Προς το περιεχόμενο

Επιλογή Android TV Box


thanasis00

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, 7nisiotis είπε

Δε νομίζω ότι χρειάζομαι κάτι κτήνος για 1080p σε 23αρα οθόνη και κλασσικό κατεβάσμα X265 mkv με τορρεντ -> προβολή με mx player. Για αυτό ήμουν έτοιμος για το mecool στα 37 που έβγαινε με το priority @banggood αλλά δυστυχώς το ανέβασε. Gearbest αποφεύγω 

Από geekbuing ξέρουμε τι παίζει;

https://geekbuying.com/item/MECOOL-M8S-PRO-Plus-Youtube-Netflix-4K-Streaming-TV-Box-386284.html

Αν είναι να χαλάσω κοντά στα 70 για S912 δεν αξίζει. Να πω ότι έχω καμία 50αρα τηλεόραση 4Κ κλπ ναι αλλά κάνω απλή χρήση νομίζω.

το μηχανάκι ειναι σουπερ χτυπα το  αφοβα 

1 ώρα πριν, isay είπε

Συμφωνώ μαζί σου και τα εχουμε γράψει τόσες φορες. Υπάρχουν όμως αλλες δυο κατηγορίες. Η μια είναι των αμύητων που ψωνιζουν απο gearbest αδιάβαστοι ή εστω διαβάζοντας μονο τα γραφόμενα των κουπονοσάιτς. Μαθαίνουν την αλήθεια με τον κακο τρόπο.

Τέλος η δευτερη κατηγορία ειναι πάρα πολύ μικρή και αφορά τους πολύ μυημένους, γνωστες των αγορών απο εξωτερικο και πολύ προσεκτικών και χειρουργικά μελετημένων κινήσεων. Αυτοι όντως είναι κερδισμένοι και εννοείται οτι αυτά τα άτομα αμα τους κάτσει στραβή δεν θα βγουν σε fora να κλαίγονται γιατί ήξεραν τα ρίσκα.

σωστα φιλε ετσι πως τα λες ειναι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για το xiaomi δεν αναφέρεται κάτι και μου αρέσει που έχει και φωνητικές οδηγίες. Δεν αξίζει?

Να πάρω το παραπάνω Bundle MECOOL M8S PRO Plus για χρήση kodi και κανα youtube, λέω να το πάρω με κάποιο απο τα 3 πληκτρολόγια που δίνει, να προτιμήσω κάποιο απο αυτά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, raidensub είπε

Εχει παρει κανεις αυτο T95U Pro . Φαινεται καλυτερο σε ποιοτητα και εμφανιση. Ξερει κανεις αν ειναι καλο;

Το έχω από πέρυσι! Μια χαρά είναι. Πάλι όμως θα έχεις θέμα με θερμοκρασίες κι ας είναι μεταλλικό. Κατά τα άλλα δεν έχει πρόβλημα πουθενά. Μόνο που εγώ έχω της sunvell όχι ακριβώς αυτό που έβαλες. 

Επεξ/σία από coxy13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, pasxen είπε

Για το xiaomi δεν αναφέρεται κάτι και μου αρέσει που έχει και φωνητικές οδηγίες. Δεν αξίζει?

Να πάρω το παραπάνω Bundle MECOOL M8S PRO Plus για χρήση kodi και κανα youtube, λέω να το πάρω με κάποιο απο τα 3 πληκτρολόγια που δίνει, να προτιμήσω κάποιο απο αυτά?

Το πήρα πριν λίγο καιρό με το Η1 μαζί. Μια χαρά δουλεύει, δε μπορώ να κρίνω κιόλας, δεν έχω κάποιο άλλο να συγκρίνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, stelios18120 είπε

Τελικά καμία λύση για το beelink gt1 ultimate βρέθηκε; 

 

Γιατι δεν φλασαρεις την μαμά ρομ παλι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, stelios18120 είπε

Τελικά καμία λύση για το beelink gt1 ultimate βρέθηκε; 

Ένα κουτί με πολλά προβλήματα και κυρίως με το Wifi. Ακόμα και δίπλα στο router  να το έχεις αποσυνδέεται όποτε αυτό θέλει.

Μια μούφα που την πρότειναν οι κουπονάδες ως εξαιρετική αγορά.

Έχω ζητήσει partial refund από την gearbest. Αναμένουμε. Δεν μπαίνω ούτε καν στη διαδικασία επιστροφής κτλ.

