Προς το περιεχόμενο

Hannibal (TV series 2013)


alimentas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 499
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

I can only claim one...technically.

 

Ποσο ξαφνικο ηταν το ολο σκηνικο; Εκανα rewind γιατι ειχα γυρισει το βλεμμα μου αλλου για ενα δευτερολεπτο.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αξιζει η σειρα? γενικα εχει πιστο κοινο και εχω ακουσει καλα λογια,αλλα φοβαμαι μην εξελισεται/εχει εξελιχθει σε τηλεοπτικο "προιον" για να χτυπησουν περισσοτερες σεζον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αξιζει η σειρα? γενικα εχει πιστο κοινο και εχω ακουσει καλα λογια,αλλα φοβαμαι μην εξελισεται/εχει εξελιχθει σε τηλεοπτικο "προιον" για να χτυπησουν περισσοτερες σεζον

Αξιζει, αρκει να κανεις υπομονη στο πρωτα επισοδεια. Δεν ειναι κακα, απλα ειναι περισσοτερο αυτοτελη και η ιστορια τους τελειωνει βιαστικα.

Οσον αφορα το δευτερο που λες, ουτε καν. Κανει χαλια ratings και αυτο που το κραταει ειναι η φθηνη παραγωγη για το NBC, καθως βοηθανε απο Κινα και Ευρωπη, ενω ειναι πολυ σημαντικες και οι προοπτικες για βραβεια. Ειναι πολυ ποιοτικο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

I can only claim one...technically.

 

Ποσο ξαφνικο ηταν το ολο σκηνικο; Εκανα rewind γιατι ειχα γυρισει το βλεμμα μου αλλου για ενα δευτερολεπτο.

 

  

 

Για τον Hannibal τπτ δεν ειναι ξαφνικό. Επίσης, είδαμε lady murasaki?

 

 

αξιζει η σειρα? γενικα εχει πιστο κοινο και εχω ακουσει καλα λογια,αλλα φοβαμαι μην εξελισεται/εχει εξελιχθει σε τηλεοπτικο "προιον" για να χτυπησουν περισσοτερες σεζον

Βασικά ειναι καλο εώς πολυ καλο αλλα το πηγαίνουν προς Arthouse πλάνα και αρχίζω και ανησυχώ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αξιζει η σειρα? γενικα εχει πιστο κοινο και εχω ακουσει καλα λογια,αλλα φοβαμαι μην εξελισεται/εχει εξελιχθει σε τηλεοπτικο "προιον" για να χτυπησουν περισσοτερες σεζον

Οπως και να εξελιχθεί μελλοντικά, η πρώτη σαιζόν που έχω δει αξίζει και απ ότι λένε όλοι, η δεύτερη ακόμα περισσότερο.

 

Αξιζει, αρκει να κανεις υπομονη στο πρωτα επισοδεια. Δεν ειναι κακα, απλα ειναι περισσοτερο αυτοτελη και η ιστορια τους τελειωνει βιαστικα.

Υπομονή είναι λίγο τραβηγμένη λέξη. :Ρ Εμένα με κέρδισε το αργότερο από το δεύτερο επεισόδιο με τα μανιτάρια :Ρ Κατά τ άλλα κι εγώ δε θα ήθελα να έκλειναν τόσο βιαστικά οι υποθέσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε με κράτησαν καθόλου τα δυο πρώτα επεισόδια. Ελπίζω λόγω του οτι έπρεπε να γίνει μια εισαγωγή. Δε θυμάμαι με τι ρυθμό πήγαινε τις προηγούμενες σεζόν αλλά θυμάμαι οτι με κρατούσε πολύ πιο προσηλωμένο απ' ότι φέτος.

+1

 

εχει γινει λιγο οτι ναναι η σειρα ή μου φαινεται; τι ακριβως βλεπουμε;

 

 

στο 4ο ειχαν πει νομιζω

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.spoilertv.com/2015/06/hannibal-cancelled-by-nbc.html

Το κοψανε ρε γαμωτο.

Αμαζον-Νετφλιξ καντε το μαγικο

Είναι μαλακες έτσι? Αφήνουν ότι βλακεια σειρά να ναι και κόβουν τα αριστουργηματα? Μόλις πήγαινα να δω το τρίτο επεισόδιο. Πιστεύω δεν θα χαθεί έτσι αυτή η σειρά αλλά να μου πεις εδώ έχουν κόψει το επικό firefly στο Hannibal θα κολωσουν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...