Προς το περιεχόμενο

Nova 3Play 29.90 το μηνα για παντα


vasman15

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πως καταφερες και πηρες αυτην την προσφορα με ολα τα αθλητικα στην τιμη τον 40 γιουρο? υπαρχει τροπος? πηρα τηλεφωνο και μου λενε με 40 εχω μονο το sports 1 και cinema1 + το start pack, τι πρεπει να κανω για να την κερδισω και εγω αυτην την προσφορα?

είχε πάρει την καλοκαιρινή προσφορά που ήταν πολύ καλή αλλά ακόμα και τώρα το nova 3play έχει χαμηλή τιμή

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 607
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

είχε πάρει την καλοκαιρινή προσφορά που ήταν πολύ καλή αλλά ακόμα και τώρα το nova 3play έχει χαμηλή τιμή

μαλιστα, το αν θα βγει ξανα προσφορα δε το ξερουμε, για το 3play ναι μου ειπε στα 29,90, καλα θα ηταν με αλλα 10 να ειχαμε τα sports, τι να κανω να περιμενω? αν βαλω 3play και βγει προσφορα οπως το καλοκαιρι θα μπορουμε να το προσθεσουμε η θα ισχυει για νεους συνδρομητες? ακουω πολλα παραπανω με το internet της forthnet ισχυει? ευχαριστω!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το ιντερνετ δεν εχω καποιο παραπονο.

Σε οτι αφορα με το τι να επιλεξεις θα σου προτεινα να παρεις το απλο πακετο 3play στα 29,90. Με τον τροπο αυτο θα εχεις μεγαλυτερη πιθανοτητα να σου επιτρεψουν να πας σε ακριβοτερο παγιο εαν βγει καμια καλη προσφορα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το ιντερνετ δεν εχω καποιο παραπονο.

Σε οτι αφορα με το τι να επιλεξεις θα σου προτεινα να παρεις το απλο πακετο 3play στα 29,90. Με τον τροπο αυτο θα εχεις μεγαλυτερη πιθανοτητα να σου επιτρεψουν να πας σε ακριβοτερο παγιο εαν βγει καμια καλη προσφορα

οκ ευχαριστω,το supersport 1 ειναι μεσα στο πακετο αυτη την στιγμη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω Το Πολεμαω Μια εβδομαδα για 39.90 αλλα τιποτα Ανενδοτοι και οι εμπορικοι αντιπροσωποι μα και Η Forthnet

..... Οσον αφορα το τμημα προσφορων .... αφορα μονο συνδρομητες που ειναι ενεργοι στην Forthnet ...(Δεν μπορεις να μιλησεις μαζι τους εαν δεν εισαι ενεργος μου ειπαν και δεν εχουνα να προσφερουν τιποτα καλυτερο απο αυτο που διαφημιζουν..) 

Εχω παιξει το τελευταιαο μου χαρτι ..εαν δεν καταφερω κατι θα κανω και εγω το 29.90 και μετα παω στο τμημα Προσφορων για κατι καλυτερο ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω τωρα εχω με τα 29,90 την προσφορα απο το καλοκαιρι και πριν 2 μηνες μου εκαναν προταση για να προσθεσω ολα τα sports και cinema με 49,90.

Ζητησα καλυτερη τιμη για το λογο οτι δεν τα χρειαζομουνα αλλα ταυτοχρονα ζητησα και multiview στα 49,90 αλλα δεν το δεχτηκαν.

Αν αργοτερα μου δωσουν full στα 49,90 με multiview και ολα τα HD τοτε θα το βαλω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω Το Πολεμαω Μια εβδομαδα για 39.90 αλλα τιποτα Ανενδοτοι και οι εμπορικοι αντιπροσωποι μα και Η Forthnet

..... Οσον αφορα το τμημα προσφορων .... αφορα μονο συνδρομητες που ειναι ενεργοι στην Forthnet ...(Δεν μπορεις να μιλησεις μαζι τους εαν δεν εισαι ενεργος μου ειπαν και δεν εχουνα να προσφερουν τιποτα καλυτερο απο αυτο που διαφημιζουν..) 

Εχω παιξει το τελευταιαο μου χαρτι ..εαν δεν καταφερω κατι θα κανω και εγω το 29.90 και μετα παω στο τμημα Προσφορων για κατι καλυτερο ...

