Προς το περιεχόμενο

Nova 3Play 29.90 το μηνα για παντα


vasman15

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγραψα 3play 30ρι, αυτο οσο καιρο υπαρχει (κανα 9μηνο) με κινητα με αστικη χρεωση, δεν εδινε απεριοριστα σταθερα , παλια οσο υπηρχαν τα κριστμας πακ και τα ενιαια πακετα νοβα-φορθνετ τα εδινε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 607
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγω απο τον Αυγουστο ημουν στην προσφορα των 30 ευρο με το start pack+κινητα+internet.Λογω του οτι το ιντερνετ ειναι για πεταμα(4mb max) τους ξαναπηρα πριν καμια βδομαδα και εκλεισα με 40 ευρο τα:

 

oλα τα novacinema

τα hd καναλια για ενα χρονο

κινητα 720λεπτα

απεριοριστα σταθερα

και ιντερνετ 24mb(στο χωριο μου παει μεχρι 4 σε forthnet(ενας θεος ξερει γιατι))

 

Απο τοτε δεν με πειραζει που το ιντερνετ ειναι στα 4mb μιας και εχω οτι ταινια θελω και σε αψογη ποιοτητα.Με +10 ευρο με ειπαν και ολα τα sports αλλα δεν βλεπω καθολου μπαλα οποτε εμεινα στο 40αρικο το μηνα.

 

Οσο για οτε vs nova.

Η νοβα βαζει καινουργιες ταινιες εχει απεριοριστα σταθερα και 720 κινητα αλλα χαλια ιντερνετ και αψογο hd.

 

Ο οτε με 50 ευρο εχει τελειο ιντερνετ(επιανα 23mb οταν ειχα οτε για 3 χρονια) βαζει παλιες ταινιες πολυ καλυτερο αθλητικο περιεχομενο και χαλια hd.Επισης για 300λεπτα κινητα χρεωνει πολλα.

 

Αυτα που μπορειτε να πετυχετε αν τους πιεσετε ειναι ειναι:

 

Forthnet:Full pack nova με 720 κινητα απεριοριστα σταθερα/εξωτερικο και ιντερνετ(αναλογα που βρισκεστε παιζει ρολο για την ταχυτητα)+τα hd και αν εχετε και πιστωτικη βαζετε και multiview με 50 ευρο.

 

 

Ote: Full pack ote tv με απεριοριστα σταθερα+300 λεπτα κινητα+hd+τελειο ιντερνετ με 55 ευρο το μηνα.Για pvr ειναι +4 ευρο το μηνα.

 

 

Οποτε για εναν που θελει πολλα λεπτα σε κινητα καινουργιες ταινιες καλυτερη ποιοτητα εικονας και sl/cl παει σε nova.

 

Ενας που δεν μιλαει τοσο θελει αψογο ιντερνετ και λιωνει στο ποιοτικο ποδοσφαιρο παει στον οτε.

 

Με 50 ευρο τα εχετε ολα.Παραπανω μην δωσετε ουτε ευρο.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3play 30αρι προσφορα χριστουγεννων εχω : ) . Anyway no prob!

 

Για να καταλαβετε τι λεω διαβαστε το δευτερο ποστ στην πρωτη σελιδα του συγκεκριμενου τοπικ...

 

Το  3play-full pack, 50 ευρω το δωσανε ενα διαστημα, λιγο μετα το περσινο κριστμας, τωρα δεν το δινουν ουτε με σφαιρες...

 

Παντως εχουν καταλαβει μεχρι και οι ανταγωνιστες οτι δεν μπορουν να χτυπησουν αυτο το προγραμμα, οταν εχουν 25-27 το νταμπλ πλεη και η φορθνετ με 30 σου δινει και νοβα, πας καρφι εκει... Με παιρνουν κολσεντερ απο αλλες εταιριες και μολις τους λεω οτι εχω νοβα 30 ευρω, το κλεινουν μονοι τους, χωρις να πω κατι παραπανω... Γνωμη μου οι αλλοι πρεπει να πανε το νταμπλ-πλεη στο εικοσαρικο, αλλιως δεν εχουν καμμια τυχη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

3play 30αρι προσφορα χριστουγεννων εχω : ) . Anyway no prob!

 

Για να καταλαβετε τι λεω διαβαστε το δευτερο ποστ στην πρωτη σελιδα του συγκεκριμενου τοπικ...

