Προς το περιεχόμενο

Nova 3Play 29.90 το μηνα για παντα


vasman15

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλα θα ειναι να μην παραπληροφορουμε. Τα πακετα της νοβα κυπρου δεν ειναι τα ιδια με αυτα της ελλαδας.

Επισης να μην ξεχναμε οτι η νοβα οπως και ηφορθνετ δεν ειναι ιδρυματα κοινωφελη αλλα επιχειρησεις που θελουν να βγαλουν κερδος. Στο κατω κατω οποιος ζοριζεται οικονομικα ,δεν ψαχνεται να δινει 500 και 600 ευρω το χρονο για να βλεπει τηλεοραση μαζι με το ιντερνετ και την τηλεφωνια αλλα βαζει μονο απεριοριστα τηλεφωνα με ιντερνετ και ξοδευει πολυ λιγοτερα.

Είσαι πολύ ωραίος φίλε.. Αύριο πάρε τηλέφωνο και πες τους να κάνουν καμιά αύξηση γιατί το έχουμε παραχεσει με τις απαιτήσεις μας για λογικές τιμές. Τι άλλο θα ακούσουμε.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 607
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

σε ενα μηνα τελιωνει το συμβολαιο μου....

δεν ζητω μειωσεις και καναλια παραπανω...

 

ζητω οπως δινουν τζαμπα σε καθε συνδρομητη ΝΕΟ το ρουτερ και τον αποκωδικοποιητη με τον σκληρο δισκο

υπαρχει περιπτωση να μου τα δωσουν η θα με αναγκασουν να διακοψω και να γυρισω στο μελλον?

σίγουρα δίνουν τον αποκωδικοποιητή με τον σκληρό στους νέους συνδρομητές?χτες μόλις πήγα και έκανα νέα συνδεση στην forthnet και μου έδωσαν τον απλό

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ηταν ενδιαφερον να ακουσουμε απο εσενα ποια κερδοσκοπίας ογικη τιμη για σενα και για ποιο πακετο μιλας.

Εν ετει 2014 όλοι θέλουν και είναι βασικό αγαθό η πρόσβαση στο ίντερνετ. Στην Ελλάδα του καρτέλ και της αισχροκερδιας δε μπορώ να πω μη ζητάτε να έχετε ένα πακέτο σε μια τιμή "κρισης". Δε με ενδιαφέρει τόσο η νόβα όσο το ίντερνετ και τηλεφωνία. Που είναι η ευαίσθητοποίηση των εταιρειών; Με 1 εκατομμύριο ανέργους και με συνδέσεις που στην πλειοψηφία σέρνονται μια λογική τιμή για μένα θα ήταν τα 10-15 ευρώ. Όσοι ζήτησαν μια προσφορά η καλύτερη τιμή στο πακέτο με νόβα δεν απαίτησαν χαβιάρι και πούρα Cohiba. Προφανώς και δεν θα δικαιολογήσω σε καμία περίπτωση την τιμή που υπάρχει ούτε θα πω σε αυτόν που το ζητάει "ρε για δείτε έναν πλουσιο".

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η νορμαλ τιμή θα επρεπε να είναι 50 ευρω φουλ πακετο μαζι με τα hd. και αν θα πειτε μα γγιατι και τι και πως σκεφτητε τι εχουνε οι αλλοι. οτε καλυτερη μπαλα και πολυ καλητερο ιντερνετ

ειδα οτι και χολ και σιτα εχουνε καποια καναλια με λιγοτερο απο 30 ευρω και καποια λεπτα τηλεφωνιας.

και μην ξεχνατε τι προταθλημα πουλαει ενα προταθλημα που ουτε στο γηπεδο δεν παει ακομα ο κοσμος.

και οπως προ ειπανε αλλοι το απλο 2play ειναι περιπου στα 15 ευρω... αναλογα την προσφορα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρωταθλημα που πουλαει η νοβα ειναι δυστυχως το ελληνικο. Αλλα μην ξεχνατε το champions league kai europaleague τοσο ποδοσφαιρο οσο και μπασκετ.

