Προς το περιεχόμενο

Επιταγη εισοδου στην αγορα εργασιας για ανεργους 18-29 ετων


Star_Light

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα, Υπάρχει κάποιος που να μην έχει πληρωθεί ακόμα την θεωρία ή είμαι μόνο εγώ?? Έχω τελειώσει την πρακτική από 16/1...Στο κεκ δεν ξέρουν τι να μου πουν...έχουν πληρωθεί όλα τα τμήματα εκτός από το δικό μου.Έχει καταντήσει τραγική η κατάσταση... :mellow:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπέρα, Υπάρχει κάποιος που να μην έχει πληρωθεί ακόμα την θεωρία ή είμαι μόνο εγώ?? Έχω τελειώσει την πρακτική από 16/1...Στο κεκ δεν ξέρουν τι να μου πουν...έχουν πληρωθεί όλα τα τμήματα εκτός από το δικό μου.Έχει καταντήσει τραγική η κατάσταση... :mellow:

Στο Κεκ ερεισμα εισαι; Ουτε εγω εχω παρει χρηματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε 3 μερες τελειωνω και εγω παιδια.Την τελευταια μερα στο απουσιολογιο γραφει 8 με 10 για να συμπληρωθουν οι 500 ωρες.Μετα τι κανω?Περνω το απουσιολογιο η το αφηνω εκει?Πρεπει να παω και στο κεκ?Τα χρηματα πιστευω μεχρι τελος Απριλη θα τα εχουμε παρει ολοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε 3 μερες τελειωνω και εγω παιδια.Την τελευταια μερα στο απουσιολογιο γραφει 8 με 10 για να συμπληρωθουν οι 500 ωρες.Μετα τι κανω?Περνω το απουσιολογιο η το αφηνω εκει?Πρεπει να παω και στο κεκ?Τα χρηματα πιστευω μεχρι τελος Απριλη θα τα εχουμε παρει ολοι.

 

Παίρνεις το απουσιολόγιο και το πας στο ΚΕΚ σου, μετά θα σου πουν αυτοί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε king αυτά γιατί δεν τα ρωτάς στο κεκ σου να είσαι σίγουρος;

Ειναι αρκετα μακρια και δεν μας ειχαν δωσει και τηλεφωνα.Εφοσον εχουν τελειωσει ατομα απο εδω θα ξερουν να μου απαντησουν.

 

Να σε καλα phoenix.Οποτε Περνω το φακελο οπως ειναι και στα Πετραλωνα να δουμε ποτε θα βαλουν τα χρηματα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι αρκετα μακρια και δεν μας ειχαν δωσει και τηλεφωνα.Εφοσον εχουν τελειωσει ατομα απο εδω θα ξερουν να μου απαντησουν.

 

Να σε καλα phoenix.Οποτε Περνω το φακελο οπως ειναι και στα Πετραλωνα να δουμε ποτε θα βαλουν τα χρηματα.

Χαλκιδικη εισαι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι....

  ποτε τελειωσες θεωρια? Παντως τι να σου πω μ αυτο το κεκ να σου πω την αληθεια δε βγαζουμε ακρη... το ποτε θα πληρωθουμε ειναι χλωμο...  :mellow:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  ποτε τελειωσες θεωρια? Παντως τι να σου πω μ αυτο το κεκ να σου πω την αληθεια δε βγαζουμε ακρη... το ποτε θα πληρωθουμε ειναι χλωμο..

αν δεν κάνω λάθος 30/8. ότι και να τους ρωτήσεις "δεν ξέρω " είναι η απάντηση...φοβάμαι μην έχουν κάνει αυτοί κανα λάθος...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν δεν κάνω λάθος 30/8. ότι και να τους ρωτήσεις "δεν ξέρω " είναι η απάντηση...φοβάμαι μην έχουν κάνει αυτοί κανα λάθος...

κ εγω να σου πω την αληθεια αυτο φοβσμαι.. οσο για το οτι εχουν πληρωθει αλλα τμηματα εκτος απο μας δε τ πολυπιστευω να σου πω την αληθεια..:/
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κ εγω να σου πω την αληθεια αυτο φοβσμαι.. οσο για το οτι εχουν πληρωθει αλλα τμηματα εκτος απο μας δε τ πολυπιστευω να σου πω την αληθεια..:/

( ελπίζω μόνο να ανανεώνατε τη κάρτα ανεργίας σας όλοι κανονικά.. )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κ εγω να σου πω την αληθεια αυτο φοβσμαι.. οσο για το οτι εχουν πληρωθει αλλα τμηματα εκτος απο μας δε τ πολυπιστευω να σου πω την αληθεια..:/

δυστυχώς έχουν πληρωθεί όλοι...εκτός από το τμήμα μας... (ισχύει)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

( ελπίζω μόνο να ανανεώνατε τη κάρτα ανεργίας σας όλοι κανονικά.. )

Την καρτα ανεργιας την εχουμε ανανεωσει κανονικα. Τσεκαρα μολις τωρα κ μας εβαλαν κ εμας τα λεφτα της θεωριας.. Επεξ/σία από Mairh vrs
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...