Προς το περιεχόμενο

Επιλογή Android TV Box


thanasis00

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 9,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, isay είπε

Εχω καιρό να δω χαμηλες τιμές για m8s pro (μιλώ πάντα για s912)

Αυτό με τον 905Χ εννοώ. Έκανα λάθος το όνομα. ( pro plus )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, stelios18120 είπε

Μακριά από 905

Μόνο 912

μια χαρα ειναι ο 905 μην γραφουμε  οτι να ειναι 

 

οσο για το γκιαρμπεστ απλα μακριααααααα ειναι ζωα ειναι για τα μπαζα πρεπει να ειναι ολοι βλαμμενοι εκει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, mples είπε

μια χαρα ειναι ο 905 μην γραφουμε  οτι να ειναι 

οσο για το γκιαρμπεστ απλα μακριααααααα ειναι ζωα ειναι για τα μπαζα πρεπει να ειναι ολοι βλαμμενοι εκει 

Με λίγα ευρώ παραπάνω παίρνεις 912 που θεωρώ ότι άξιζει τα λίγα ευρώ παραπάνω.

 

Όσο για το gearbest συμφωνώ και επαυξάνω. Είναι λαμογια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, stelios18120 είπε

Με λίγα ευρώ παραπάνω παίρνεις 912 που θεωρώ ότι άξιζει τα λίγα ευρώ παραπάνω.

Όσο για το gearbest συμφωνώ και επαυξάνω. Είναι λαμογια.

αν ειναι για λιγα ευρω συμφωνώ φιλε αλλα εδω μιλαμε για διπλάσιες τιμες   εγω προσωπικά εχω και τους δυο επεξεργαστες στο σπιτι μου  και διαφορα σχεδόν  δεν καταλαβαινω 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, vrwmiaris είπε

Ας ανεβάσει κάποιος την έκδοση του νετφλιξ που παίζει HD να την δοκιμάσω

https://netflixhelp.s3.amazonaws.com/netflix-4.16-200147-release.apk

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, villasg είπε

https://netflixhelp.s3.amazonaws.com/netflix-4.16-200147-release.apk

villas αυτη ειναι παλιά έκδοση αλλα παιζει αν κάποιος θελει να κανει βασικες δοκιμές

Αυτες που ειναι τώρα στο playstore ειναι για κινητό v 5.13.1 και για atv 5.0.4

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 ώρες πριν, isay είπε

@vadergr

καταλαβαίνω οτι είναι προς το συμφέρον σου να αγοράζουν ολοι απο το referal link σου απο το gearbest και για αυτό άλλωστε κάνεις τόσο (καλή ομολογουμένως) δουλειά με τα reviews (και εγώ τα διαβάζω). Απλα μου τα στέλνουν για παρουσίαση και βαζω το link που μου δινουν. Δεν "βγαζω" ευτυχως η δυστυχώς. 

Για το gearbest η γνώμη μου ειναι σταθερή και θα αλλαχτεί πολύ δυσκολα. Δεν εχω ανταγωνιστικό μαγαζί οποτε το μονο πραγματικό μου κινητρο ειναι να ανοιγω τα ματια σε όσους περισσότερους μπορώ και εφόσον ειναι διαβασμένοι και επιλεγουν τη gearbest να το κάνουν γνωρίζοντας τα ρίσκα, οχι γιατί ειναι πιθανα θύματα. Ετσι θελω να κάνουν και άλλοι για μενα.

