Προς το περιεχόμενο

Το Galaxy S Advance περνάει στη Jelly Bean εποχή


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συνεχίζει την υποστήριξη η samsung.Το χουν πάρει και Ελλάδα αρκετοί.Καλά είναι.

 

Πως το έχουν πάρει και εδώ αφού δεν έχει βγει ακόμα,μόνο αν βάλεις άλλης χώρας με odin.

 

Λες για την συσκευή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 74
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εγω περιμενω ακομα Jelly Bean για το S2.. κολλητος το εχει αναβαθμισει 3 βδομαδες πριν.. γιατι αργει τοσο το δικο μου δεν ξερω

Επειδή και εγώ την περιμένω έψαξα λιγάκι και είδα

στο sammobile οτι οι συσκευές απο vodafone εχούν δεχτεί το update ενώ η συσκευές απο cosmote ... δεν το σχολιάζω :P επειδή απαγορεύεται το μπινελίκι !! Εν αναμονή λοιπόν :P :P !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή και εγώ την περιμένω έψαξα λιγάκι και είδα

στο sammobile οτι οι συσκευές απο vodafone εχούν δεχτεί το update ενώ η συσκευές απο cosmote ... δεν το σχολιάζω :P επειδή απαγορεύεται το μπινελίκι !! Εν αναμονή λοιπόν :P :P !!

 

Και ομως η δικη μου ειναι απο vodafone! Απο τα πρωτα που βγηκαν..το ειχα παρει Ιουνιο 2011.

δεν ξερω γιατι..

 

Model number:  GT-I9100

Android version:  4.0.3

Baseband version:  I9100XXLPS

Kernel version:  3.0.15-I9100XWLP7-CL340913 dpi@DELL134 #3

Build number:  IML74K.XWLP7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πείτε μου ένα λόγο που δεν μπαίνετε στον κόπο να κατεβάσετε την 4.1.2 από samfirmware και να την περάσετε μέσω Odin?

Το λέω είτε έχετε το Galaxy S Advance είτε το S2 είτε οποιοδίποτε άλλο Samsung κινητό.

 

Προσωπικά έχω κατεβάσει το JB 4.1 (Ιταλίας)  για το S2 και το 4.1.2 (Γερμανίας) για S Advance και δουλεύουν άψογα...

 

Εσείς τι περιμένετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πείτε μου ένα λόγο που δεν μπαίνετε στον κόπο να κατεβάσετε την 4.1.2 από samfirmware και να την περάσετε μέσω Odin?

Το λέω είτε έχετε το Galaxy S Advance είτε το S2 είτε οποιοδίποτε άλλο Samsung κινητό.

 

Προσωπικά έχω κατεβάσει το JB 4.1 (Ιταλίας)  για το S2 και το 4.1.2 (Γερμανίας) για S Advance και δουλεύουν άψογα...

 

Εσείς τι περιμένετε?

Επειδη ειμαι newbie με τα android,ημουν καιρο στην απεναντι οχθη :Ρ Θα εχει καποια διαφορα οταν βγει σε μας το J.B απο αυτο της Γερμανιας ας πουμε ? η μονο στις ρυθμισεις του παροχου ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω περιμενω ακομα Jelly Bean για το S2.. κολλητος το εχει αναβαθμισει 3 βδομαδες πριν.. γιατι αργει τοσο το δικο μου δεν ξερω

 

αργεί στην Ελλάδα μην μπερδεύεστε καθώς Ελλάδα πλέον θεωρείτε τριτοκοσμική χώρα(επίσημα πλέον) την αφήνουν τελευταία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>εγω περιμενω ακομα Jelly Bean για το S2.. κολλητος το εχει αναβαθμισει 3 βδομαδες πριν.. γιατι αργει τοσο το δικο μου δεν ξερω</p>

 

4.0.3 η τελευταία έκδοση στο sii . Καλή ανάσταση...

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το Galaxy S ομως  (χωρις το advance) το αφησαν στο ελεος του Θεου !! κριμας !!

 

3 ετών συσκευή, τι περίμενες δηλαδή;

 

Εδώ η συσκευή του θέματος είναι 1 έτους και ακόμα περιμένουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη ειμαι newbie με τα android,ημουν καιρο στην απεναντι οχθη :Ρ Θα εχει καποια διαφορα οταν βγει σε μας το J.B απο αυτο της Γερμανιας ας πουμε ? η μονο στις ρυθμισεις του παροχου ?

Καμία απολύτως..

Το λογισμικό σου παραμένει απείραχτο με ολες τις ρυθμήσεις απείραχτες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμία απολύτως..

Το λογισμικό σου παραμένει απείραχτο με ολες τις ρυθμήσεις απείραχτες

Το περασα επιτυχως εχθες και ολα καλα ! πληρως λειτουργικο και αρκετα καλυτερο απο το 2.3... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kies? Καλά... Δεν το έχω δει ποτέ αυτό το πρόγραμμα.

 

Του 'σκασα του galaxy S μου μια custom 4.2.1 πάνω στην άθλια 2.3.6 (πάλι custom) που είχα και κόλλαγε - λάγκαρε - πάγωνε συνέχεια και ησύχασα. Είναι σαν άλλο κινητό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...