Προς το περιεχόμενο

Φιλία ανάμεσα σε straight και gay αντρες


elenipetropoulou89

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γκομενα ειμαι οπως λες αληθεια!Δεν θα ειχα κανενα κολλημα αν ημου gay να το λεγα γιατι πολυ απλα δεν εχω να χασω ουτε να κερδισω τπτ.και δεν μπορω (για την ακριβεια δεν θελω ) να σας αγνοησω γιατι εγω ξεκινησα το θεμα, και με ενδιαφερεΙ παρα πολυ να δω πως σκεφτεστε εσεις οι αντρες, ειτε straight ειτε gay!τ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

mille merci monsieur!αν ψαξεις το fb μου, θα σε πεισω νομιζω! ;)  ;) αν και καλα κανεις και αμφισβητεις, γιατι μονο με την αμφισβητηση μπορει καποιος να παει μπροστα!η αγαπημενη μου καθηγητρια μου το μαθε αυτο!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δεν θα έκανα παρέα με εναν ομοφυλόφιλο - φτερά και πούπουλα  οπως δεν θα εκανα παρέα με εναν καγκουρα ολικής αλέσεως. Καθαρά απο θεμα αισθητικής.

 

Απο κει και πέρα, ο φίλος μου ειναι φίλος μου οτι και να ειναι. Ομοφυλόφιλος, άσπρος, μαύρος, Ελοχιμ, ακομα και ψεκασμένος.  Η επιλογή εγινε απο τους δυο μας γιατι καλύπταμε ο ένας τον αλλον σε διάφορους τομείς. Χιούμορ, παρέα, καφρίλα, εμπιστοσύνη,  ομάδα, ολα τα παραπάνω, κλπ.

Οι σεξουαλικές προτιμήσεις του αλλου με αφήνουν αδιάφορο.

Συμφωνω με αυτο το οποιο παιζει να ειναι απο τα καλυτερα posts.

 

Παρεμπιπτοντως αναρωτιεμαι τι θα απαντουσε ο κοσμος σε μια ερωτηση τυπου: Define Φιλία. :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνω με αυτο το οποιο παιζει να ειναι απο τα καλυτερα posts.

 

Παρεμπιπτοντως αναρωτιεμαι τι θα απαντουσε ο κοσμος σε μια ερωτηση τυπου: Define Φιλία. :lol:

 

πυραμιδα...

 

επισης το εχει αναλυσει λιγο ο Trompenaars 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Βασικα οχι δεν εχω ψαξει!μια απο αυτες ομως ειμαι κ εγωωω!!

 

Και ενίοτε μπαίνεις και σαν antonischr89 ή ήταν τυχαίο? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υeah right!ειμαι πολυ πιο εξυπνη απο το να βαλω το χαρακτηριστικο 89 σε δυο ονοματα, αν ηθελα να ειχα δυο προφιλ.τελοςπαντων το θεμα εδω ειναι αλλο.απο εκει κ περα δεν εχω κατι αλλο να προσθεσω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Υeah right!ειμαι πολυ πιο εξυπνη απο το να βαλω το χαρακτηριστικο 89 σε δυο ονοματα, αν ηθελα να ειχα δυο προφιλ.τελοςπαντων το θεμα εδω ειναι αλλο.απο εκει κ περα δεν εχω κατι αλλο να προσθεσω

 

Το ότι το θέμα είναι άλλο, είναι προφανές από την πρώτη στιγμή. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...