Προς το περιεχόμενο

Επιλογή Android TV Box


thanasis00

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παντως ξεφευγει απο τα κλασικα κινεζικα , το τηλεκοντρολ ειναι διαφορετικο και η οθονη του δινει αλλο αερα :)

 

δεν τους λες φιλε c0nvict να μας βαλουν και screenshot απο το μενου?

Screenshot από το menu Link.png Site: εδώ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

καλησπερα παιδια . εχω το turbo x v5 . δεν εχει play store το συγκεκριμενο  . το εχει κανεις ή ξερει κανεις αν μπορει να παρει play store και αν ναι μπορει να μου δωσει καποιο Link ?

 

επισης θα ηθελα την αποψη σας για μια καλη επιλογη σε tv box κυριως με windows εως 120€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδια, θα ηθελα να ρωτήσω σχετικά με διαφορα σενάρια και τι χρειάζεται τελικά. Καθώς διαβάζοντας και για android tv box και για nas server δεν μπορω να καταλήξω.. Επίσης εχουμε kodi και plex..

Θελω λοιπον να ρωτήσω:

Έστω οτι εχω μια ταινια στον υπολογιστη και θελω να την streaming στην τηλεοραση και ελληνικούς υπότιτλους . Γίνεται και με kodi και με plex?

Έστω οτι εχω την ταινια και τους υπότιτλους σε ενα nas εκει με kodi θα μπορέσω ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρελαβα το beelink mxiii plus kαι το μηχανακι πεταει.

Δεν γνωριζω αν εχει διαφορες με το mxiii g που ειναι ενα 20αρι πιο φθηνο, παντως ειμαι πολυ ευχαριστημενος. 

Εχω χαθει με το kodi βεβαια με addons κλπ

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρελαβα το beelink mxiii plus kαι το μηχανακι πεταει.

Δεν γνωριζω αν εχει διαφορες με το mxiii g που ειναι ενα 20αρι πιο φθηνο, παντως ειμαι πολυ ευχαριστημενος. 

Εχω χαθει με το kodi βεβαια με addons κλπ

φιλε μου απο που το παραγγειλες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα σας παιδια επειδη ενδιαφερομαι να αγορασω καποιο android tv box μπορειτε να μου προτεινετε μερικες καλες και αξιοπιστες λυσεις?? και επισης θελω να ρωτησω αν με αυτα τα μηχανακια μπορεις να βλεπεις και αγωνες απο αλλες χωρες οπως επισης και ελληνικο πρωταθλημα με περιγραφες στα ξενα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό εδω Beelink i68 TV Box HD 2.0 1000M Ethernet Mini PC H.265 4K x 2K Android 5.1 Octa-core RK3368 http://m.gearbest.com/tv-box-mini-pc/pp_232317.htmlαλήθεια λέει οτι υποστηρίζει 4Κ 60fps ?

Θα τα παίζει απροβλημάτιστα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό εδω Beelink i68 TV Box HD 2.0 1000M Ethernet Mini PC H.265 4K x 2K Android 5.1 Octa-core RK3368 http://m.gearbest.com/tv-box-mini-pc/pp_232317.htmlαλήθεια λέει οτι υποστηρίζει 4Κ 60fps ?

Θα τα παίζει απροβλημάτιστα?

 μάλλον όχι...

http://www.cnx-software.com/2015/08/16/rockchip-rk3368-review-beelink-i68/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω πηρα το google nexus player και ειμαι πολυ ευχαριστημενος.  Κανονικα εκανε $100 αλλα το πηρα $50 απο ενα μαγαζι που το χε σε προσφορα.   Δε το χω φορτωσει στο φουλ αλλα μεχρι στιγμης δε κολλαει κτλ μια χαρα ολα.  Δε ξερω αν κυκλοφορει και ποσο κανει στην ελλαδα αλλα το θεωρω μια πολυ καλη και οικονομικη λυση (καλυτερη απο το firetv stick)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...