Προς το περιεχόμενο

Επιταγη εισοδου στην αγορα εργασιας για ανεργους 18-29 ετων


Star_Light

Προτεινόμενες αναρτήσεις

mary1

Όχι ακόμα στην σελίδα του Υπουργείου να κοιτάς αν θα βγάλουν κάτι.. αν και το βλέπω δύσκολο μέχρι 18/8/14!

 

Sandy1986

Για τα χρήματα που πήρατε το 2013 έχει στείλει το Υπουργείο τις βεβαιώσεις στα ΚΕΚ για το κάθε τμήμα. Από εκεί την παραλαμβάνεις!

Αν και δεν βλέπω να χρειαστεί σε κάτι γιατί στο taxis είναι περασμένα όλα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

politechnon μια ερωτηση.. ποτε περιπου θα βγουν τα αποτελεσματα για το voucher υγειας που οι αιτησεις τελειωσαν στις 28 του μηνα?? για ποτε το υπολογιζεις??? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πια 80€ εγώ κλείνω 4 μήνες!!! και ακόμα να πάρω τα λεφτά της πρακτικής ειδικά αν πιάσει και 15αυγουστος και δεν τα χω πάρει καλό Σεπτέμβρη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω ακομα τα περιμενω. στην φορολογικη δηλωση δεν λεει ημερομηνια εισπραξης ουτε τπτ.μονο οτι εχω επιστροφη 80 ευρω. εσας τι λεει? μηπως χρειαζετε να παω στην εφορια να κανω κατι μονη μου? να σημειωσω οτι δεν χρωσταω τιποτα που λενε για συμψισμους και τετοια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω ακομα τα περιμενω. στην φορολογικη δηλωση δεν λεει ημερομηνια εισπραξης ουτε τπτ.μονο οτι εχω επιστροφη 80 ευρω. εσας τι λεει? μηπως χρειαζετε να παω στην εφορια να κανω κατι μονη μου? να σημειωσω οτι δεν χρωσταω τιποτα που λενε για συμψισμους και τετοια

και εγω ακριβως μια απο τα ιδια...στην εφορια και να παμε τι θα μας πουνε? :mellow:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω ακριβως μια απο τα ιδια...στην εφορια και να παμε τι θα μας πουνε? :mellow:

δεν ξερω. τι να πω.. παντος σε μερικους εχουν μπει κανονικοτατα. γιαυτο παραξενευομαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξερω. τι να πω.. παντος σε μερικους εχουν μπει κανονικοτατα. γιαυτο παραξενευομαι

εχεις γνωστους που εχουν μπει ηδη τα 80 ? στο taxis μεσα μην λεει καποια ημερομηνια ρε παιδια η στην δηλωση επανω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχεις γνωστους που εχουν μπει ηδη τα 80 ? στο taxis μεσα μην λεει καποια ημερομηνια ρε παιδια η στην δηλωση επανω 

εδω μεσα μερικοι λενε οτι τα εχουν παρει αν κοιταξεις στις προιγουμενες σελιδες..τωρα αν ειναι μπαρουφες δεν ξερω..προσωπικα δεν λεει τπτ στην δηλωση μου. μονο ενα "ποσο επιστροφης 80 ευρω"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mairh vrs

Τα αποτελέσματα συνήθως θέλουν 15-20 ημέρες από την καταλυτική ημερομηνία των αιτήσεων.

Θέλω να πιστεύω ότι δεν θα τα βγάλουν μέσα στον 15Αύγουστο, σίγουρος όμως δεν μπορείς να είσαι ποτέ, μπορεί να μας εκπλήξουν και να τα βγάλουν αυτή την εβδομάδα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...