Απο τον περασμένο Οκτωβριο το gearbest πάει απο λάθος σε λάθος με τελικό "θυμα" τον πελάτη που ειτε πληρώνει τελωνεία ή δε βγάζει άκρη ποτε. Πέρα απο το δικό σου site διαβάζω αρκετά άλλα ελληνικα sites και ξένα sites με κουπονάδες (ενδεικτικά: Σωτήρης, gb-καικαλα-greece, coupon king, κα), οπως επισης και σχετικες συζητησεις σε διαφορα fora και σελιδες (πχ  myphone, adslgr, xioami-miui, avclub, κα) και παρακολουθώ τις συζητήσεις. Εχω βρει αρκετές οπου παραγγελίες απο gb με belgium σταμάτησαν για τελωνειο και έφαγαν χρέωση. Σε αυτους δεν περιλμάνονται πολλοι που δεν το γράφουν καθολου. Το εχω γράψει πολλες φορες, οτι με belgium απο gearbest ειναι οι λιγοτερες πιθανοτητες για τελωνειο αλλα οχι μηδενικες οπως το priority του banggood.    Ειμαι ενεργότατος στο avclub (κατα κύριο λογο) και σε πολλα αλλα φορα επισης και σε κανεναν δεν εχει τυχει τελωνείο με Belgium και DPD. Μιλάμε για 100αδες παραγγελίες. Καποια στιγμή οντως υπήρχε θέμα με το DPD το οποιο τώρα ξανα είναι ενεργό. Απο οσα γνωρίζω, δοθηκαν αποζημιώσεις.

Απο εκεί και πέρα γιατί εχω φτάσει να εχω αλλεργία με το gearbest (και βγάζω στην ακρη τις προσωπικες εμπειρίες για να μη με πεις προκατειλημμένο)

