Προς το περιεχόμενο

wind double play-απεριοριστες κλησεις+24mbps 20 euro.....?


jimcat

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απο ενα newsletter που μου ηρθε σημερα,φαινεται καλη προσφορα κ απ'οτι ειδα εκτος απτο Panda που κανει δωρο παιζει κ εκπτωση μεχρι 100 ευρω αν παρεις tablet.....

 

Υ.Γ.(δεν δουλευω ουτε στα public ουτε στην wind...)

 

 

 

http://us4.campaign-archive1.com/?u=d274fdedf35fc5280d8554b88&id=c03fb38144&e=a306a57aca

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 210
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Η προσφορά ακούγεται καλή (είμαι κάποιον καιρό εκτός Ελλάδος κι έχω μείνει στα πρό 2013 δεδομένα όσον αφορά τιμές τηλεφωνίας).

 

Αυτό για τα tablet που λέει για την έκπτωση πώς ακριβώς και πού ακριβώς φαίνεται όμως και ποιές είνα ιοι αρχικε΄ς και τελικές τιμές τους? Γιατί βλέπω μόνο "προσφορές" Internet και καταστήματος και δε βλέπω κάπου να αφαιρείται κάποια έκπτωση λόγω σύνδεσης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η προσφορά ακούγεται καλή (είμαι κάποιον καιρό εκτός Ελλάδος κι έχω μείνει στα πρό 2013 δεδομένα όσον αφορά τιμές τηλεφωνίας).

 

Αυτό για τα tablet που λέει για την έκπτωση πώς ακριβώς και πού ακριβώς φαίνεται όμως και ποιές είνα ιοι αρχικε΄ς και τελικές τιμές τους? Γιατί βλέπω μόνο "προσφορές" Internet και καταστήματος και δε βλέπω κάπου να αφαιρείται κάποια έκπτωση λόγω σύνδεσης.

 

Επειδή χτες έκανε μια φίλη σύνδεση...οι τιμές για τα ταμπλετ είναι αυτές που λέει και στο site οι κανονικές του μαγαζιού όπου απλά εσύ έχεις έκπτωση 100 ευρώ. Από εκεί και πέρα παίρνεις όποιο θέλεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή έχει Tablets με 100 ευρώ εκεί, οπότε με νέα σύνδεση στο πακέτο με τα 20 ευρώ για double play, εγώ θα το πάρω δωρεάν?

Δε μου φαίνεται καν αληθοφανές από μεριά τους, γιατί έχουμε να κάνουμε αφενός με Public (που όλοι ξέρουμε το ποιόν της εταιρίας), αφετέρου λέει έως και 100 ευρώ φτηνότερα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο ταχυτητες πως παει η wind..??εχει κανεις να μας πει..????

είμαι καμιά 20αρια μέρες συνδρομητής, το modem  που μου δώσανε zte είναι φορ δε που :X  , η 24αρα είναι 12αρα , η τεχνικη υποστήριξη είναι για γέλια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή έχει Tablets με 100 ευρώ εκεί, οπότε με νέα σύνδεση στο πακέτο με τα 20 ευρώ για double play, εγώ θα το πάρω δωρεάν?

Δε μου φαίνεται καν αληθοφανές από μεριά τους, γιατί έχουμε να κάνουμε αφενός με Public (που όλοι ξέρουμε το ποιόν της εταιρίας), αφετέρου λέει έως και 100 ευρώ φτηνότερα...

Η φίλη μου πήρε ένα estar που έχει εκεί και την έκραζα οτι δίνει 90 ευρώ για σουβεράκι ( με τον υπάλληλο μπροστά ) αλλά όταν έλεγα να βάλει και άλλα λεφτά και να πάρει κάτ καλύτερο δεν είδα να τσινάει  ο υπάλληλος και να λέει οτι αν πάτε σε κάτι διαφορετικό μειώνεται η έκπτωση που σου δίνουν....άρα είναι δωρεάν όποιο τάμπλετ μέχρι 100 και από εκεί και πάνω βάζεις την διαφορά....από όσο κατάλαβα εγώ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...