Περισσότερες πιθανότητες έχεις όντας συνδρομητής. Αλλά και έτσι πιστεύω ότι θα πρέπει να "παλιώσεις" πρώτα λίγο για να σου δώσουν τυχόν κάτι παραπάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ρωτησω και κατι αλλο παιδια, εδω http://www.forthnet.gr/ServicesBasketForm.aspx?a_id=6208 λεει δωρεαν ο εξοπλισμος και η εγκατασταση, εγω που εχω ειδη πιατο θα μου δωσουν αλλο να το εχω για ωρα αναγκης?? εχω ενα μετρο πιατο με τρεις δορυφορους, θα εχει καποιο θεμα με το disect? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ρωτησω και κατι αλλο παιδια, εδω http://www.forthnet.gr/ServicesBasketForm.aspx?a_id=6208 λεει δωρεαν ο εξοπλισμος και η εγκατασταση, εγω που εχω ειδη πιατο θα μου δωσουν αλλο να το εχω για ωρα αναγκης?? εχω ενα μετρο πιατο με τρεις δορυφορους, θα εχει καποιο θεμα με το disect? 

και εγω εχω και τους παζαρευω αμα ειναι αντι για πιατο και εγκατασταση να πατσισουμε  με τον HD - 865

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτη η προσφορα σου δινει σταθερο ιντερνετ και νοβα ολα τα καναλια εκτος novasports και novacinema καλη προσφορα το ιδιο μου βγενει απο οταν ημουν στην wind 30 πληρωνα και στην wind 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω εχω και τους παζαρευω αμα ειναι αντι για πιατο και εγκατασταση να πατσισουμε  με τον HD - 865

τι να πω φιλε, στο τελος μαλλον δε θα το βαλω, παλιος συνδρομητης ειμαι με το φουλ πακετο και τωρα δε μου κανουν καποια προσφορα, δωσανε προσφορα στα 40 γιουρο 3play μαζι με τα σπορτ και τωρα δε τα δινουν, ε αν δε τα θελουν τα 40 τα δικα μου ας τα δωσω στον ΟΤΕ που τα εχουν αναγκη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον παιδια.Για τηλεφωνο να περνετε εδω:

 

2106602000

 

ειναι της νοβα και αν εχετε δωρεαν υπεραστικες κλησεις δεν χρεωνεστε τιποτα.Με το 18345 χρεωνεστε στανταρ σαν αστικη κληση.

 

Το στανταρ ποσο που πρεπε να πληρωνουμε για το full πακετο για μενα ειναι τα 50 ευρο.Ουτε ευρο παραπανω.Και εννοω(απεριοριστα σταθερα/εξωτερικο/720 λεπτα κινητα/hd καναλια τα οποια δεν επρεπε καν να χρεωνονται/full novacinema/full supersports/start pack/internet 24mb(αναλογα την περιοχη(εγω πιανω 4mb μονο λογω οτε που δεν δινει καλες γραμμες στη forthnet))/multiview.

 

Το full cinema η το full sports πρεπει το καθενα να κοστιζει 10 ευρο και το multiview να το δινουν δωρεαν.

 

Αυτα οσον αφορα τη forthnet.Ο οτε μιας και εχει καλυτερο πακετο sports/internet αψογο και καλυτερη ποιοτητα γενικα σε ολα μεχρι τα 55 ειναι οκ για το full πακετο(μαζι με τα 300 λεπτα κινητα που δινει).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συμφωνώ και επαυξάνω

29,90 + 9,90 cinema + 9,90 sports (+HD εννοείται)

και για πληρωμή με πιστωτική +multiview +865pvr δέκτης στα €50

 

τα Χ9,90 για ψυχολογικούς λόγους..

Ας τα έβαζε έτσι, να χε$τεί στο τάληρο η Forthnet,

καθώς κάθε κομμάτι απο αυτά, αξίζει τα λεφτά του.

 

Το φωνάζω εδώ και καιρό (σε διάφορα φόρα)

και στο καπάκι βγαίνουν οι "υπερασπιστές" των μαγαζιών να δικαιολογήσουν τα αδικαιολόγητα..

 

Εν τω μεταξύ, τις τιμές αυτές τις έχει δώσει η ίδια Forthnet σε επίσημες προσφορές

(τελευταίο παράδειγμα του καλοκαιριού)

απλά όχι όλες μαζί, και όχι τόσο απλά και όμορφα.

Δεν τα κοστολόγησα εγώ (ή ο καθένας) τόσο, αλλά η ίδια η εταιρία

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...