Προς το περιεχόμενο

[Game/pc-mac] Football Manager 2013 11.89/1.89 €


GnsP

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλα δεν νομιζω να κανει οτιδηποτε τωρα η εταιρια σε οσους το ενεργοποιησαν... Το σαιητ ειναι αξιοπιστο δεν ειναι απο αυτα που μαζευουν διεθυνσεις για σπαμ, ειναι το καταστημα της ελληνικης κοινοτητας (ομαδας ερευνας-credits) του παιχνιδιου. Και για αυτο εγινε το προβλημα, εδιναν σε αυτο το καταστημα εκπτωση 10 ευρω εκπτωση απο την κανονικη τιμη, αλλα αυτη η εκπτωση παρεμεινε και στην νεα τιμη προσφορας με 11 ευρω και για αυτο πληρωναμε στο τελος 1 ευρω μεχρι να το αλλαξουν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 120
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Καλα δεν νομιζω να κανει οτιδηποτε τωρα η εταιρια σε οσους το ενεργοποιησαν... Το σαιητ ειναι αξιοπιστο δεν ειναι απο αυτα που μαζευουν διεθυνσεις για σπαμ, ειναι το καταστημα της ελληνικης κοινοτητας (ομαδας ερευνας-credits) του παιχνιδιου. Και για αυτο εγινε το προβλημα, εδιναν σε αυτο το καταστημα εκπτωση 10 ευρω εκπτωση απο την κανονικη τιμη, αλλα αυτη η εκπτωση παρεμεινε και στην νεα τιμη προσφορας με 11 ευρω και για αυτο πληρωναμε στο τελος 1 ευρω μεχρι να το αλλαξουν. 

 

Ακριβώς!

 

Μια που το έφερε η κουβέντα, κι ας βγω λίγο εκτός θέματος, κάποιοι την έχουν πατήσει κάνοντας ανταλλαγή παιχνιδιού είτε μέσα από το trading του Steam είτε ανταλλάσσοντας κλειδιά. Ενώ όλα πήγαν καλά μετά από μερικές μέρες αφαιρέθηκε το παιχνίδι από το λογαριασμό τους γιατί υπήρξε κάποιο πρόβλημα με την αγορά του από τον χρήστη που το είχε πριν... 

Επαναλαμβάνω, δεν θέλω να τρομάξω κανέναν, αναφέρομαι σε ακραίες περιπτώσεις κι απλώς θέλω να σας επιστήσω την προσοχή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια σε περιπτωση πoυ κανω dispute ή μου κανουν refund υπαρχει περιπτωση να δω τα λεφτα σημερα?

 

Θελω να πληρωσω για κατι εξετασεις που εχω το σαββατο κ μου λειπει 1 ευρω!... ελεος η γκαντεμια μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως τους εχω στειλει 2 μειλ απο τη φορμα που εχουνε και αλλο ενα απαντητικο αλλα με εχουν γραμμενο μεχρι στιγμης  :-(

 

Ελπιζω να μας το δωσουν τον κωδικο να λιωσουμε  :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να υποθεσω οτι αν βαλουμε "Eimai apo autous pou den tous steilate kwdiko :mad: :mad: :mad: " δεν θα εχουμε εκπτωση εεεε;;;; :ph34r: :ph34r: :ph34r:

 

Με πέθανες χαχαχα!!!

 

και εγώ δεν έχω πάρει κωδικό και πλήρωσα το πρωί. Αν δεν μου έρθει μεχρι αυριο το πρωι θα κανω και εγω disput αρκεί να μου πείτε πως το κάνω γιατί είμαι άσχετος περι PayPal :P

 

Υ.Γ. Έστειλα και μήνυμα στο support και με έγραψαν κανονικότατα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια σε περιπτωση πoυ κανω dispute ή μου κανουν refund υπαρχει περιπτωση να δω τα λεφτα σημερα?

 

Θελω να πληρωσω για κατι εξετασεις που εχω το σαββατο κ μου λειπει 1 ευρω!... ελεος η γκαντεμια μου

 

Σε καμία περίπτωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σ' εμένα δεν ήρθε τίποτα ακόμα, ίσως γιατί δεν έστειλα μήνυμα στο support ή μπορεί να έχουν γίνει πολλές αγορές για 1.89 ευρώ και γίνεται χαμός. Θα περιμένω μέχρι αύριο, πριν στείλω κάτι.

 

Πάντως δεν υπήρχε περίπτωση να μην κάνουν refund.

Slyk είσαι πολύ τυχερός, να παίξεις κάνα λόττο!!! :D

 

Edit: Ήρθε refund στο paypal τελικά. Βέβαια στην κάρτα δεν έχει περάσει ακόμα το ποσό, θα πάρει μερικές μέρες.

Όνειρο ήταν και πάει...

Επεξ/σία από johnpap21
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου εστειλαν 2 μειλ με συνοψη στο παρακατω.


Nexway just sent you a full refund of €1.89 EUR for your purchase.


If you have any questions about this refund, please contact Nexway.


The refund will go to the card you paid with.


Κριμα  :mad: 


  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 


Και εδώ η ίδια απάντηση σε μαιλ που τους έστειλα χθες :

Dear Sir.,
Thank you for contacting us.
Unfortunately there was an issue with our coupon system, and this reference has been
corrected with an updated price, thereforemaking the coupon useless.
You will receive a full refund on your Paypal account should you have already been charged.
We are sorry for the inconvenience.
If you need any further assistance or information, please don't hesitate to
contact us again.
Best regards,
Nexway Customer Service


 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ απλά τους είχα στείλει ένα mail ζητώντας τους να μου ξαναστείλουν το key, σε περίπτωση που υπήρχε κάποιο πρόβλημα, γιατί δεν είχα λάβει τίποτα. Δεν τους ζήτησα refund σε καμία περίπτωση. Απλα με ευγενικό τρόπο ζήτησα το key. Τους έδωσα μάλιστα και δεύτερο email address (αν υπήρχε πρόβλημα με το πρώτο) και το έστειλαν και στο δεύτερο!!! Δεν έχω παράπονο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να φανταστώ οτι είμαι τρομερά τυχερός που πρόλαβα και το τσίμπησα :P

 

να πω οτι το παιχνίδι τα σπάει! πάει έχασα την εξεταστική,πηγαίνω την πανάθα champions league!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να φανταστώ οτι είμαι τρομερά τυχερός που πρόλαβα και το τσίμπησα :P

 

να πω οτι το παιχνίδι τα σπάει! πάει έχασα την εξεταστική,πηγαίνω την πανάθα champions league!

 

Που να σου το μπλοκάρουν :P

 

 

Πλάκα κανω :mad:

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...