Προς το περιεχόμενο

Hannibal (TV series 2013)


alimentas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Network TV strikes again. Νταξει οι τυποι πανε μονο με τα νουμερα αλλα δεν παυω να τους μισω οπως και να'χει. Σκατοσειρες μετα σκατοσειρων και απο τις ελαχιστες που αξιζουν, την κοβουν. Οπως ανεφερα ειναι ratings driven business αλλα σχολιαζω  την ειρωνια της υποθεσης.

 

Κατι θα γινει και θα παρουν το Hannibal σε κανα cable/ Netflix κατασταση. Εκει αξιζε να ηταν απο την πρωτη στιγμη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 499
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αφου η σεζον εχει γυριστει ηδη για ποιο λογο να κοπει τωρα? Τουλαχιστον ας εδειχναν ολη την σεζον..Λες και εχουν κατι καλυτερο να δειξουν ξερω γω, αν ειχαν τοτε θα το ειχαν δειξει ηδη..

Τα 3 αυτα επισοδεια που βγηκαν ηταν λιγο ζαμπον αλλα ενταξει δεν περιμενα να την ακυρωσουν...Κριμα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα τη δειξουν την 3η season.

Σκεφτειτε οτι και περσυ-προπερσυ δεν εκανε καλα νουμερα αλλα το ανανεωσαν, φετος απο οτι φαινεται ξεπερασε και το οριο που ειχαν. Στα ιδια νουμερα θα εκανε και μια επανaληψη πχ του Blacklist. Λογικη ηταν η αποφαση και πιο περιεργες οι 2 ανανεωσεις που πηρε. Απλα κρατηθηκε λογω φθηνης παραγωγης και μηπως γινει critically acclaimed.

Πιθανοτερο να το παρει το Amazon σε σχεση με το Netflix που εδειχνε και τις δυο προηγουμενες season παντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νταξει μωρε, μην τρελενεστε, επεσε πολυ το επιπεδο, η σειρα εγινε πραγματικα οτι ναναι, τις προηγουμενες σεζον ειχε μια δομη, ηξερες τι εβλεπες, τωρα πραγματικα ιδεα δεν εχω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νταξει μωρε, μην τρελενεστε, επεσε πολυ το επιπεδο, η σειρα εγινε πραγματικα οτι ναναι, τις προηγουμενες σεζον ειχε μια δομη, ηξερες τι εβλεπες, τωρα πραγματικα ιδεα δεν εχω

Έβλεπες τον Hannibal πριν την φυλακή.

 

=]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νταξει μωρε, μην τρελενεστε, επεσε πολυ το επιπεδο, η σειρα εγινε πραγματικα οτι ναναι, τις προηγουμενες σεζον ειχε μια δομη, ηξερες τι εβλεπες, τωρα πραγματικα ιδεα δεν εχω

 

 

450.gif 

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

με κουρασε πολυ η τριτη season. Εχω δει το πρωτο επεισοδιο και το δευτερο το σταματησα στη μεση.

 

Νταξει φωτογραφια σκηνοθεσια ολα μπομπα αλλα απο περιεχομενο τιποτα. Μου κακοφανηκε το πρωτο επεισοδιο αλλα νομιζα οτι ηταν εισαγωγικο και θα καλυτερεψει στη συνεχεια, αλλα και το δευτερο ετσι παει κι αποτι διαβαζω παραπανω συνεχιζει στο ιδιο μοτιβο και το τριτο( ; )

Επεξ/σία από Evilsmile
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Κραταω τις σκηνες με Verger μονο απο το χθεσινο και λιγο απο Fishburn. Feeling εισαγωγικου ξανα.

 

Δεν εχω προβλημα με το να δειχνει πως την παλευουν τα (δευτερευοντα) θυματα του Χανιμπαλ. Απλα διαλεγεις καποιες σκηνες απο αυτο που ειδαμε χθες και τις βαζεις σε ενα απο τα προηγουμενα επεισοδια.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ήθελα να ακούσω γνώμες για τη σειρά γιατί σκέφτομαι να την αρχίσω.

Πριν λίγο καιρό τελείωσα το Dexter το οποίο μου άρεσε πολύ μπορώ να πω. Κινείται σε αυτό το στυλ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...