Προς το περιεχόμενο

Επιταγη εισοδου στην αγορα εργασιας για ανεργους 18-29 ετων


Star_Light

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Την καρτα ανεργιας την εχουμε ανανεωσει κανονικα. Τσεκαρα μολις τωρα κ μας εβαλαν κ εμας τα λεφτα της θεωριας..

χαχα καλομελέτα κι έρχεται λένε :P

άντε "καλοφάγωτα"!

 

Και όσο για τα της πρακτικής, θα κάνουμε υπομονή παρέα όλοι :) 

σε 5-6 χρόνια.. να είμαστε σε ανάκαμψη βρε παιδί μου!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδια πηγα κεκ σημερα και μου ειπαν τελειωνω 20/3 ανεξαρτητα απο το αν παρω αδειες η οχι.. ρωτησα αν χανουμε λεφτα απο τις μερες αδειας και μου ειπαν, χωρις μεγαλη σιγουρια πως το ποσο που παιρνουμε ειναι στανταρ κ οτι οι αδειες δικαιολογουνται πληρως..μακαρι να ισχυει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα παιδια υπαρχει καποιος π να εχει πληρωθει την πρακτικι ? εχω τελειωσει απ τον δεκεμβριο και τπτ ελεος να πουμε

και εγώ έχω τελειώσει την πρακτική Νοέμβριο, το λιγότερο σε ένα μήνα να μπουν. ΤΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω μια απορια σχετικα με το προγραμμα.

το προγραμμα ειναι για 5 μηνες.αν εγω στον δευτερο μηνα βρω μια αλλη δουλεια και θελω να φυγω μπορω?θα χασω και τους 2 μηνες που δουλεψα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι,, δυστυχως.. δε παιρνεις λεφτα ετσι.. μονο της θεωριας νομιζω παιρνεις.. αν κρινω απο μια φιλη που της ετυχε κατι αντιστοιχο, προλαβε και πηρε τα λεφτα της θεωριας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω μια απορια σχετικα με το προγραμμα.

το προγραμμα ειναι για 5 μηνες.αν εγω στον δευτερο μηνα βρω μια αλλη δουλεια και θελω να φυγω μπορω?θα χασω και τους 2 μηνες που δουλεψα?

Ναι τα χανεις .

Κοιτα αν ειναι με καλα χρηματα μην το σκεφτεσαι.

 

Ο μονος λογος κατ'εμε ειναι αν την γουσταρεις τη δουλεια που κανεις πρακτικη και θες να σε κρατησουν, αλλιως ειναι σκλαβοπαζαρο κακα τα ψεματα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^ συμφωνώ

μην είστε αχάριστοι άλλοι δουλεύουν χωρίς να πληρώνονται, τα παιδακια στα εργοστασια της nike δουλευουν για $2

να λέτε ευχαριστώ τον κύριο Αντώνη που σας προσφερε μια δουλεια και δεν καθεστε σπίτι και μην ακουτε τους κομμουνιστας

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει κανένας που να ξεκίνησε το πρόγραμμα μέσα Ιούλιου (θεωρία) και να τέλειωσε Νοέμβριο-Δεκέμβριο (πρακτική)?

Εμείς τα λεφτά από την θεωρία τα πήραμε αλλά για τις πρακτικής τα περιμένουμε από τα Χριστούγεννα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά γιατί σκλαβοπάζαρο;Για λύκειο βγαίνει 4Ε την ώρα, ξέρω πολλούς που δουλεύουν για 2,5Ε

Δεν ειναι ολοι με λυκειο και ας ανοιγουν αυτες τις θεσεις.

Υπαρχουν και αποφοιτοι ΑΕΙ ΤΕΙ με μεταπτυχιακα και ξενες γλωσσες.

 

Και ναι ειναι σκλαβοπαζαρο. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα τελειωσα και εγω.Πηγα τα χαρτια στο κεκ.Ρωτησα καποια πραγματα.Με ειπαν τα λεφτα θα τα παρουμε ολα σε 15 μερες 100%.Επισης οι κρατησεις ειναι 20% και θα τα παρουμε πισω αρχες 2015.Για νεα προγραμματα θα ξανακανω τα χαρτια και θα τα παω σε 10 μερες και αν βγει νεο προγραμμα θα με παρουν αμεσως μιας και τοσο καιρο σαν ανεργος ειμαι.Μακαρι να μπουν σε 15 μερες τα 1600 ευρο να ειμαστε κομπλε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας μαζευτούμε όλοι έξω απ'το Υπουργείο να γίνει χαμός...δουλεύαμε τόσους μήνες χωρίς φράγκο κ Τώρα που τελειώσαμε πάλι το ίδιο..Δεν έχουν το Θεό τους

 

Μια του κλέφτη δύο του κλέφτη Τρεις κ έγινε υπουργός!!

Ας μαζευτούμε όλοι έξω απ'το Υπουργείο να γίνει χαμός...δουλεύαμε τόσους μήνες χωρίς φράγκο κ Τώρα που τελειώσαμε πάλι το ίδιο..Δεν έχουν το Θεό τους

 

Μια του κλέφτη δύο του κλέφτη Τρεις κ έγινε υπουργός!!

Ας μαζευτούμε όλοι έξω απ'το Υπουργείο να γίνει χαμός...δουλεύαμε τόσους μήνες χωρίς φράγκο κ Τώρα που τελειώσαμε πάλι το ίδιο..Δεν έχουν το Θεό τους

 

Μια του κλέφτη δύο του κλέφτη Τρεις κ έγινε υπουργός!!

Ας μαζευτούμε όλοι έξω απ'το Υπουργείο να γίνει χαμός...δουλεύαμε τόσους μήνες χωρίς φράγκο κ Τώρα που τελειώσαμε πάλι το ίδιο..Δεν έχουν το Θεό τους

 

Μια του κλέφτη δύο του κλέφτη Τρεις κ έγινε υπουργός!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...