Προς το περιεχόμενο

Φιλία ανάμεσα σε straight και gay αντρες


elenipetropoulou89

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 126
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Γράφεις με χρονομηχανή; Αν όχι για ποιές αρρώστιες μιλάς; Ή μήπως τρολάρεις άπειρα;

 

λεμφοκυτταρικη ποτσοειδιτιδα, αλλα μαλλον δε γνωριζει οτι τα αυτοανοσα δεν ειναι μεταδοτικα.

 

παντως εχει πολυ χαβαλε, μετα την κρυαδα, να κοροιδευεις το gay φιλο σου, οταν σου περιγραφει ποσο καυλα ειναι να βρισκεται γυμνος διπλα σε αλλον αντρα και να του χαιδευει το...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχα ενα φιλο που νομιζω οτι θα γινει gay σε λιγα χρονια αν δεν ειναι. Τωρα πια δεν μιλαμε, οχι επειδη εχουμε τσακωθει αλλα επειδη ετσι τα εφερε η ζωη. Ηταν πολυ καλο παιδι, γελαγαμε, λεγαμε τις μαλακιουλες μας. Πιστευω οτι και να μου ελεγε οτι ειναι gay, που δεν θα μου εκανε εντυπωση, θα συνεχιζα να κανω παρεα μαζι του. Ειναι ενα τεραστια χαρτι στην τραπουλα. Θα ξερει καποια πραγματα για τις γυναικες που εγω δεν θα ξερω, λεμε τωρα, και θα μου δωσει καμια συμβουλη. Συν οτι θα νιωθω περισσοτερο αντρας μπροστα του 

@Lucifer, εχεις 666 μηνυματα, γραψε κατι γρηγορα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμένα δεν θα με πείραζε καθόλου. Βέβαια, να μη συμπεριφερόταν και σαν "την τρελή" όταν θα βγαιναμε παρεα εξω πχ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Lucifer, εχεις 666 μηνυματα, γραψε κατι γρηγορα

 

Κλειδωμένο το έχει ο μπιντές, να μην αλλάξει!

 

Θα ξερει καποια πραγματα για τις γυναικες που εγω δεν θα ξερω, λεμε τωρα, και θα μου δωσει καμια συμβουλη. Συν οτι θα νιωθω περισσοτερο αντρας μπροστα του 

 

Ο gay να σου δώσει συμβουλές για γυναίκες? Τι συμβουλές, για το καλύτερο μανό ή για την άβαφη ρίζα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε θα χα προβλημα να κανω παρεα με ομοφυλοφιλο ,αρκει να μην ειναι "πολυξερος πολυξερου" [δειτε στο γιουτιουμπ τι εννοω :Ρ] και να εχει αποσαφηνιστει πως δεν εχουμε τις ιδιες προτιμησεις στο κρεβατι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Χμ τελευταία παρατηρώ αρκετά "πειράματα" κοινωνικού περιεχομένου στο forum. Ελπίζω να μην είναι και αυτό ένα από αυτά ε; ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει φιλία παιδιά, προσωπικά έχω γκέη φίλο. Σε καταλαβαίνουν απόλυτα και δεν πρόκειται φυσικά να σου κάνουν ποτέ πουστιά με κάποια γκόμενα σου. Μπορείς να τους ανοιχτείς πολύ πιο εύκολα απο κάποιον αντίστοιχα στρεϊτ φίλο που απλά θα σου πεί "έλα ρε μαλάκα πώς κάνεις έτσι".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α έχει χαβαλέ....

 

τον ιδιο χαβαλε που εχει γι αυτον να με κοροιδευει οταν του περιγραφω τον ηχο που κανει ο γυναικειος κολπος οταν....σαν να "αεριζεται"...ξερεις εσυ τωρα...

 

πονηρε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για κάποιο διάστημα στη σχολή μου έκανα παρέα με κάποιον ο οποίος ήταν  γκέυ.

Χαλαρός τύπος,πολύ μα πολύ κοινωνικός και μετριοπαθής.Αυτός και εγώ φύγαμε εκτός Ελλάδα και χαθήκαμε. 

Η αλήθεια είναι οτι με βοήθησε πολύ σε πολλά θλεματα.Ωστόσο μείον οτι δεν είχε και τόσο όμορφες φίλες τουλάχιστον ο συγκεκριμένος.

Ανάλογα με τον χαρακτήρα του καθενός.

 

 

Με λεσβία ωστόσο είχα άσχημο θέμα και μάλιστα η παλιοκαριόλα ήταν αφορμή να χαλάσει ενα όνειρο με μια γκόμενα.

Τουλάχιστον πληρώθηκε με το ΙΔΙΟ ΝΟΜΙΣΜΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει φιλία παιδιά, προσωπικά έχω γκέη φίλο. Σε καταλαβαίνουν απόλυτα και δεν πρόκειται φυσικά να σου κάνουν ποτέ πουστιά με κάποια γκόμενα σου. Μπορείς να τους ανοιχτείς πολύ πιο εύκολα απο κάποιον αντίστοιχα στρεϊτ φίλο που απλά θα σου πεί "έλα ρε μαλάκα πώς κάνεις έτσι".

Το πολύ-πολύ να σου πει " έλα ρε πουστη,πως κάνεις έτσι".
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα έναν συμμαθητή στο λύκειο που ήταν gay και έσκαγε στο σχολείο με string-άκια, έφερνε το νεσεσέρ του και βαφότανε. Πραγματικά έναν χρόνο σερί σερνόμουνα από το γέλιο. Ο πούστης είχε πλάκα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω ειχα γκευ φιλο.Τον εκανα παρεα για να με γνωρισει σε μια γκομενα που γουσταρα,με την οποια ομως οχι μονο δεν εκατσε,αλλα τελικα τα εφτιαξα με την φιλη της. :P

 

Τεσπα νορμαλ τυπακι ηταν,δεν εκανε ποτε τιποτα περιεργο(οχι σε εμενα τουλαχιστον),απλα ηταν λιγο "γεια σου".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...