Επισης μην ξεχνατε οτι στην αγγλια το φουλ πακετο του sky (χωρις τηλεφωνια αλλα με ιντερνετ) βγαινει στα 74ευρω μεση τιμη ετους + κοστος γραμμης 18 ευρω για απλο ιντερνετ.

Τελος σε οτι αφορα το ιντερνετ υπαρχει πακετο με 15 ευρω οπως αναφερεται και παραπανω και με 2 ευρω στο skype εχεις 120 λεπτα το μηνα για κλησεις στην ελλαδα :)

 

 

Υ.γ. Δεν θελω να κανω τον εξυπνο, απλα ειναι κανονας της αγορας οτι εφοσον κατι πουλαει τοτε δεν υπαρχει περιπτωση να πεσει η τιμη του ( οι επιχειρησεις δεν ειναι κοινωφελη ιδρυματα). Εαν δεν γινουν συμβολαια τοτε να δειτε πως θα πεσουν οι τιμες. :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είσαι πολύ ωραίος φίλε.. Αύριο πάρε τηλέφωνο και πες τους να κάνουν καμιά αύξηση γιατί το έχουμε παραχεσει με τις απαιτήσεις μας για λογικές τιμές. Τι άλλο θα ακούσουμε.

Aν και ειμαι με τα 1000 μαζι σου, πρεπει δυστυχως να λαβεις υποψη σου οτι και το κοστος των εταιριων δυστυχως δεν το καθοριζουν οι ιδιες αλλα οι ιδιοι (περιπου) εκεινοι που σε αυτες τις εποχες που λες ψηφιζουν αυξησεις 60% στα διοδια και 30% στο ρευμα (το οποιο προηγειται απειρως του ιντερνετ) την ιδια ωρα που επισης ψηφιζουν μειωσεις για τον κοσμακη 60% και στελνουν στην ανεργια το 30% (και πολυ παραπανω ανεπισημως). Ναι, σιγουρα και οι μεγαλοκαρχαριες να φανε ενα κοπαδι ψαρια ολοκληρο θελουν, αλλά αυτο το ρημαδι το κοπαδι δεν κανει και τιποτα για να ξεφυγει ή να απαλλαχτει απο αυτους και τους συγγενεις τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  οταν εχουν 25-27 το νταμπλ πλεη...

ποσο????????

 

hol double-play plus 11,35 /μηνα

 

Με τον ορο νταμπλ πλεη στα τεχνολογικα φορουμ εννοουμε, απεριοριστα σταθερα Ελλαδας με 24ρι ιντερνετ

 

και αυτην την στιγμη η hol το δινει αυτο δινει 24 ευρω (με κανονικη τιμη 34)

H wind 25-30 αναλογα τον χρονο συμβολαιου αλλα δινει και κινητα 

και η cyta 26... Αυτα ειναι τα πακετα, αυτες ειναι οι τιμες για τον νεο πελατη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σίγουρα δίνουν τον αποκωδικοποιητή με τον σκληρό στους νέους συνδρομητές?χτες μόλις πήγα και έκανα νέα συνδεση στην forthnet και μου έδωσαν τον απλό

χιλια συγνωμη το ξαναειδα και παρανοησα... δεν ισχυει αυτο που ειπα

49 ευρω ζητανε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισης μην ξεχνατε οτι στην αγγλια το φουλ πακετο του sky (χωρις τηλεφωνια αλλα με ιντερνετ) βγαινει στα 74ευρω μεση τιμη ετους + κοστος γραμμης 18 ευρω για απλο ιντερνετ.

Τι σχεση εχει το αγγλικο πακετο με το ελληνικο σε ποιοτητα, και τι σχεση εχουν οι τριπλοι μισθοι στην Αγγλια με τους ελληνικους. Απαντησε το μονος σου...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι σχεση εχει το αγγλικο πακετο με το ελληνικο σε ποιοτητα, και τι σχεση εχουν οι τριπλοι μισθοι στην Αγγλια με τους ελληνικους. Απαντησε το μονος σου...

