Προς το περιεχόμενο

wind double play-απεριοριστες κλησεις+24mbps 20 euro.....?


jimcat

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Mια που 'αναστηθηκε' η προσφορα, να πω οτι πριν λιγες μερες με πηραν τηλεφωνο απο τα public για να μου πουν επειδη εχουμε μια καρτα 'club public' οτι δικαιουμαστε επιπλεον εκπτωση σε υπηρεσιες wind... Τι και πώς δεν ξερω γιατι της το κλεισα, δε με ενδιαφερει :Ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 210
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Να δεις που έκπτωση θα έχεις όταν τα πακέτα είναι στο θεό από τιμές ( όταν όμως είναι σε προσφορά δεν θα ισχύει τίποτα ) ...Τα Public δεν δίνουν άλλωστε τίποτα στο πακέτο ρώτησα εγώ χθες και εκτός από τι ήταν ακριβότερα γιατί δεν ισχύει η τιμή ( εκτός αν έχεις σύνδεση wind κινητό τηλ. ) τέσπα καραγκιοζιλίκια.

 

Ισχύει και για το s στα 15 € από το site ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επανήλθε η τιμή των 20 ευρώ για το πακέτο L στο site της Wind για όποιον ενδιαφέρεται. Ρωτήστε και στο public αν δίνουν κάτι άλλο έξτρα, προς το παρόν δεν έχουν βάλει κάτι στο site.

Απ' ότι βλέπω είναι για το πακέτο M και όχι το L.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ' ότι βλέπω είναι για το πακέτο M και όχι το L.

οντως για το medium είναι, αλλά και πάλι είναι πολύ καλή προσφορά, ειδικά αν συνδυάσεις με κινητό ερχεται πάμφθηνα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάμφηνα η wind????έχω ακούσει από φίλους μου ότι είναι πανάκριβη και με κακό σήμα

Για το σήμα εχει να κάνει οπως και με όλες τις εταιρίες η περιοχή, οπότε δεν το σχολιάζω...

Αλλά για τις τιμές? μια συγκριση μόνο στα 3 σαιτ των παρόχων θα σε πείσει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα τον πείσει τίποτα,μην ασχολείσαι...

 

Είναι "πεισμένος" από την forthnet,κανά εξτραδάκι προσπαθεί να βγάλει διαφημίζοντας τους "δικούς" του και μειώνοντας τους "άλλους".

 

(Από φίλους μου το άκουσα :X )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως που έκανα αίτηση για μεταφορά από Wind σε Forthnet (για δωρεάν κινητά + nova με 30 ευρώ) είμαι ικανοποιημένος από το internet της Wind. 16κάτι συγχρονισμένο και πάει μια χαρά.

 

Η προσφορά παίζει και για παλιούς συνδρομητές, ξέρουμε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ζητώ ταπεινά συγγνώμη για το λάθος, ασφαλώς και μιλάμε για M, όπως και η περιγραφή στο θέμα. :fear:

 

Πολύ εύστοχες οι παρατηρήσεις για το 'σήμα' ενός πακέτου double-play, όπως και οι εμπεριστατωμένες απαντήσεις, νάστε καλά, γελάσαμε! :lol:

 

Επειδή είχαμε συζητήσει για το panda που δεν το έστειλάν ενώ το διαφήμιζαν, τελικά δεν έχει κάτι να στείλουν. Έπεσα Link.png Site: http://www.wind.gr/gr/wind/upostirixi/asfalis-hrisi-kinitou-internet/prostasia-apo-ious/">εδώ , όπου έχει οδηγίες για την ενεργοποίησή του. Είναι και καλά προσφορά της wind για όλους τους συνδρομητές της, αλλά φαίνεται ότι μπορεί να το κατεβάσει και να το στήσει οποιοσδήποτε δωρεάν. Για μένα έχει μηδενική αξία, αν το θεωρεί κάποιος σημαντικό ανοίξτε καινούργιο thread.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ζητώ ταπεινά συγγνώμη για το λάθος, ασφαλώς και μιλάμε για M, όπως και η περιγραφή στο θέμα. :fear:

 

Πολύ εύστοχες οι παρατηρήσεις για το 'σήμα' ενός πακέτου double-play, όπως και οι εμπεριστατωμένες απαντήσεις, νάστε καλά, γελάσαμε! :lol:

 

Επειδή είχαμε συζητήσει για το panda που δεν το έστειλάν ενώ το διαφήμιζαν, τελικά δεν έχει κάτι να στείλουν. Έπεσα Link.png Site: http://www.wind.gr/gr/wind/upostirixi/asfalis-hrisi-kinitou-internet/prostasia-apo-ious/">εδώ , όπου έχει οδηγίες για την ενεργοποίησή του. Είναι και καλά προσφορά της wind για όλους τους συνδρομητές της, αλλά φαίνεται ότι μπορεί να το κατεβάσει και να το στήσει οποιοσδήποτε δωρεάν. Για μένα έχει μηδενική αξία, αν το θεωρεί κάποιος σημαντικό ανοίξτε καινούργιο thread.

 

Aυτό είναι free έτσι κι αλλιώς http://www.cloudantivirus.com/en/#!/free-antivirus-download

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

ειμαι στον οτε απεριοριστα σταθερα,24αρι ιντερνετ και πληρωνω κατι 80αρες-85αρες(το διμηνο)...σκεφτομαι να αλλαξω σε wind καθως η προσφορα εχει τεραστια διαφορα απο τον οτε.

 

οι λογαριασμοι ερχονται κανονικα στα 20€ ή εχουμε κρυφες χρεωσεις;

οι ταχυτητες αλλαξαν μετα την αλλαγη παροχου ή παρεμειναν οπως ειχαν;

οσοι απο επαρχια,αντιμετωπιζεται καποιο προβλημα με τη wind;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Αρκετά ευχαριστημένος από την wind μέχρι στιγμής. Στον δικό μου λογαριασμό αφού η ενεργοποίηση έγινε στις 30/4 με χρέωσαν 20 ευρώ μέχρι 18/5 και άλλα 20 μέχρι 18/6. Η ταχύτητα τουλάχιστον εδώ που είμαι ( Πετρούπολη ) είναι η προβλεπόμενη που πιθανόν να είχα και με άλλες εταιρίες λόγω της απόστασης από το αστικό κέντρο. Το σημαντικότερο είναι ότι δεν υπάρχουν disconnect στην γραμμή. Το panda antivirus το έστειλαν μετά από δυό μήνες περίπου από την ημερομηνία που είχα κάνει την αίτηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμένω σημερα κούριερ - forthnet εχω τωρα- για να υπογράψω κι ελπίζω να ενεργοποιηθω μέσα στον Ιούλιο. Πολυ σημαντικό ότι τα τέλη Φορητότητας ειναι δωρεάν κάτι που εχει καταργηθεί πια στις περισσότερες εταιρίες.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ευχαριστημένος κι εγώ από Wind double play. Ούτε μοντεμ άλλαξα, ούτε κωδικούς, τίποτα! Παρόλο που μου είχαν δώσει δικό τους, μια μέρα μου ήρθε sms ότι είμαι πλέον wind! Μου είπαν ότι αν δω προβλήματα να βάλω το δικό τους μοντεμ, (ένα όμορφο zte μου έστειλαν - τώρα έχω ένα baudtec από ΟΤΕ) αλλιώς κι έτσι να μείνω, είμαι ΟΚ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...