Προς το περιεχόμενο

Το Galaxy S Advance περνάει στη Jelly Bean εποχή


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η XXLQ4 είναι είναι update της ρώσικης XXLPY και όχι της σέρβικης.

Οι σέρβικες είναι XXLQB και η XXLQE.

Thanks για το info, δεν το ήξερα, πάντως "πετάει" τώρα πια το κινητό και η μπαταριά κρατά πολύ!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 74
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

καλησπερα θα ηθελα να ρωτησω επειδη δεν το κατεχω το θεμα πως θα μπορουσα να περασω την 4.1.2 στο κινητο μου to s advance να με βοηθησει καποιος πιο αναλυτικη και αν θα εχω καποιο προβλημα με την εγγυηση μετα αν την περασω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παιδιά.

Μόλις χθες απέκτησα ένα καινούριο S Advance, από το Public & όχι μέσω κάποιου παρόχου. Προσπαθώ να το αναβαθμίσω σε Jelly Bean, χωρίς να το κάνω root, αλλά δε βρίσκει κάποια νεότερη έκδοση;

Γνωρίζει κάποιος τι γίνεται;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δες οδηγιες εδω δοκιμασμενο δουλευει οκ http://www.ibtimes.co.uk/articles/464154/20130503/galaxy-s-advance-i9070-android412-xxlqe-jellybean.htm

 

περασα, στο Advance μιας φιλης, την Γερμανικη 4.1.2 απο το παραπανω λινκ..

Απο την πρωτη μερα μετα την αναβαθμιση ειχε ενα θεματακι με την αφη.. σε καποιες φασεις επρεπε να πατησεις 3-4 φορες για να πιασει..

2-3 βδομαδες μετα εχει αρκετα προβληματα το κινητο.. Θα δοκιμασω να βαλω καποια αλλη.. ΝΑ δοκιμασω την Poland ή τη Ukraine απο το ιδιο λινκ;

Ή καποια αλλη;;;;;;

 

( να σημειωσω οτι εβαλα ΝΕΕ Nordic στο δικο μου Samsung Galaxy S2 και πεταει.. κανενα προβλημα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

εκανα update και δεν μου βρισκει την σιμ μου...δοκιμασα και με αλλη σιμ αλλα δεν την βρισκει ουτε αυτή??εχει να κανει με το οτι δεν το εκανα factory unlocked??τωρα τι να κανω???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

εχει δοκιμασει κανεις να περασει το 4.1.2 απο καποια αλλη χωρα εκτος Σερβιας ?? (I9070XXLQE) το οποιο εχω περασει και τρωει κολληματα...δεν το εχουμε που δεν το εχουμε στην Ελλαδα,τουλαχιστον να βρουμε ποιο ειναι το καλυτερο απ αυτα του εξωτερικου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Εχει βγει εδω και λιγο καιρο το ελληνικο Jelly Bean για το S Advance...

Mπορειτε να το βρειτε απο δω Link.png Site: http://www.samfirmware.com/">Jelly Bean 4.1.2 με PDA: I9070XXLQE
Η μεθοδος εγκαταστασης μεσω Odin κτλ κτλ..

Δε γνωριζω εαν το βγαζει σαν Update ειτε μεσω Kies ειτε μεσω του ιδιου του κινητου. Αυτα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...