Προς το περιεχόμενο

Nova 3Play 29.90 το μηνα για παντα


vasman15

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω σημερα με την ολη κουβεντα εδω μπηκα μιλησα με Wind ... Ανακαλυψα λοιπον οτι ενω μεχρι τωρα πληρωνα 23 Ευρω ...ο επομενος μηνας ειναι στα 37  γιατι λεει εληξε η προσφορα που ειχα ..ετσι χωρισ ειδοποιηση χςρισ τιποτα ,,. Αμα θελω λενε μπορω να μπω στα 22 για 2 χρονια Η στα 27 για ενα ..τοσο απλα και με τοσο τσαμπουκα ..

Απ αυριο παω σε αλλο παροχο και μαλλον στην Forthnet ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 607
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγω σημερα με την ολη κουβεντα εδω μπηκα μιλησα με Wind ... Ανακαλυψα λοιπον οτι ενω μεχρι τωρα πληρωνα 23 Ευρω ...ο επομενος μηνας ειναι στα 37  γιατι λεει εληξε η προσφορα που ειχα ..ετσι χωρισ ειδοποιηση χςρισ τιποτα ,,. Αμα θελω λενε μπορω να μπω στα 22 για 2 χρονια Η στα 27 για ενα ..τοσο απλα και με τοσο τσαμπουκα ..

Απ αυριο παω σε αλλο παροχο και μαλλον στην Forthnet ..

Το θεμα που ειναι για να καταλαβω φταινε καπου αυτοι?

Αν ειχες καποιο πακετο με τους πρωτους 6 μηνες π.χ. στα 23 ευρω και μετα η τιμη παει στα 37 ευρω ειναι απολυτα λογικο γιατι αυτο το κανουν συνεχως σχεδον ολες οι εταιριες.Εσυ δεν το ηξερες και το ανακαλυψες ή ετσι τους ηρθε αυτους στο κεφαλι ενα νουμερο και σου το ειπαν?

Απο εκει και περα σκεψου τις αναγκες σου και το πορτοφολι σου και δεν τι σε συμφερει καλυτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θεμα που ειναι για να καταλαβω φταινε καπου αυτοι?

Αν ειχες καποιο πακετο με τους πρωτους 6 μηνες π.χ. στα 23 ευρω και μετα η τιμη παει στα 37 ευρω ειναι απολυτα λογικο γιατι αυτο το κανουν συνεχως σχεδον ολες οι εταιριες.Εσυ δεν το ηξερες και το ανακαλυψες ή ετσι τους ηρθε αυτους στο κεφαλι ενα νουμερο και σου το ειπαν?

Απο εκει και περα σκεψου τις αναγκες σου και το πορτοφολι σου και δεν τι σε συμφερει καλυτερα.

Φταινε οτι δεν με ενημερωσαν εγκαιρα για την ληξη της προσφορας....και δεν μου ειπαν οτι ματα την ληξη της θα εχω την τιμολογηση των 37 ευρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φταινε οτι δεν με ενημερωσαν εγκαιρα για την ληξη της προσφορας....και δεν μου ειπαν οτι ματα την ληξη της θα εχω την τιμολογηση των 37 ευρω

Δεν το εγραφε εξ'αρχης αυτο το συμβολαιο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το εγραφε εξ'αρχης αυτο το συμβολαιο?

Οχι Η ανανεωση ειχε γινει τηλεφωνικα χωρις να αναφερουν τιποτα για το τι θα γινει με την ληξη της ..Γι αυτο τα πηρα στο κρανιο... 

οποτε απο 27.80 καλυτερα 29.90 και να βλεπουμε κανενα Ντοκιμαντερ..(Συν οτι με τσαντησε Η κοροιδια τους και η τηλεφωνξκη τους συμπεριφορα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟΛΕΣ ΜΑ ΟΛΕΣ οι εταιριες οταν ληξει η περιοδος για την τιμη προσφορας, σε πανε στην τιμη καταλογου του προγραμματος οσο ειναι τοτε αμεσως μολις ληξει ο χρονος προσφορας (χρονος στις περισσοτερες περιπτωσεις) χωρις καμμια ειδοποιηση... Ο πελατης θα πρεπει να ξερει ποτε ληγει το συμβολαιο του, να κανει ενα τηλεφωνακι να δει αν θα συνεχιστει η προσφορα, αν του κανουν καλυτερη ή αν θα φυγει και ΝΑΙ αν φυγει πριν τον χρονο απο ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΕΤΑΙΡΙΑ θα πληρωσει οσο προβλεπει η ρητρα αποδευσμευσης στο συμβολαιο που υπεγραψε...

 

Στο διαταυτα τωρα πιστευω οντως η φορθνετ ειναι η καλυτερη λυση, σε μενα ηταν δωρο η εγκατασταση αλλα οχι ο δεκτης (50 ευρω) οποτε αυτο ισοφαριζει το τελος ενεργοποιησης...

