαδα και champions league.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΡΟΣΟΧΗ

Ο πωλητής μου πούλησε παπά. Από nova μου ήπανε ότι μόνο τους 2 πρώτους μήνες έχω nova cinema 1 και nova sports 1. Μετά είναι με χρέωση.

Θα περιμένω βέβαια και το συμβόλαιο την Τρίτη να το διαβάσω και θα πράξω ανάλογα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΡΟΣΟΧΗ

Ο πωλητής μου πούλησε παπά. Από nova μου ήπανε ότι μόνο τους 2 πρώτους μήνες έχω nova cinema 1 και nova sports 1. Μετά είναι με χρέωση.

Θα περιμένω βέβαια και το συμβόλαιο την Τρίτη να το διαβάσω και θα πράξω ανάλογα

 

λογικό είναι σε αυτήν την τιμή τα θες όλα και εσύ ....αλλά ακόμα και για 1 χρόνο να ισχύει μπορεί να μην συμφέρει να σπάσεις πακέτο που έχουν τιμή για πάντα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις με πήραν τηλ από nova και έκλεισα το πακετάκι των 29.90€ με επιπλέον:

1. Δωρεάν φορητότητα

2. Απεριόριστα κινητά (12 ώρες)

3. Nova cinema 1

4. Nova sports 1

 

Και βέβαια όλο το basic πακέτο 3play.

Θα πληρώσω μόνο τον αποκωδικοποιητή 45€

 

Παιδια μηπως η προσφορα ειναι για καινουργιο συνδρομητη  (1. Δωρεάν φορητότητα)

Γιατι και εμενα πηραν τηλ και με αλλα 15 ευρω θα εχω τα παραπανω που ανεφερε ο φιλος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις πήρα και ουσιαστικά μου επανέλαβε τις τιμές του site.  Μάλλον εξωτερικός συνεργάτης σε πήρε.

Στανταρακι αυτό. Και εμενα μου εχουν "πουλησει" πολλους "παπαδες" κατι "εξωτερικοι συνεργατες" στο παρελθον, και όταν με καλεσε τελικα η forthnet για τα περεταίρω και μου ειπε ότι αυτά που ειχα ακουσει δεν ισχυουν μην τον ειδατε τον ..."συνεργατη". Απορώ πώς στο καλο πληρωνονται αφου ετσι δεν κλεινουν ουσιαστικα συμβολαια, μονο στα τηλεφωνα ξοδεύονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω η καλύτερη προσφορά έπαιζε το καλοκαίρι, με απεριόριστα σταθερα, κινητά, όλα τα cinema ή όλα τα sports με 39.90 για πάντα. Και δώρο για ένα χρόνο τα hd. Ζητήστε κάτι αντίστοιχο, αφού μπορούσαν να το κάνουν τότε θα μπορούν και τώρα, πελάτες θέλουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

μολις τσεκαρα οτι δινουν δωρεαν και τον δεκτη .... και ρε παιδια ποιος ξερει? η τιμη θα ειναι 60ευρο το διμηνο η με φπα κτλ παει παραπανω? ηδη πληρωνω 60 και καλα μονο με double play!
με παζαρια κτλ δινουν κατι καλητερο η να φυγω για οτε που δινει ωραια πακετα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι καλύτερη η τωρινή προσφορά από εκείνη για την οποία άνοιξε το τοπικ.Εκείνη είχε απεριόριστα μόνο προς forthnet, απ' ότι διαβάζω, αλλά δεν θυμάμαι αν έδιναν δωρεάν τότε εξοπλισμό + εγκατάσταση, όπως κάνουν τώρα.

 

Sent from my LG-E975 using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τοτε εδινε μονο εγκατασταση ειναι η πρωτη φορα που βαζει δωρεαν το δεκτη και το καλο ειναι οτι αναλογα το πακετο που επιλεξεις μπορεις να παρεις δωρεαν μεχρι και τον pvr 865 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω η καλύτερη προσφορά έπαιζε το καλοκαίρι, με απεριόριστα σταθερα, κινητά, όλα τα cinema ή όλα τα sports με 39.90 για πάντα. Και δώρο για ένα χρόνο τα hd. Ζητήστε κάτι αντίστοιχο, αφού μπορούσαν να το κάνουν τότε θα μπορούν και τώρα, πελάτες θέλουν

αυτη οντως ηταν η καλυτερη προσφορα.

πιστευετε υπηρχε καλυτερη απο αυτη??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με παζαρια εγω πηρα full nova(ολο το πακετο αθλητικα και ταινιες) συν hd και multiview(δηλαδη Nova σε 2 τηλεορασεις) internet, ολο το πακετο τηλεφωνιας(εξωτερικο,απεριοριστα αστικα/υπεραστικα κ κινητα) στα 49,90 ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με παζαρια εγω πηρα full nova(ολο το πακετο αθλητικα και ταινιες) συν hd και multiview(δηλαδη Nova σε 2 τηλεορασεις) internet, ολο το πακετο τηλεφωνιας(εξωτερικο,απεριοριστα αστικα/υπεραστικα κ κινητα) στα 49,90 ...

 

Πως που ποτε γιατι...;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;  :confused:  :confused:  :confused:  :confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...