  • Ψεύτικες διαθεσιμότητες σε οποιοδηποτε warehouse. Ποτε δεν εισαι σιγουρος ποτε θα φυγει η παραγγελία σου Συνηθως δεν αργεί. Πιο πολύ αργει οταν μπει Ελλαδα.
  • Αυθαίρετες αλλαγές τρόπων αποστολής ανεξάρτητα τι εχει διαλεξει ή πληρώσει ο πελάτης. Σχεδόν ποτέ ερώτημα επιβεβαιωσης. Εχουν οντως γίνει λάθη, οπως διαβαζω σε αλλα φόρα. Κυριως τοτε που προέκυψε προβλημα με τη DPD και τα εστελναν αλλιώς. Εκει επαιξαν και αποζημιώσεις ομως. Εννοείται οτι οταν παει καποιος να κανει παζάρι σε αυτά, με μια απειλή περι dispute , ολα λύνονταν (ξερω, δεν θα επρεπε να ειναι ετσι, αλλα το αναφέρω ετσι και αλλιώς)
  • Συχνοτατες αλλαγές στους διαθεσιμους τρόπους αποστολής. Εχω σταματήσει να ασχολουμαι γιατι εχω χάσει τη μπαλα. Αυτά που ισχυαν τον προηγουμενο μηνα ΔΕΝ ισχουν αναγκαια και σήμερα. Εδω έκοψαν και το belgium σε καποια warehouses (και δεν ξερω αν το επανεφεραν) Τι εννοείς σε καποια warehouses? Κανονικά παιζει. Σε ευρωπαικες αποθηκες τι λογο εχεις να επιλεξεις belgium post? Ψαχνονται παντως για τροπους τριγωνικών αποστολών χωρις τελωνείο. Τωρα που μιλάμε εχουν το Belgium και το DPD (κυριως για ανω των 2κιλων). Εχεις δικιο παντως για την εικονα, διοτι ο αγοραστης δεν εχει σαφή ενδειξη για τον "σωστό" τρόπο που πρεπει να παραγγειλει και απευθυνεται στους κουποναδες.
  • Παραγγελίες απο EU warehouses αλλά αποστολή απευθείας απο Κίνα (κουκου στο τελωνειο συν καθυστερήσεις). Εννοείται μουγκα για το τελωνειο και μουγκα για πιστωση της διαφοράς τιμής που πλήρωσε ο πελάτης. ΑΝ ο πελάτης ζητήσει το δικιο του, μετα απο παζαρια κατι θα του δώσουν (και αυτό κατα προτεραιότητα στο wallet) Δεν μου εχει τυχει κατι τετοιο, ουτε εχω ακουσει κατι. Δεν παιρνω θεση και ουτε ακυρώνω φυσικά τα λεγόμενα σου.
  • Customer care πριν και μετα την πωληση .... κουκουρούκου. Πλέον ειμαι απολυτα σιγουρος οτι το κάνουν επιτηδες για να σταματα ο κοσμος να ανοιγει tickets ή να απαντα σε προηγουμενα Δεν ειναι κου κουρουκου. Απλα κανουν μερικοι στο support τον κινεζο :P Ειπαμε , paypal dispute threat is your friend και μια χαρα παιρνεις ολα τα χρηματα σου πίσω.
  • KAMIA επισημη γραμμή για τα τελωνεια. Σε άλλους καλυπτουν, σε αλλους δινουν τα μισα και στους περισσοτερους τιποτα. Αμα τους ρωτήσεις επισημα, πριν ή μετα την αγορα η απάντηση ειναι σταθερα "τα τελωνεια ειναι του πελάτη". ΠΟΥΘΕΝΑ ΕΠΙΣΗΜΑ ΔΕ ΓΡΑΦΟΥΝ ΓΙΑ ΚΑΛΥΨΗ ΤΕΛΩΝΕΙΟΥ. Αντιθετα στο banggood, στο lightinthebox κα αμα τους ρωτήσεις σου λενε επισημα οτι με το Χ τροπο θα σας καλυψουμε το τελωνειο. Πολλοι εδω μεσα παραγγελνουν απο lightinthebox και χωρις πολλα πολλα τους επιστρεφουν το τελωνειο. Αντιστοιχα στο gearbest, βγάζεις γένια μεχρι να σου απαντησουν κατι ουσιαστικό και πάντα σου κάνουν παζάρια (θα σου δωσουμε τα μισα σαν ενδειξη καλης θέλησης) Εδω νομιζω οτι εισαι λιγο υπερβολικός. Το αναφέρω γιατι ξερω οτι η Gearbest αποφευγει οπως ο διαολος το λιβάνι να προκαλεί οτιδήποτε μπορεί να επιφέρει "ελεγχο". Για τον ιδιο λόγο αφαιρεσε την ονομασία EU-2, EU-3 στις ευρωπαικες αποθήκες τις και τα αλλαξε σε gw-2 κλπ. Δεν ειναι κακό αυτό. Κουπονάδες κάποιοι ή ξεκουπονάδες, αν υπάρχει η πληροφορία απο την ιδια τη Gearbest και το αποτελεσμα είναι το σωστό, νομίζω οτι δεν υπάρχει πρόβλημα.
  • Το ιδιο το gearbest εκθέτει τους ιδιους τους κουπονάδες, δηλαδη αυτους που τους φέρνουν πωλήσεις και λεφτα. Οταν το Δεκέμβρη το gearbest εφάρμοσε ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΑ το αντιστοιχο priority mail, σιγουρα σου ήρθε email (ως μεταπωλητης) για τη νεα σουπερ-ντουπερ-tax-free μεθοδο. Οι πελάτες σου όμως που έφαγαν ήττα και έπρεπε μετα να χάνουν χρόνο για να πάρουν κατι πισω (ΑΝ το επαιρναν) θα εμπιστευτουν ξανα το site και τα γραφόμενα σου; Το οτι εσύ επρεπε να γλύφεις το gearbest μπας και καλυψουν τους πελατες σου, δεν σε κουραζε; Εσενα, ως μεταπωλητη, δεν σε ενοχλεί; Το ΝL Priority λες? Εκανα δυο παραγγελίες για να τεσταρω και μου ηρθαν κανονικά και οι δύο. (αν θες προσωπικά μπορώ να σου στείλω και φωτο απο tracking). Ξερω πολλές περιπτωσεις που καποιοι απο λάθος επέλεξαν registered NL αντι για Priority NL και την πατησαν με τελωνείο. Ακομα και ετσι, καποιοι αποζημιώθηκαν. Το τεστάρουν ακομα και θα το επαναφέρουν μάλλον. Δεν ξέρω κατι αλλο. Ευτυχως δεν εχω κουραστεί πρακτικά καθόλου με αυτα. Δεν ειμαι κανενας "μεγάλος" και χαίρομαι για αυτό.
  • Λάθος παραγγελίες που ζητάνε λεφτα για επιστροφές και αντικαταστάσεις Sorry δεν κατάλαβα.
  • Και δεν θες να πιάσω θέματα εγγύησης, εκει γίνεται του ... το πανηγύρι Εκει γινεται παντού. Και η gearbest δεν ειναι σιγουρα το χειροτερο κινεζομαγαζο σε αυτον τον τομέα (πχ Geek)