 

Μαλιστα εχουν τροποποιησει την προσφορα και δινουν απεριοριστα σταθερα! αυτο δεν το εδιναν παλιοτερα στο 30ρι 3play μονο απεριοριστα προς φορθνετ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κ φυσικα απο το να φυγεις θα σου κανουν κ καλυτερη προσφορα αλλα δεν ξερω αν γραφτηκε πουθενα ,το παληκαρι πληρωνει με πιστωτικη εγραψε πιο πανω που ειναι ενα πολυ μεγαλο συν για οποιαδηποτε εταιρια .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατά τη γνώμη μου πάντα δωρεάν έπρεπε να είναι ο δέκτης γιατί αν δεν έχεις νοβα ο δέκτης είναι εντελώς άχρηστος.

Και αυτός ήταν ένας λόγος που ειχα παει οτε αντί για νοβα στην νοβα μαζι με τα τελη θα θελα 85 ευρω και το δεκτη το καλοκαίρι αν παραμείνει και έχει καμία καλη προσφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιανει τα free to air καναλια (RAI 1,2,3, κτλ) του hotbird (public μπουκετο) και χωρις καρτα νοβα αλλα λειπουν μερικα καναλια... Αλλα οπως και να εχει αν μπορουσε καποιος να διαλεξει δεκτη δεν θα επαιρνε αυτον...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια δεν εκανα κατι τρομερο ,απλα απο οσο εχω καταλαβει θελουν μεγαλωνεις το λογαριασμο.Δηλαδη εμενα ηταν συν 10 ευρω ,οποτε δεν τους χαλαγε να μου τα δωσουν οταν καταλαβαν οτι δεν θα  έπαιρναν  συν 10 καθε μηνα...Επισης το θεμα ειναι να μιλησεις με τις προσφορες.Οταν παιρνεις στα κλασικα τηλεφωνα σου διαβαζουν το μνημονιο που ισχυει για ολους.Υπαρχει ομως τμημα που κανει τις πραγματικες προσφορες,το οποιο σας ειπα πως το βρηκα,μεσω εκπροσωπου σε της forthnet απο γειτονικο forum.

 

Όποιος ψάξει καλά θα βρει και αυτός την τιμή αυτή ...αφού το έκαναν σε σένα θα μπορούν σε όλους , το θέμα είναι ότι το full δεν μπορείς να το ελαφρύνεις ....για μένα καλύτερη προσφορά από το 29.90€ μαζί με κινητά και μόνο τα ντοκιμαντέρ και fox δεν παίζει ότι άλλο το βάζει εποχιακά από προσφορές ( αν χρειαστεί ) αλλά κρατάς χαμηλό πακέτο σου. ( θα περιμένω το κάτι καλύτερο αλλιώς δεν έχει ουσία άλλωστε δεν είμαι και σπίτι πολύ.)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω Παιδια εδωσα το τηλεφωνο μου και ειπα να με καλεσει το τμημα προσφορων τΗς fORTHNET μπας και πετυχω καμια πιο δελαστικη προσφορα ...οπως αυτη με τα 39.90 Για να δουμε ... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟΛΕΣ ΜΑ ΟΛΕΣ οι εταιριες οταν ληξει η περιοδος για την τιμη προσφορας, σε πανε στην τιμη καταλογου του προγραμματος οσο ειναι τοτε αμεσως μολις ληξει ο χρονος προσφορας (χρονος στις περισσοτερες περιπτωσεις) χωρις καμμια ειδοποιηση... Ο πελατης θα πρεπει να ξερει ποτε ληγει το συμβολαιο του, να κανει ενα τηλεφωνακι να δει αν θα συνεχιστει η προσφορα, αν του κανουν καλυτερη ή αν θα φυγει και ΝΑΙ αν φυγει πριν τον χρονο απο ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΕΤΑΙΡΙΑ θα πληρωσει οσο προβλεπει η ρητρα αποδευσμευσης στο συμβολαιο που υπεγραψε...

 

Στο διαταυτα τωρα πιστευω οντως η φορθνετ ειναι η καλυτερη λυση, σε μενα ηταν δωρο η εγκατασταση αλλα οχι ο δεκτης (50 ευρω) οποτε αυτο ισοφαριζει το τελος ενεργοποιησης...

 

Μαλιστα εχουν τροποποιησει την προσφορα και δινουν απεριοριστα σταθερα! αυτο δεν το εδιναν παλιοτερα στο 30ρι 3play μονο απεριοριστα προς φορθνετ...

Και παλιοτερα τα δινανε τα σταθερα. Ετσι πρωτοεβαλα το πακετο πριν κανενα χρονο στα 29.90 με νοβα και απεριοριστα σταθερα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...