Προς το περιεχόμενο

wind double play-απεριοριστες κλησεις+24mbps 20 euro.....?


jimcat

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τρομερή προσφορά ! Και επειδή βλέπω τσακώνεστε πιο πάνω , πάντα σε όλες τις εταιρείες όταν οι τιμές προορίζονται για ιδιώτη είναι σχεδόν κατά το 99% με το ΦΠΑ  μαζί 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 210
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πήρα τηλ. και μου είπαν οτι φεύγει αύριο. Το "ασχημο" είναι ότι ενώ αρχικά είχαμε 100ε δώρο τώρα μας στέλνουν το ταβλετ ποθ κάνει 79. 

Αν θες επικοινωνησε μαζι τους να παρεις εαν γινεται το intenso 814, στα 129€. Δηλαδη να δωσεις 29€. Δε νομιζω να αρνηθουν να παρουν και λεφτα απο κει που θα σου κανανε ενα απλο δωρο...

 

 

Εγω παντως ρε παιδια λεω οτι αυτοι μαλλον με δουλευουν. Παιρνω τηλεφωνο την προηγ. Τεταρτη.. Τι θα γινει λεω με το ταμπλετ...??

Την Παρασκευη θα το εχετε...

Παει παρασκευη,Σαββατο,Δευτερα, Τριτη............Ακομα το βλεπω.....

 

Θυμαται κανεις εκεινο το τηλεφωνο που ηταν υπευθυνη για την προσφορα καποια κυρια Παπα....  το υπολοιπο δεν το θυμαμαι..

Ας μου το στειλει καποιος ρε παιδια μπας και βγαλω ακρη.

Γιατι απ το live chat του public, ακρη δε βγαινει....

 

Να ριξω μηπως καμια αρνητικη στο skroutz, για να μου το στειλουν σημερα κιολας με φιογκακι τυλιγμενο??

 

Επισης γνωριζει καποιος, Αν εισαι ηδη συνδρομητης στη wind κινητο, αν γλυτωνεις τα τελη ενεργοποιησης? ή μονο σε οσους αλλαξαν και κινητο και σταθερο το γλυτωνουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, επανέρχομαι για το θέμα λογαριασμού. Ο δικός μου λογαριασμός είχε:

 

Μηνιαίο Πάγιο 4/5 έως 3/6       27,64

Αναλογία 20/4 έως 3/5             12,90

Έκπτωση παγίου                    -11,38

 

Όλα αυτά προ ΦΠΑ

 

Μετά από τηλέφωνο στη Wind, στην αναλογία δεν έχει έκπτωση, το κανονικό πάγιο 27,64 - 11,38 + ΦΠΑ 23% βγαίνει 19,99 ευρώ, και τόσα θα έρθει και ο επόμενος λογαριασμός και οι αντίστοιχοι μέχρι το τέλος του 12μήνου, συν βέβαια τη χρήση. Οπότε όλα καλά από τη Wind  :mrgreen:

 

Για το φίλο που ρώταγε, μου έκαναν και έκπτωση του τέλους ενεργοποίησης, χωρίς να συνδυάσω νέο συμβόλαιο για κινητό ή οτιδήποτε άλλο, έχω ήδη άλλη σύνδεση Wind με συμβόλαιο για 3G. Δεν μου είχαν αναφέρει κάτι τέτοιο (μόνο εδώ το διάβασα), οπότε ήταν μια θετική έκπληξη. Επίσης, δεν παρέλαβα ποτέ Panda antivirus, ούτε και το θέλω.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θες επικοινωνησε μαζι τους να παρεις εαν γινεται το intenso 814, στα 129€. Δηλαδη να δωσεις 29€. Δε νομιζω να αρνηθουν να παρουν και λεφτα απο κει που θα σου κανανε ενα απλο δωρο...

 

 

Εγω παντως ρε παιδια λεω οτι αυτοι μαλλον με δουλευουν. Παιρνω τηλεφωνο την προηγ. Τεταρτη.. Τι θα γινει λεω με το ταμπλετ...??

Την Παρασκευη θα το εχετε...

Παει παρασκευη,Σαββατο,Δευτερα, Τριτη............Ακομα το βλεπω.....

 

Θυμαται κανεις εκεινο το τηλεφωνο που ηταν υπευθυνη για την προσφορα καποια κυρια Παπα....  το υπολοιπο δεν το θυμαμαι..

Ας μου το στειλει καποιος ρε παιδια μπας και βγαλω ακρη.

Γιατι απ το live chat του public, ακρη δε βγαινει....

 

Να ριξω μηπως καμια αρνητικη στο skroutz, για να μου το στειλουν σημερα κιολας με φιογκακι τυλιγμενο??

 

Επισης γνωριζει καποιος, Αν εισαι ηδη συνδρομητης στη wind κινητο, αν γλυτωνεις τα τελη ενεργοποιησης? ή μονο σε οσους αλλαξαν και κινητο και σταθερο το γλυτωνουν.