Για ΟΛΑ τα παραπάνω, συν πολλά άλλα μικρότερα, μπορεις να καταλάβεις την εμμονή μου (πες το αλλεργία αν θες)

Για μενα το gearbest απεχει παρασάγγας απο την έννοια αξιόπιστο μαγαζί. Προτιμώ να πληρώνω 10-15% περισσότερο σε κάποιον άλλο και να "δουλευει" η παραγγελία μου ΠΑΡΑ να είμαι με την ψυχή στο στόμα από τη στιγμή που βάζω το ειδος στο καλάθι μου, μέχρι και να το χρησιμοποιήσω ΣΥΝ να ξέρω οτι αν χρειαστεί εγγύηση απλά δε θα βρω άκρη.

Πριν 4 ημέρες έβαλα παραγγελία 62 δολλάρια στο gearbest για λογαριασμο (πολύ καλου) φίλου μου. Ομολογουμενως η τιμή προσφορας ήταν καλή και ο φιλος βιάζονταν και δεν ήθελε να περιμένει προσφορα απο αλλο site. Η συμφωνία μου μαζί του ήταν, οτι η δική μου βοήθεια (προς τον φίλο) ειναι μεχρι και την παραγγελία. Για οποιοδήποτε προβλημα (αποστολής, παραλαβής, τελωνειο, καθυστερήσεις, ΤΑ ΠΑΝΤΑ) θα ασχοληθεί αυτός να ανοιγει tickets, να στελνει χαρτια, κλπ κλπ. Ακόμα και τώρα εχω αγχος! Φοβάμαι οτι θα γινει κάποιο μπλέξιμο, δε θα βγάλει άκρη και θα χασομερώ με tickets και chats. Αυτό με καρα-εκνευρίζει στο gearbest, το αγχος οτι θα πρεπει να αποδεικνύεις οτι δεν εισαι ελεφαντας. Τσαμπα αγχος βρε φίλε ομως. Εγραψες ολοκληρη παραγραφο με αγχος για κατι που δεν εχει πάει στραβα.

Αν το gearbest είχε τις τιμές του banggood και δεν εδινε γενναιόδωρες αμοιβές στους referal, σε διαβεβαιώ θα το είχε κλείσει το μαγαζί.Κάτσε και διαβασε σε fora και σελιδες για προβληματικές περιπτώσεις. Πόσες απο αυτες αφορουν το gearbest και πόσες απο αυτες ολους τους άλλους μαζι. Αυτό φτάνει. Εσύ θα έβαλες double play πακέτο απο wind; Εγω με τίποτα. Προτιμώ το πιο ακριβό των voda, nova, cote, παρα wind. Εχω την εντύπωση οτι απο τα 4 γνωστα κινεζομάγαζα (gb,geek,lightin,bang) το gearbest εχει μακράν τον μεγαλύτερο τζίρο. Αν πηγαιναν ολα τοσο στραβα καποια στιγμή θα γινοταν γνωστό και οντως θα ειχε κλείσε/πεσει. Δεν μπορεί να είναι τυχαίο.Ουτε εγώ θα εβαζα wind double play, αλλα δεν θεωρώ ουτε κατα διανοια το gearbest ως αντιστοιχό της (παιζει να μην υπάρχει αντιστοιχο :P )

Στις άλλες συζητήσεις έχω γράψει οτι αν δεν ειμαι εναντίον των κουπονάδων (εκτός αυτών που λένε καταφορα μπουρδες), αλλα ειμαι εναντιον του gearbest. Αντιθετα αν δεν γίνεται να ψωνισει απο αλλου προτρέπω κόσμο να ψωνιζει απο σοβαρους κουπονάδες γιατί ειναι πιο ευκολο να βρει το (αυτονοητο) δικιο του, σε περιπτωση προβληματος.

