Προς το περιεχόμενο

wind double play-απεριοριστες κλησεις+24mbps 20 euro.....?


jimcat

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και εμενα απο την προηγουμενη Τριτη που εκανα αιτηση σημερα με πηρανε για να τους δωσω στοιχεια...Το Intenso Tablet 814 - 8 αξιζει τα λεφτα του ή να επαιρνα καλυτερα το 7αρι για να μην πληρωσω και τα 59e παραπανω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εμενα απο την προηγουμενη Τριτη που εκανα αιτηση σημερα με πηρανε για να τους δωσω στοιχεια...Το Intenso Tablet 814 - 8 αξιζει τα λεφτα του ή να επαιρνα καλυτερα το 7αρι για να μην πληρωσω και τα 59e παραπανω....

 

To 8αρι πήρα κι εγώ με την προσφορά, αλλά είναι για δώρο και δεν το έψαξα πάρα πολύ. Από τη λίγη όμως επαφή μαζί του με ικανοποίησε πάρα πολύ!! Σε σχέση με το Galaxy Tab2 10.1 που έχω εγώ δεν εντόπισα τρομερές διαφορές πέρα από την απόκριση που δεν είναι και η καλύτερη, αλλά κατά τ'άλλα οκ, σούπερ είναι! Αν δεν είχα το Galaxy θα το χτυπούσα με κλειστά μάτια (κρίμα και τα παραπάνω λεφτά που έδωσα τότε δλδ)!

Το 7αρι το σκέφτηκα κι εγώ για τα 60ε, αλλά στα χαρακτηριστικά έχουν τεράστιες διαφορές. Μπορεί αν θες πολύ βασική χρήση να σε εξυπηρετήσει κι εκείνο (δεν έχω δουλέψει κάποιο μονοπύρηνο για να δω πώς πάει), αλλά το 8άρι είναι σίγουρα πολύ ασφαλές σε αυτόν τον τομέα! Γι'αυτό και το προτίμησα! Σκεφτόμουν πως αν το 7άρι σέρνεται και μου έσπαγε τα νεύρα -κι επειδή ουσιαστικά μιλάμε για ένα gadget- ίσως απλά κατέληγε σε κανένα ντουλάπι και θα ήταν κρίμα..

Μιλάμε για μονοπύρηνο @1ghz με 512mb ram, ανάλυση 800x480, 4gb και Android 4.0 έναντι διπύρηνου @1,5ghz με 1gb ram, ανάλυση 1024x768 (και μιλάμε για μόνο 1" διαφορά), 8gb και Android 4.1.

 

σημερα μου ηρθε sms οτι εγκρίθηκε η αιτηση μου αλλά δεν έλεγε πουθενά για πιθανή ημερομηνία ενεργοποίησης.

έρχεται σε άλλη φάση αυτό;

 

Ναι, έρχεται σε 2ο χρόνο. Εμένα το 1ο sms ήρθε Παρασκευή μεσημεράκι και το 2ο Δευτέρα απογευματάκι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο ταχυτητες πως παει η wind..??εχει κανεις να μας πει..????

Εγώ πάντος άλλαξα απο Forthnet σε Wind και χτυπάω το κεφάλι μου.... πολύυυυυυυ αργόοοοοοοο και έβαλα και το πακέτο με το κινητό μαζί .... εκεί να δείς σήμα καμπαχάλια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα Π.Φάληρο, στην δίπλα πολυκατοικία Wind κλειδώνει στα 14 και είναι η σύνδεση 5 χρόνων σταθερή οπότε μια χαρά πάει, και έτσι έβαλα και εγώ και περιμένω. By the way, πήρα το 814 intenso, το οποίο θα το πουλήσω (30 περίπου ευρώ κάτω) πριν καν το ανοίξω, οπότε αν κάποιος ενδιαφέρεται pm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρέλαβε κανένας το tablet από public;

 

πιθανή ημερομηνία ενεργοποίησης 25/4, σήμερα ήρθε το ρουτερ αλλά από public και tablet ούτε φωνή ούτε ακρόαση...

 

πήρα τηλέφωνο και είπαν θα με καλέσουν... να παίξω και κανα λότο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω με προγραμματισμενη ημερομηνια ενεργοποιησης 22-4, περιμενω το tablet (το router ηρθε), παιρνω τηλεφωνο απο χθες και ολο στο θα σας καλεσουμε ειναι... Για να δουμε. (μου ειχαν πει το tablet θα το παραλαβετε στο μεσον της εβδομαδας που τρεχει)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα επιτελους καταφερα να μιλησω... Το δικο μου θα φυγει αυριο και θα το εχω Δευτερα. Κανονικα επρεπε να το εχω Τεταρτη - Πεμπτη αλλα λογω πολυ δουλειας καθηστερησε. Αυτα μου ειπαν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...