Προς το περιεχόμενο

Nova 3Play 29.90 το μηνα για παντα


vasman15

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με παζαρια εγω πηρα full nova(ολο το πακετο αθλητικα και ταινιες) συν hd και multiview(δηλαδη Nova σε 2 τηλεορασεις) internet, ολο το πακετο τηλεφωνιας(εξωτερικο,απεριοριστα αστικα/υπεραστικα κ κινητα) στα 49,90 ...

Σαν Νεος συνδρομητης η εκανες ανανεωση συμβολαιου .... ? 

Γιατι εγω που τους πηρα ..δεν παζαρευονται με τιποτα ... :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 607
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγω ειμαι 2 χρονια συνδρομητης και μαλιστα εχουμε και δευτερη συνδρομη(μονο start pack βεβαια) και οταν τους ζητησα να μου κανουν καποιο "δωρο" αρνηθηκαν κατηγορηματικα...Ολα αυτα στο καταστημα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε γαμωτο ειναι λιγο ρισκο αυτο.Και εξηγω.Γιατι αν κανω αιτηση για διακοπη μπορει και να με παρουν και να τους πω πως δεν ειμαι ευχαριστημενος γιατι αυτο και κεινο και το αλλο και στο τελος να μου δωσουν την προσφορα του φιλου παραπανω η κατι καλυτερο απο αυτο που εχω.Απο την αλλη αν δεν με παρει κανεις και προχωρησει η διακοπη θα πρεπει να καταβαλω το προστιμο που μου αναλογει.Και επειδη ανανεωθηκε το συμβολαιο πριν 2 μηνες φανταστειτε τι θα πρεπει να πληρωσω.

Να αναφερω πως εχω Nova 3play με το αθλητικο πακετο ολο + το Novacinema 1 και πληρωνω γυρω στα 60 γιατι ουτε το HD δεν μπορουν να μου κανουν δωρο.Α οπως ειπα βαλτε και την αλλη συνδρομη που εχουμε κανει (Start pack μονο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχικα ειχα κανει το καλοκαιρινο 39,90 με ολα τα novacinema και τα κινητα.Το Δεκεμβριο ηθελα να προσθεσω τα αθλητικα κ μου ελεγαν μαλακιες στο τηλ.Επικοινωνησα με εκπροσωπο  που εχουν σε forum και ζητησα να με καλεσουν απο το τμημα προσφορων ωστε να κανω καποιες αλλαγες.Οταν με πηραν μου ειπαν οτι αν θελω να βαλω κ τα αθλητικα ειναι συν 20 ευρω τους ειπα αν γινεται καλυτερη τιμη και μου ειπαν 49,90.Στα καπακια πιεσα κ για το Multiview γιατι πληρωνω με πιστωτικη και απο μονοι τους με εβαλαν και στο full προγραμμα της τηλεφωνιας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι που θα πεσεις μαλλον αλλα αυτο που σου προσεφεραν ειναι εντυπωσιακο...Εισαι πολυ τυχερος.Πραγματικα νιωθω πολυ κουτος που πληρωνω τοσα και ειμαι και στον τριτο χρονο κιολας. Με ποιον μιλησες και που αν επιτρεπεται;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι απλα εντυπωσιακο αλλα ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!!!!!!

 

Φοβερη προσφορα και αν μου γινοταν προταση θα την εβαζα σημερα κιολας........οπως και πολλοι αλλοι βεβαια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγω εχω  το πακετο Nova Cinema + τηλεφωνια + multiview+HD στα 44,90€  και εχω προσπαθησει 2 φορες να παρω το full στα 49,90 αλλα δυστυχως επεσαν και οι δυο στο κενο  :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια δεν εκανα κατι τρομερο ,απλα απο οσο εχω καταλαβει θελουν μεγαλωνεις το λογαριασμο.Δηλαδη εμενα ηταν συν 10 ευρω ,οποτε δεν τους χαλαγε να μου τα δωσουν οταν καταλαβαν οτι δεν θα  έπαιρναν  συν 10 καθε μηνα...Επισης το θεμα ειναι να μιλησεις με τις προσφορες.Οταν παιρνεις στα κλασικα τηλεφωνα σου διαβαζουν το μνημονιο που ισχυει για ολους.Υπαρχει ομως τμημα που κανει τις πραγματικες προσφορες,το οποιο σας ειπα πως το βρηκα,μεσω εκπροσωπου σε της forthnet απο γειτονικο forum.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο την αλλη αν δεν με παρει κανεις και προχωρησει η διακοπη θα πρεπει να καταβαλω το προστιμο που μου αναλογει.Και επειδη ανανεωθηκε το συμβολαιο πριν 2 μηνες φανταστειτε τι θα πρεπει να πληρωσω.

 

Να ρωτησω κατι...αν εισαι σε μια εταιρια τηλεφωνιας (πχ για 1-2-3 χρονια) και απλα κανεις ανανεωση για εναν ακομη χρονο, ειστε σιγουροι οτι πληρωνεις προστιμο σε περιπτωση διακοπης? Εγω νομιζω πως οχι...(αν κανω λαθος πειτε)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

που οι προσφορες για επικοινωνια και που βρηκες εκπροσωπο? πμ αν μπορεις !! :)
εγω δεν βγαζω ακρη μαζι του για ενα απλο 3play που θελω γιατι...κ ειμαι χρονια συνδρομητης !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτησω κατι...αν εισαι σε μια εταιρια τηλεφωνιας (πχ για 1-2-3 χρονια) και απλα κανεις ανανεωση για εναν ακομη χρονο, ειστε σιγουροι οτι πληρωνεις προστιμο σε περιπτωση διακοπης? Εγω νομιζω πως οχι...(αν κανω λαθος πειτε)

 

Θεωρω πως απο τη στιγμη που ανανεωνεις το συμβολαιο(για συγκεκριμενο διαστημα) αν το διακοψεις πρεπει να το πληρωσεις.Αυτο που λες ισως ισχυει στην περιπτωση να γινει ανανεωση αοριστου χρονου.Εκει μαλλον δεν πληρωνεις τιποτα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρωτησα σημερα την ΗΟL εχω 12μηνο με εκπτωση 5 ευρω το μηνα. Μου ειπαν πως αν διακοψω πρεπει να πληρωσω οσους μηνες εχω την εκπτωση επι την εκπτωση.

 

Επισης στο φιλο που λεει φοβαται να διακοψει. Θα σε παρουν ΑΜΕΣΩΣ για προσφορα. Μου εγινε σε μενα πριν ενα μηνα για την συνδρομη του πατερα μου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...