Αρκετά ασχολήθηκα με τις κινεζοσαβούρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, mr.Vox είπε

Ένα κουτί με πολλά προβλήματα και κυρίως με το Wifi. Ακόμα και δίπλα στο router  να το έχεις αποσυνδέεται όποτε αυτό θέλει.

Μια μούφα που την πρότειναν οι κουπονάδες ως εξαιρετική αγορά.

Έχω ζητήσει partial refund από την gearbest. Αναμένουμε. Δεν μπαίνω ούτε καν στη διαδικασία επιστροφής κτλ.

Αρκετά ασχολήθηκα με τις κινεζοσαβούρες.

Κοίτα εγώ δεν έχω θέματα 

 

Ούτε με wifi ούτε τίποτα απλά αν δεν είχε γίνει το update θα ήμουν οκ. Απλά θέλω να μάθω πως βάζω μια σωστή έκδοση και θα είμαι οκ πάλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τσιμπάω μάγκες. Από Germany. Είναι τελωνείο-free ή θα βρεθούμε προ εκπλήξεων;

https://geekbuying.com/item/MECOOL-M8S-PRO-Plus-Youtube-Netflix-4K-Streaming-TV-Box-386284.html

Κανά κουπόνι αν υπάρχει γνωρίζουμε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, stelios18120 είπε

Κοίτα εγώ δεν έχω θέματα 

Ούτε με wifi ούτε τίποτα απλά αν δεν είχε γίνει το update θα ήμουν οκ. Απλά θέλω να μάθω πως βάζω μια σωστή έκδοση και θα είμαι οκ πάλι.

Πόσο κοντά στο router το είχες; Στα  δυόμιση μέτρα με τοίχο μου κάνει μανούρες. Σε 50VDSL γραμμή που πάει σφαίρα.

Είπα να δω καμιά ταινία και όχι να ψάχνομαι με ρυθμίσεις και rom και ram, root και unrooted συνέχεια με δαύτο.

Επεξ/σία από mr.Vox
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, mr.Vox είπε

Ένα κουτί με πολλά προβλήματα και κυρίως με το Wifi. Ακόμα και δίπλα στο router  να το έχεις αποσυνδέεται όποτε αυτό θέλει.

Μια μούφα που την πρότειναν οι κουπονάδες ως εξαιρετική αγορά.

Έχω ζητήσει partial refund από την gearbest. Αναμένουμε. Δεν μπαίνω ούτε καν στη διαδικασία επιστροφής κτλ.

Αρκετά ασχολήθηκα με τις κινεζοσαβούρες.

πάτα φρένο φιλαράκι ,,,,κανένα απολύτως πρόβλημα μέχρι τώρα γρήγορο Box,πολύ δυνατό σήμα το wifi και μεσολαβεί ντουβάρι γωνιά απο την κρεβατοκάμαρα που έχω το box μέχρι το σαλόνι που είναι το ρούτερ,,,,,

4 λεπτά πριν, mr.Vox είπε

Πόσο κοντά στο router το είχες; Στα  δυόμιση μέτρα με τοίχο μου κάνει μανούρες. Σε 50VDSL γραμμή που πάει σφαίρα.

Είπα να δω καμιά ταινία και όχι να ψάχνομαι με ρυθμίσεις και rom και ram, root και unrooted συνέχεια με δαύτο.

σιγά μη πρέπει να λύσεις και κβαντική εξίσωση για να δεις ταινιά ,,,μήπως τα παραλές ; με την 706 είμαι και δεν πρόκειται να την αλλάξω μιας και είναι απροβλημάτιστη,παίζει netflix ( έχω δώσει την ver παραπάνω με την οποία δουλεύει ) και δεν έχει κλείσει απο την ημέρα που το πήρα γιατί σιντάρω σε τορρεντάδικο,,,,ναι θα ήμουν ευχαριστημένος αν είχε πιο φτηνά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω «κόψε»ι πολύ όσο δεν πάει. Μέχρι του να βλέπω video σε ποιότητα vhs

Αν παίζει απροβλημάτιστα netflix με ήχο 5,1 έστω 1080p πες μας και εμάς που είμαστε άσχετοι.

Ίσως έπεσα σε ελαττωματικό.

http://www.bee-link.com/Beelink-376-1-1.html

Δες και εδώ. Εις υγείαν των κουπονάδων.

https://goo.gl/1H2UMQ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Περάστε ενα καλώδιο ethernet ή βάλτε κανα wifi stick. 5-10 ευρώ μαξ αντίστοιχα. Ίσως φταίει κάτι μέσα στις ρυθμίσεις ακόμα και του ρούτερ ( wifi settings , channel κλπ ).

 

Επεξ/σία από 7nisiotis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...