 

Επαναλαμβάνω αυτο που εγραψα παραπανω:

 

Δεν θελω να κανω τον εξυπνο, απλα ειναι κανονας της αγορας οτι εφοσον κατι πουλαει τοτε δεν υπαρχει περιπτωση να πεσει η τιμη του ( οι επιχειρησεις δεν ειναι κοινωφελη ιδρυματα). Εαν δεν γινουν συμβολαια τοτε να δειτε πως θα πεσουν οι τιμες.

 

υ.γ.

1)σε ο,τι αφορα το sky και την αγγλια σε ενημερωνω οτι και εκει το sky δεν εχει ολους τους αγωνες του αγγλικου πρωταθληματος. Καποιοι ειναι και στην ΒΤ.Οποτε και εκει δεν μπορεις να δεις ολα τα ματσς με εναν παροχο. Σε οτι αφορα τους τριπλους μισθους στην αγγλια, δεν μπορω να πω τιποτα τωρα πια που εμεις εχουμε χρεοκωπησει αλλα πριν το 2009 οταν γινοταν το παρτυ και στην Ελλαδα δεν ειδα κανεναν να φωναζει για τις τιμες της νοβα (το πακετο το φουλ νομιζω εβγαινε 70 ευρω και χωρις ιντερνετ, τηλεφωνια και κινητα)

2)  εγω αυτην την περιοδο εχω νοβα 3play με απεριοριστα σταθερα, απεριοριστα κινητα, ιντερνετ και το αθλητικο πακετο της νοβα στα 40 ευρω (τιμη για παντα) και ειμαι πολυ ευχαριστημενος για την τιμη που πληρωνω λαμβανοντας υποψη ποσα θα επρεπε να πληρωσω στον οτε για το αντιστοιχο πακετο. Σιγουρα θα ηθελα να πληρωνω λιγοτερα και να εξοικονομουσα καποια χρηματα για κατι αλλο αλλα δεν μπορουμε να τα θελουμε ολα δικα μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επαναλαμβάνω αυτο που εγραψα παραπανω:

 

Δεν θελω να κανω τον εξυπνο, απλα ειναι κανονας της αγορας οτι εφοσον κατι πουλαει τοτε δεν υπαρχει περιπτωση να πεσει η τιμη του ( οι επιχειρησεις δεν ειναι κοινωφελη ιδρυματα). Εαν δεν γινουν συμβολαια τοτε να δειτε πως θα πεσουν οι τιμες.

 

υ.γ.

1)σε ο,τι αφορα το sky και την αγγλια σε ενημερωνω οτι και εκει το sky δεν εχει ολους τους αγωνες του αγγλικου πρωταθληματος. Καποιοι ειναι και στην ΒΤ.Οποτε και εκει δεν μπορεις να δεις ολα τα ματσς με εναν παροχο. Σε οτι αφορα τους τριπλους μισθους στην αγγλια, δεν μπορω να πω τιποτα τωρα πια που εμεις εχουμε χρεοκωπησει αλλα πριν το 2009 οταν γινοταν το παρτυ και στην Ελλαδα δεν ειδα κανεναν να φωναζει για τις τιμες της νοβα (το πακετο το φουλ νομιζω εβγαινε 70 ευρω και χωρις ιντερνετ, τηλεφωνια και κινητα)

2)  εγω αυτην την περιοδο εχω νοβα 3play με απεριοριστα σταθερα, απεριοριστα κινητα, ιντερνετ και το αθλητικο πακετο της νοβα στα 40 ευρω (τιμη για παντα) και ειμαι πολυ ευχαριστημενος για την τιμη που πληρωνω λαμβανοντας υποψη ποσα θα επρεπε να πληρωσω στον οτε για το αντιστοιχο πακετο. Σιγουρα θα ηθελα να πληρωνω λιγοτερα και να εξοικονομουσα καποια χρηματα για κατι αλλο αλλα δεν μπορουμε να τα θελουμε ολα δικα μας.

πως καταφερες και πηρες αυτην την προσφορα με ολα τα αθλητικα στην τιμη τον 40 γιουρο? υπαρχει τροπος? πηρα τηλεφωνο και μου λενε με 40 εχω μονο το sports 1 και cinema1 + το start pack, τι πρεπει να κανω για να την κερδισω και εγω αυτην την προσφορα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...