 

Το  3play-full pack, 50 ευρω το δωσανε ενα διαστημα, λιγο μετα το περσινο κριστμας, τωρα δεν το δινουν ουτε με σφαιρες...

 

Παντως εχουν καταλαβει μεχρι και οι ανταγωνιστες οτι δεν μπορουν να χτυπησουν αυτο το προγραμμα, οταν εχουν 25-27 το νταμπλ πλεη και η φορθνετ με 30 σου δινει και νοβα, πας καρφι εκει... Με παιρνουν κολσεντερ απο αλλες εταιριες και μολις τους λεω οτι εχω νοβα 30 ευρω, το κλεινουν μονοι τους, χωρις να πω κατι παραπανω... Γνωμη μου οι αλλοι πρεπει να πανε το νταμπλ-πλεη στο εικοσαρικο, αλλιως δεν εχουν καμμια τυχη. 

Και εμένα με καλούν στο τηλέφωνο και τούς λέω για το 30αρι με το start της nova και συνεχίζουν να με πρiζουν.....Αποστολή από το LG-P880 με τη χρήση Insomnia App
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν το κάνουν στα 30 με full πακέτο τότε έιναι προσφορά.. 

H hol δίνει DP απο 16 το μήνα.. 

 

το 11.35 που λέει ο φίλος πιο πάνω φαντάζομαι οτι  είναι προσφορά που έκαναν σε παλιό πελάτη με έκπτωση για να τον κρατήσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν το κάνουν στα 30 με full πακέτο τότε έιναι προσφορά.. 

H hol δίνει DP απο 16 το μήνα.. 

 

το 11.35 που λέει ο φίλος πιο πάνω φαντάζομαι οτι  είναι προσφορά που έκαναν σε παλιό πελάτη με έκπτωση για να τον κρατήσουν.

 

 

Tα 11.35€ ήταν/είναι με ένα κάρο πράγματα προϋποθέσεις αν θυμάμαι καλά, έχει αναφερθεί ξανά και υπολογίζει και εκπτώσεις σε λογαριασμούς voda κ.α. πολλά. Η πικρή αλήθεια είναι ότι στα 30€ μαζί με tv έστω τα απλά και 24άρι (εντάξει δεν πάει τόσο αλλά 12-15 ,δεν με χαλάει βέβαια ) τσάμπα σταθερά χωρίς όριο +11 ώρες κινητά ,δεν έχει αντίπαλο καρδιά μου :mrgreen: !!! Τώρα κάτι προγράμματα έχει 300 λεπτά δωρεάν για όλα και το δουλεύεις όπως εσύ θες κάνουν μόνο για κανέναν  φοιτητή που δεν είναι σπίτι συνέχεια!

  οταν εχουν 25-27 το νταμπλ πλεη...

ποσο????????

 

hol double-play plus 11,35 /μηνα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω απο τον Αυγουστο ημουν στην προσφορα των 30 ευρο με το start pack+κινητα+internet.Λογω του οτι το ιντερνετ ειναι για πεταμα(4mb max) τους ξαναπηρα πριν καμια βδομαδα και εκλεισα με 40 ευρο τα:

 

oλα τα novacinema

τα hd καναλια για ενα χρονο

κινητα 720λεπτα

απεριοριστα σταθερα

και ιντερνετ 24mb(στο χωριο μου παει μεχρι 4 σε forthnet(ενας θεος ξερει γιατι))

 

Απο τοτε δεν με πειραζει που το ιντερνετ ειναι στα 4mb μιας και εχω οτι ταινια θελω και σε αψογη ποιοτητα.Με +10 ευρο με ειπαν και ολα τα sports αλλα δεν βλεπω καθολου μπαλα οποτε εμεινα στο 40αρικο το μηνα.

 

Οσο για οτε vs nova.

Η νοβα βαζει καινουργιες ταινιες εχει απεριοριστα σταθερα και 720 κινητα αλλα χαλια ιντερνετ και αψογο hd.

 

Ο οτε με 50 ευρο εχει τελειο ιντερνετ(επιανα 23mb οταν ειχα οτε για 3 χρονια) βαζει παλιες ταινιες πολυ καλυτερο αθλητικο περιεχομενο και χαλια hd.Επισης για 300λεπτα κινητα χρεωνει πολλα.

 

Αυτα που μπορειτε να πετυχετε αν τους πιεσετε ειναι ειναι:

 

Forthnet:Full pack nova με 720 κινητα απεριοριστα σταθερα/εξωτερικο και ιντερνετ(αναλογα που βρισκεστε παιζει ρολο για την ταχυτητα)+τα hd και αν εχετε και πιστωτικη βαζετε και multiview με 50 ευρο.

