Προς το περιεχόμενο

Προτάσεις για παιχνίδια τρόμου (horror / survival)


Luxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 572
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Απο καινούρια παιχνίδια, προτείνω Call of Cthulhu: Dark Corners Of The Earth.

 

Φυσικα οι τοπ επιλογή ειναι System Shock 2, που ειναι και ενα απο τα καλύτερα παιχνίδια όλων των εποχών... ;-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο καινούρια παιχνίδια' date=' προτείνω Call of Cthulhu: Dark Corners Of The Earth.

 

Φυσικα οι τοπ επιλογή ειναι System Shock 2, που ειναι και ενα απο τα καλύτερα παιχνίδια όλων των εποχών... ;-)[/quote']

Ελα ομως που εχω Win xp και θελει καποιο fix για να παιξει.Κριμα ομως θα ηθελα να το δοκιμασω.Για το System Shock 2 λεω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για ατμόσφαιρα κ χεσιμο η σειρά resident evil kai silent hill.Για πιο δραστήριες καταστάσεις και πάλι όμως χεσιμο κοίτα τa doom3,fear kai condwemmed.Αλλα πάρε κ ένα παπά να σου κάνει κανένα ευχέλαιο στο σπίτι πριν ξεκινήσεις να παίζεις!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα alone in the dark, έχει ατμόσφαιρα κ σε κάποια σημεία....οι μέντες θα μυρίζουν..εε κάπως!

 

Σωστος το ειχα ξεχασει!Επισης μονο μια φορα αναφερθηκαν τα resident evil κυριως 1-2 ειναι κορυφη(τα υπολοιπα ειναι ψιλο-ανουσια sequels).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ για Suffening και Resident Evil. Πάντως αν μπορεί να μου δώσει κάποιος μια λύση στο πρόβλημα που έχω με το System Shock 2 και το AvP θα ήμουν ευγνώμων. Και τα δύο παιχνίδια μου λένε ότι η κάρτα γραφικών μου δεν έχει επαρκή μνήμη για να τρέξει το παιχνίδι. Έψαξα για κανένα patch αλλά δεν βρήκα κάτι. Έχω μια 6800gt.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...