Προς το περιεχόμενο

Προτάσεις για παιχνίδια τρόμου (horror / survival)


Luxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 572
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators
Τα alone in the dark, έχει ατμόσφαιρα κ σε κάποια σημεία....οι μέντες θα μυρίζουν..εε κάπως!

Κυρίως το 1ο και μετά το 3ο, μετά το 2ο... Το 4ο (The new nightmare...όχι)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

metmat,για το system shock 2 βαλε το official patch και μετα το win xp fix

Μηπως μπορεις να ανεβασεις καπου το patch,γιατι δεν βρηκα ακρη με το site και εκανα και εγγραφη.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μηπως μπορεις να ανεβασεις καπου το patch,γιατι δεν βρηκα ακρη με το site και εκανα και εγγραφη.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

 

http://www.sshock2.com/files/shkpatch.exe

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω πολυ φιλε μου τωρα πες μου πρωτα κανω εγκατασταση το παιχνιδι και μετα τρεχω το patch και το win xp fix; Αν μπορεις να μου πεις την διαδικασια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης για το SS2 υπάρχει κ 2 patch το οποίο βελτιώνει τα γραφικά δεν ξέρω κατά πόσο το συμπεριλαμβάνει το official patch...

Άντε θα ξαναπώ κ εγώ λίγο τα παιχνίδια που όταν έπαιζα βρώμαγε το δωμάτιο AVP2, FEAR, Undying (Που να βγει κ το Jericho!!!) κ τώρα παίζω το Condemned τρελή ατμόσφαιρα αλλά ακόμα δεν έχω χεστεί τόοοσο πολύ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Silent hill 1,3 Απιστευτη ατμοσφαιρα.

Resident evil 1 Ωραια πλοκη, κινηματογραφικα γραφικα για την εποχη του. Θυμαμαι οταν το πρωτοειδα ηταν λες και εβλεπα ταινια. Ακομα και η εκδοση του gamecube ηταν πολυ τρομαχικη και με επισης τελεια γραφικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή ο τρόμος είναι κατι υποκειμενικό, διαφορετικοί ανθρωποι τρομάζουν με διαφορετικά πράγματα.

 

Τωρα είμαι 27. Ασχολούμαι με παιχνίδια απο το 85' με Commodore 64.

 

Μια φορά δεν συνεχισα παιχνίδι επειδή φοβήθηκα. 'Ηταν το DARK SEED.

Καταβάστε το και δοκιμάστε το ( αν μπορειτε να το τρεξετε).

http://www.the-underdogs.info/game.php?gameid=276

 

Η επομενη φορα που ανατριχιασα ήταν όταν στο Resident Evil ακουσα τα νυχια κατι πλασματων στο ξυλινο πάτωμα λιγο πριν πρωτοεμφανιστούν στο

παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα που ειδα το Dark Seed απο εικονες τα γραφικα του παιζονται. Ακομα και τωρα φοβασαι να το παιξεις ή μονο οταν ησουν σε μικρη ηλικια; ( και το 18 μικρη ηλικια ειναι :P )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακόμα μια φορά...

 

Το AvP 2 με τους Marines ήταν το πιο τρομακτικό από όλα... με σβηστά τα φώτα και ακουστικά... δεν παίζεται... δεν συνιστάται για καρδιακούς, όχι μόνο για το ότι είναι τρομακτικό αλλά και λόγω ρυθμών...

 

Εγώ το ξανατερμάτισα τώρα κοντά, και, αν και ψιλοθυμόμουν πού βρίσκονταν τα alien και πού ήταν τα δύσκολα σημεία, και πάλι τα ψιλοέπαιξα...

 

Τώρα έχω κολλήσει στο Primal Hunt (Expansion) εκεί που κάθεσαι πίσω από το μυδράλιο και έρχονται μιλιούνια... Πού θα μου πάει όμως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...