 

 

Ote: Full pack ote tv με απεριοριστα σταθερα+300 λεπτα κινητα+hd+τελειο ιντερνετ με 55 ευρο το μηνα.Για pvr ειναι +4 ευρο το μηνα.

 

 

Οποτε για εναν που θελει πολλα λεπτα σε κινητα καινουργιες ταινιες καλυτερη ποιοτητα εικονας και sl/cl παει σε nova.

 

Ενας που δεν μιλαει τοσο θελει αψογο ιντερνετ και λιωνει στο ποιοτικο ποδοσφαιρο παει στον οτε.

 

Με 50 ευρο τα εχετε ολα.Παραπανω μην δωσετε ουτε ευρο.

Ποιο τηλέφωνο καλούμε για τις προσφορές στη forthnet? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  αν θελω να δω και καποια αλλα καναλια πρεπει να εχω και αλλο κουτι?

 

και εχουν ενα προιον με ημερομηνια ληξης ...απο κει και περα τι γινεται????

 

μαλλον οι προσφορες της ειναι κοροιδια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η συγκεκριμενη εταιρεια εχει τιμολογιακη πολιτικη ο,τι ναναι. Υπαρχουν πολλες ταχυτητες πελατων, που πληρωνουν για το ιδιο προγραμμα π.χ. αλλος 40 αλλος 50 και αλλος 60 ευρω.

 

Εχουν δωσει full pack με τα παντα με 50 ευρω σε παρα πολλους συνδρομητες, και τωρα τοσο αυτοι οσο και οι εξωτερικοι συνεργατες τους αρνουνται να το δωσουν (μαλλον τους φαινονται λιγα τα 600 ευρω το χρονο σε χωρα που διανυει την 5η χρονια υφεσης).

 

Αυτα βρισκουν και τα κανουν. Οι παλιοτεροι θα θυμουνται τη μιση τιμη της nova στην Κυπρο σε σχεση με Ελλαδα (στις εποχες των παχιων αγελαδων).

 

Δεν υπαρχουν προσφορες. Υπαρχουν εξωπραγματικες τιμες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε ενα μηνα τελιωνει το συμβολαιο μου....

δεν ζητω μειωσεις και καναλια παραπανω...

 

ζητω οπως δινουν τζαμπα σε καθε συνδρομητη ΝΕΟ το ρουτερ και τον αποκωδικοποιητη με τον σκληρο δισκο

υπαρχει περιπτωση να μου τα δωσουν η θα με αναγκασουν να διακοψω και να γυρισω στο μελλον?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα θα ειναι να μην παραπληροφορουμε. Τα πακετα της νοβα κυπρου δεν ειναι τα ιδια με αυτα της ελλαδας.

 

Επισης να μην ξεχναμε οτι η νοβα οπως και ηφορθνετ δεν ειναι ιδρυματα κοινωφελη αλλα επιχειρησεις που θελουν να βγαλουν κερδος. Στο κατω κατω οποιος ζοριζεται οικονομικα ,δεν ψαχνεται να δινει 500 και 600 ευρω το χρονο για να βλεπει τηλεοραση μαζι με το ιντερνετ και την τηλεφωνια αλλα βαζει μονο απεριοριστα τηλεφωνα με ιντερνετ και ξοδευει πολυ λιγοτερα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Tα 11.35€ ήταν/είναι με ένα κάρο πράγματα προϋποθέσεις αν θυμάμαι καλά, έχει αναφερθεί ξανά και υπολογίζει και εκπτώσεις σε λογαριασμούς voda κ.α. πολλά. Η πικρή αλήθεια είναι ότι στα 30€ μαζί με tv έστω τα απλά και 24άρι (εντάξει δεν πάει τόσο αλλά 12-15 ,δεν με χαλάει βέβαια ) τσάμπα σταθερά χωρίς όριο +11 ώρες κινητά ,δεν έχει αντίπαλο καρδιά μου :mrgreen: !!! Τώρα κάτι προγράμματα έχει 300 λεπτά δωρεάν για όλα και το δουλεύεις όπως εσύ θες κάνουν μόνο για κανέναν  φοιτητή που δεν είναι σπίτι συνέχεια!

 

δε θυμασαι καλα,,,το 11.35 ειναι χωρις voda...με voda παμε στα 8,35/μηνα :shock:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...