 

 

Δυστυχώς δεν ήθελε να μου το αλλάξει. Μου λέει να πάω σε κατάστημα και να δώσω διαφορά από τα 79 που κάνει μέχρι τα 139 το 8αρι. Μας δουλευουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο παλι παλι με το Panda Antivirus, τι διαφημηστικο κολπο ειναι?

Αφου το κατεβαζεις ελευθερα απο το σαιτ με αδεια για 4 μηνες.

Εστειλαν σε καποιον κωδικους για αδεια μεγαλυτερου χρονικου διαστηματος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψαχνουν Λαλακες μαλλον..Ενω εχεις εκπτωση 100€, θελουν να πληρωσεις απ τα 79 στα 139, αν και ουτε πριν μια βδομαδα ειχε 129..

Ασε που ανεβασαν και το 714, στα 99€ παλι....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν είχα πάρει εγώ το 814 είχε 159 και το 714 99. Είναι χαζό που δεν αλλάζουν το ένα με το άλλο πριν το φέρουν, όχι ανέντιμο αλλά χαζό γιατί δεν έχουν κάτι να χάσουν - ίσα ίσα.

Από εκεί και πέρα εφόσον μιλάμε για αλλαγή στο κατάστημα δεν είναι παράλογο να ζητάνε τη διαφορά από τις ισχύουσες τιμές αν εκείνες έχουν πέσει. Αν η ταμπλέτα όταν αγοράστηκε έκανε 100ε και μετά έπεσε, από τη στιγμή που ξανακάνει τώρα 100ε τόσο θα αξίζει και πάλι για αλλαγή. Αν αγοράστηκε στα 79 φοβάμαι πως λογικά τόση θεωρούν την αξία του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Τρομερή προσφορά ! Και επειδή βλέπω τσακώνεστε πιο πάνω , πάντα σε όλες τις εταιρείες όταν οι τιμές προορίζονται για ιδιώτη είναι σχεδόν κατά το 99% με το ΦΠΑ  μαζί 

 

Αν δεν κάνω λάθος, ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ να μπαίνουν τιμές χωρίς ΦΠΑ εδώ και αρκετά χρόνια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωρίζω πως η προσφορά δεν είναι πλέον σε ισχύ αλλά θα ήθελα να σας ρωτήσω αν κάποιος έχει καταφέρει να την χρησιμοποιήσει σε νέα σύνδεση/αλλαγή παρόχου πρόσφατα, λέω να τους πάρω τηλ. και να τους ρωτήσω (για να δελεάσουν κάποιον νέο πελάτη) γιατί είμαι με Conn-X και πληρώνω τα μαλλιά μου... :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωρίζω πως η προσφορά δεν είναι πλέον σε ισχύ αλλά θα ήθελα να σας ρωτήσω αν κάποιος έχει καταφέρει να την χρησιμοποιήσει σε νέα σύνδεση/αλλαγή παρόχου πρόσφατα, λέω να τους πάρω τηλ. και να τους ρωτήσω (για να δελεάσουν κάποιον νέο πελάτη) γιατί είμαι με Conn-X και πληρώνω τα μαλλιά μου... :mad:

 

Δεν έχεις να χάσεις τίποτα, αν και νομίζω πως και χωρίς την προσφορά... λιγότερα θα δίνεις από ότι στον ΟΤΕ τώρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα public πλέον είναι -50ε για αγορά ταμπλέτας και το πάγιο είναι 24ε. Δεν είναι τόσο καλό όσο το -100ε και 20ε μηνιαίο πάγιο που έπαιζε τον περασμένο μήνα, αλλά και πάλι είναι καλό και μπορεί να σε συμφέρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα public πλέον είναι -50ε για αγορά ταμπλέτας και το πάγιο είναι 24ε. Δεν είναι τόσο καλό όσο το -100ε και 20ε μηνιαίο πάγιο που έπαιζε τον περασμένο μήνα, αλλά και πάλι είναι καλό και μπορεί να σε συμφέρει.

 

Και εγώ νομίζω συμφέρει μάλλον πως θα πάω προς Wind μεριά, έχω ακούσει τα καλύτερα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα public πλέον είναι -50ε για αγορά ταμπλέτας και το πάγιο είναι 24ε. Δεν είναι τόσο καλό όσο το -100ε και 20ε μηνιαίο πάγιο που έπαιζε τον περασμένο μήνα, αλλά και πάλι είναι καλό και μπορεί να σε συμφέρει.

Εχει ομως και το 'S' με 15 ευρω (συν τα 50 για λαπτοπ-ταμπλετ)... morby τα "καλυτερα" εχω ακουσει κι εγω.... αυτα που ειδα ομως οταν ειχα βαλει μονο 'καλα' δεν ηταν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Επανήλθε η τιμή των 20 ευρώ για το πακέτο L στο site της Wind για όποιον ενδιαφέρεται. Ρωτήστε και στο public αν δίνουν κάτι άλλο έξτρα, προς το παρόν δεν έχουν βάλει κάτι στο site.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...