Το site σου, μου αρέσει, το διαβαζω και βλέπω τη δουλεια που κάνεις Ειλικρινά σε ευχαριστώ, με τιμάς. Αν ειχες referal για αλλο site θα ψώνιζα με το δικο σου referal μονο και μονο για τον κοπο και τη βοήθεια σου ΑΛΛΑ απο gearbest ... με τιποτα. Food for thought. Να φτιαξω και να βάλω τοτε :P 

 

 

Πωπω, σεντόνι βραδιατικα  :P . Δεν μπορεσα να απαντήσω αν και το ειδα.

Δεν διαφωνούμε σε πολλά. Σου απαντάω στο quote.

Παντως ακομα και τώρα δεν εχω καταλαβει αν η συνολική αρνητική εικόνα που εχεις είναι απο δικές σου παραγγελιες που πηγαν στραβα (εδω μετράει και το ποτε, το πόσες οπως και η τελική εκβαση) ή κατα κύριο λόγο απο σχόλια που διαβαζεις σε φόρα. Εγω παντως οταν διαβαζω κατι ξερό, σαν τα παρακατω :

"εγω παραγγειλα απο το τάδε μαγαζί και μου ήρθε τελωνείο. Μιλησα μαζί τους και δεν μου το πληρώνουν. Ποτέ ξανα απο αυτο το μαγαζι"

"παραγγειλα απο το ταδε μαγαζι τοτε, και η παραγγελία μου εφυγε μετα απο δεκα μέρες" (χωρις πχ να προσεξει οτι στο προιον η διαθεσιμοτητα ξεκινουσε μετα απο πχ μια εβδομαδα)

...δεν μπορώ να τους δώσω ιδιαιτερη αξια. Οταν τα χώνεις σε καποιον με πομπώδη τρόπο, οφείλεις να δώσεις λεπτομέρειες (το πιο ευκολο, μια φωτο απο το tracking και την παραγγελία σου με τα προσωπικα στοιχεια σβησμενα). Επισης οπως (τελικά δεν) είναι γνωστό, στο διαδικτυο κατα κύριο λόγο αναφέρονται οι αρνητικές περιπτώσεις και οχι οι θετικές, οσες και αν ειναι αυτες (εκατέρωθεν) οποτε το να προκαλεσει καποιος κακη εικονα ειναι πιο ευκολο απο το αντιθετο. (δεν αναφερομαι σε εσένα)

Κακα τα ψεμματα ολοι αγοραζουν απο κινεζομαγαζα λογω χαμηλού κοστους. Καλο θα είναι να ειμαστε ολοι ψαγμένοι πριν την κάθε παραγγελία μας και ετοιμοι για τα πάντα. Η φράση "κανει τον κινεζο" μπορεί και να μην εχει βγει τυχαία :P Εχουμε ομως και ολοι μας τις ευθυνες μας οταν παραεισαγουμε κατι. Θελει διαβασμα και προσοχή.

Επίσης αν και ειμαι νεος στον χώρο, δεν ξερω κατα ποσο ειναι λογικό να μην υπάρχει μια εξομάλυνση σε μια οποιαδήποτε εταιρεία/καταστημα οταν λύνει καποια ρπαγματα εστω και σε βάθος χρόνου. Η ρετσινιά ειναι άτιμο πράγμα. (χθες η geek ηταν καλή, σημερα οχι. Για εμενα χθες η gearbest ηταν μετρια  και σημερα οχι κ.ο.κ.)

 

Κυριως χθες σου απάντησα γιατι ενιωσα λίγο "κυνηγημένος", ομως η ειλικρινής σου θέση με καλυψε απολυτα, ασχετως αν διαφωνουμε σε καποια σημεία. Το σέβομαι.

Τέλος, σε ευχαριστώ πολύ και ειλικρινά για τα καλά σου λόγια για τον κοπο μου. Με ευχαριστεί πολύ γιατι ο ελευθερος μου χρόνος ειναι πολύ περιορισμένος και νιωθω πως δεν εχω ασχοληθεί οσο καλά θα μπορούσα. 

