Προς το περιεχόμενο

Επιταγη εισοδου στην αγορα εργασιας για ανεργους 18-29 ετων


Star_Light

Προτεινόμενες αναρτήσεις

maraki19 είμαι στο ίδιο πρόγραμμα και ακόμα δεν έχω πάρει θεωρία και τελειώνω και τη πρακτική την επόμενη Τετάρτη. Δε ξέρω γιατί τόση καθυστέρηση. Τους ελέγχους ξέρουν να τους στέλνουν όμως και να ζητάνε χίλια δύο χαρτιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3.8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

maraki19 είμαι στο ίδιο πρόγραμμα και ακόμα δεν έχω πάρει θεωρία και τελειώνω και τη πρακτική την επόμενη Τετάρτη. Δε ξέρω γιατί τόση καθυστέρηση. Τους ελέγχους ξέρουν να τους στέλνουν όμως και να ζητάνε χίλια δύο χαρτιά.

εγω την εχω παρεη τη θεωρια απο αρχες του μηνος.... θεωρια τελειωσα αρχες ιουλιου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

parisnope

Εμάς το τμήμα που τελείωσε Ιούνιο, πληρώθηκαν όλοι οι ωφελούμενοι κανονικά και τη Β φάση. Αν έχουν κατατεθεί τα χαρτιά από το ΚΔΒΜ σου και είναι σωστά πρέπει να πληρωθείτε άμεσα αν και θα έπρεπε να έχετε πληρωθεί ήδη. (μιλάμε πάντα για τα voucher 18-24 & 25-29)

 

tasman1992

Ναι είναι επιστροφή φόρου από την ΔΟΥ του καθενός.

 

mikri fraoulitsa

Υπάρχει ένα γενικό θέμα καθυστέρησης με αυτό το πρόγραμμα του τουρισμού voucher απ’ ότι ακούω σε αρκετούς φορείς και κανείς δεν έχει ξεκινήσει ακόμα.

 

cpetro

Επίσημα δεν υπάρχει ενημέρωση για τέτοιο πρόγραμμα.

 

ALEKgrps

Τα χρήματα θα μπουν στους λογαριασμούς  του καθενός κατευθείαν όταν θα έχει το κράτος να τα καταβάλει...

 

(Τώρα όσο αφορά το τηλέφωνο… μικρός θα είσαι σε ηλικία, για άλλο λόγω μη φορολογικό μάλλον θα είναι… άντε θα έχεις και τα μέσα στην εφορία)

:-D  (πλάκα κάνουμε φυσικά)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Voucher εως 29 ετων κι εγω... Κι ακομη τιποτε... Πουθενα η θεωρια ... Μονο ελεγχο ξεραν να στειλουν εχεισ δικιο μαρακι,,,και με κοψαν επειδη δε με βρηκαν εκει δευτερη φορα ενω ειχε παρει πυρκαγια ενας χωρος του γραφειου και δεν ειχα που να δουλεψω...και τη πρωτη φορα αρνητικος ελεγχος επειδη ελειπα λογω μωρου 4 μηνων ελεος εχω να πω ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα.Σήμερα μου δώσανε την επιστροφή μου οι κόπανοι 480 στον λογαριασμό μου.

Καλοφάγωτα!Θυμάσαι πότε είχες κάνει δήλωση??Περιμένουμε και εμείς αλλά τπτ ακόμα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ασχετο,ποιο ειναι καλυτερο να παει καποιος? voucher τουρισμού ή στο πρόγραμμα κοινοφελούς χαρακτήρα?

σε κοινωφελη με τα 1000!

απο προσωπικη μου εμπειρια σε 5 μηνο του οαεδ περσυ κ voucher φετος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακόμα περιμένω για την επιστροφή (480€) τη δήλωση την έκανα κάπου μέσα στον Ιούνιο!

Αν δεν εχεις περασει απο την εφορια πηγαινε να δεις μηπως πρεπει να κανεις κατι υπευθυνες δηλωσεις για τις προηγουμενες χρονιες. Σε μενα τουλαχιστον αυτο εφταιγε. Μετα πηρα κανονικα την επιστροφη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

1. login

2. εφαρμογες -> Ε1

3. πανω δεξια pdf

4. κατω αριστερα στο pdf καποια στιγμη θα εμφανιστει η ημερομηνια πιστωσης στον λογαριασμο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε κοινωφελη με τα 1000!

απο προσωπικη μου εμπειρια σε 5 μηνο του οαεδ περσυ κ voucher φετος

που το στηριζεις αυτο ? γιατι ειναι καλυτερα στα κοινωφελη  ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...