Επεξ/σία από vadergr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
39 λεπτά πριν, isay είπε

villas αυτη ειναι παλιά έκδοση αλλα παιζει αν κάποιος θελει να κανει βασικες δοκιμές

Αυτες που ειναι τώρα στο playstore ειναι για κινητό v 5.13.1 και για atv 5.0.4

 

 

18 ώρες πριν, kom είπε

επίσης μιας και αναφέρθηκε σε προηγούμενες σελίδες το gt1 ultimate παίζει κανονικά netflix hd με την έκδοση 4.16-200147 σε official rom 706

λογω αυτου την εβαλα

Επεξ/σία από villasg
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@vadergr

Δεν θα μπω σε επιμερους απαντησεις περι gearbest και ουτε θα σου παραθεσω στοιχεία (posts, screenshots, feedback, emails - γιατί εχω). Εχω βαρεθεί να γράφω τα ιδια και τα ιδια για να κράζω την Ασοβαρότητα του gearbest. Οποιος θελει να ψωνίζει απο gearbest, να το κάνει, αλλά τα θέλει ... η πλάτη του και οταν του κατσει η στραβή (που με το gearbest ειναι πάρα πολύ πιθανό) να κάτσει μονος του να πιει την πορτοκαλάδα και να μην μπαινει σε fora/pages και να κλαίγεται. Να δώσει feedback, ναι, αλλά να κλαίγεται οχι.

Για το site σου : Αν βάλεις referal απο banggood (ψάξε το αν σε συμφέρει - βολέυει) σε διαβεβαιώ οτι εγω θα σου στέλνω κόσμο να ψωνίζει (και οχι αναγκαια μονο μεσα απο το insomnia). Το κανω τακτικά για τα referal του Σωτήρη, για την αντιστοιχη δουλειά που κάνει.

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 το μονο σιγουρο φιλε μου ειναι οτι οσοι  ακομα επιμενουν  για το σκατομαγαζο  γκιαρμπεστ  η εχουν προσωπικο οφελος  η ειναι βλαμμενοι 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δε νομίζω ότι χρειάζομαι κάτι κτήνος για 1080p σε 23αρα οθόνη και κλασσικό κατεβάσμα X265 mkv με τορρεντ -> προβολή με mx player. Για αυτό ήμουν έτοιμος για το mecool στα 37 που έβγαινε με το priority @banggood αλλά δυστυχώς το ανέβασε. Gearbest αποφεύγω 

Από geekbuing ξέρουμε τι παίζει;

https://geekbuying.com/item/MECOOL-M8S-PRO-Plus-Youtube-Netflix-4K-Streaming-TV-Box-386284.html

9 ώρες πριν, stelios18120 είπε

Μακριά από 905

Μόνο 912

Αν είναι να χαλάσω κοντά στα 70 για S912 δεν αξίζει. Να πω ότι έχω καμία 50αρα τηλεόραση 4Κ κλπ ναι αλλά κάνω απλή χρήση νομίζω.

Επεξ/σία από 7nisiotis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, mples είπε

 το μονο σιγουρο φιλε μου ειναι οτι οσοι  ακομα επιμενουν  για το σκατομαγαζο  γκιαρμπεστ  η εχουν προσωπικο οφελος  η ειναι βλαμμενοι 

Συμφωνώ μαζί σου και τα εχουμε γράψει τόσες φορες. Υπάρχουν όμως αλλες δυο κατηγορίες. Η μια είναι των αμύητων που ψωνιζουν απο gearbest αδιάβαστοι ή εστω διαβάζοντας μονο τα γραφόμενα των κουπονοσάιτς. Μαθαίνουν την αλήθεια με τον κακο τρόπο.

Τέλος η δευτερη κατηγορία ειναι πάρα πολύ μικρή και αφορά τους πολύ μυημένους, γνωστες των αγορών απο εξωτερικο και πολύ προσεκτικών και χειρουργικά μελετημένων κινήσεων. Αυτοι όντως είναι κερδισμένοι και εννοείται οτι αυτά τα άτομα αμα τους κάτσει στραβή δεν θα βγουν σε fora να κλαίγονται γιατί ήξεραν τα ρίσκα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...