Προς το περιεχόμενο

[Game/pc-mac] Football Manager 2013 11.89/1.89 €


GnsP

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δε ξερω αν ειναι ειρωνικο το υφος σου αλλα εγω προσωπικα δε τα διαθετω για να τα χαριζω εδω και εκει. Εσυ αν τα εχεις δικαιωμα σου και keep paying..

μην παρεξηγεισαι, απλα ειναι λιγο αστειο να τους κραζουμε ενω τους εχουμε "κλέψει" (με δικη τους ευθυνη φυσικα, και καλα να πάθουν ..κλπ κλπ)...

συζητηση να γινεται....

 

ΥΓ και εγω θα ζητησω τα λεφτα μου εννοειτε...

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 120
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Αν ηταν απο τα γνωστα "λαθη" που γινονται κατα καιρους απο τα διαφορα "μπακαλικα" για να μαζεψουν e-mail κτλ φυσικα και θα το τραβουσα το θεμα οσο δεν παει...Τωρα φαινεται ξεκαθαρα οτι αυτοι εκαναν καταλαθος την "μακακια" απο την οποια αλλοι επωφεληθηκαν και αλλοι οχι (στους δευτερους ειμαι και εγω μεσα...)

Τα λεφτα θα τα παρουμε ειμαι 99.99% βεβαιος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πλήρωσα 1,89€ ,όπως έγραψα και το πρωί , το mail με τον κωδικό ήρθε αμέσως και μετά από το update στη 13.3 έκδοση (αν θυμάμαι καλά) έπαιξα 3 αγώνες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπαρχει κατι να φοβαστε ολα εγιναν νομιμα... Αν ο αλλος δεν ξερει την αξια του προιοντος του δεν φταιει ο πελατης αν το πηρε... Απλα λογικα οσοι δεν πηρατε κωδικο, δεν θα σας ερθει και απλα θα σας επιστραφουν τα χρηματα... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ηταν απο τα γνωστα "λαθη" που γινονται κατα καιρους απο τα διαφορα "μπακαλικα" για να μαζεψουν e-mail κτλ φυσικα και θα το τραβουσα το θεμα οσο δεν παει...Τωρα φαινεται ξεκαθαρα οτι αυτοι εκαναν καταλαθος την "μακακια" απο την οποια αλλοι επωφεληθηκαν και αλλοι οχι (στους δευτερους ειμαι και εγω μεσα...)

Τα λεφτα θα τα παρουμε ειμαι 99.99% βεβαιος...

 

Είμαι 100% βέβαιος ότι θα γίνει refund, απλά μπορεί να καθυστερήσει λίγο να εμφανιστεί στο paypal. Χωρίς να θέλω να φοβίσω όσους πήραν ήδη το key και έκαναν redeem στο steam, αν θέλουν να το τραβήξουν μέχρι τα άκρα, μπορούν να σας κάνουν revoke το παιχνίδι και να μείνετε με το π.... (ποντίκι) στο χέρι. Φυσικά και σε αυτή την περίπτωση πάλι θα γίνει refund. Οι υπόλοιποι που λέτε για disputes, θα το ξαναπώ για τελευταία φορά γιατί το έχουμε κουράσει υπερβολικά το θέμα, κάνετε σαν να αγοράζετε για πρώτη φορά online...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι 100% βέβαιος ότι θα γίνει refund, απλά μπορεί να καθυστερήσει λίγο να εμφανιστεί στο paypal. Χωρίς να θέλω να φοβίσω όσους πήραν ήδη το key και έκαναν redeem στο steam, αν θέλουν να το τραβήξουν μέχρι τα άκρα, μπορούν να σας κάνουν revoke το  παιχνίδι και να μείνετε με το π.... (ποντίκι) στο χέρι. Φυσικά και σε αυτή την περίπτωση πάλι θα γίνει refund. 

omgggggggg! παίζει κάτι τέτοιο? πρώτη φορά το ακούω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

omgggggggg! παίζει κάτι τέτοιο? πρώτη φορά το ακούω!

 

Φυσικά και έχει συμβεί... κατ' επανάληψη σε παρόμοιες περιπτώσεις με λάθη στις τιμές, αλλά και σε σοβαρές περιπτώσεις που έγιναν αγορές με κλεμμένες κάρτες κ.α.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσικά και έχει συμβεί... κατ' επανάληψη σε παρόμοιες περιπτώσεις με λάθη στις τιμές, αλλά και σε σοβαρές περιπτώσεις που έγιναν αγορές με κλεμμένες κάρτες κ.α.

οχι ρε γαμωτο! είχα χεστεί απο τη χαρά μου χθές που αγώρασα το πολυπόθητο manager με 1,80

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι ρε γαμωτο! είχα χεστεί απο τη χαρά μου χθές που αγώρασα το πολυπόθητο manager με 1,80

 

Σε μια πρόσφατη περίπτωση που είχε γίνει λάθος στην τιμή του Borderlands 2 (4xpack) από το gamersgate.com, επειδή δεν ήθελαν να δυσαρεστήσουν τους πελάτες παρόλο που έπαθαν μεγάλη χασούρα δεν έκαναν κάτι ακραίο. Απλά, όπως και τώρα όσοι ήταν τυχεροί πρόλαβαν να πάρουν το key στο email, οι υπόλοιποι refund και μέχρι το τέλος του 2013, έχουν 20% έκπτωση σε όλες τις αγορές. Άρα, όλοι κέρδισαν εκτός από το μαγαζί...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το διόρθωσαν :(

Και τώρα κάτω λέει

Have a discount code? Enter it here:

 

Δηλάδη για να πέσει 10 ευρω θέλουν εκπτωτικό κουπόνι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το διόρθωσαν :(

Και τώρα κάτω λέει

 

Δηλάδη για να πέσει 10 ευρω θέλουν εκπτωτικό κουπόνι...

 

Να υποθεσω οτι αν βαλουμε "Eimai apo autous pou den tous steilate kwdiko :mad: :mad: :mad: " δεν θα εχουμε εκπτωση εεεε;;;; :ph34r: :ph34r: :ph34r:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρίς να θέλω να φοβίσω όσους πήραν ήδη το key και έκαναν redeem στο steam, αν θέλουν να το τραβήξουν μέχρι τα άκρα, μπορούν να σας κάνουν revoke το παιχνίδι και να μείνετε με το π.... (ποντίκι) στο χέρι. Φυσικά και σε αυτή την περίπτωση πάλι θα γίνει refund. 

Σπανια (βασικα ποτε δεν το εχει συναντησει) σου παιρνει πισω κωδικο το steam, που τον ειχες ενεργοποιησει νομιμα...

Εδω ετυχε το steam να κανει μια (1) φορα στην ζωη του λάθος με τιμη παιχνιδιου (sleeping dogs), και παλι τιμησε το λαθος του...(ενω μπορουσε ευκολα να βρει ποιος/πως/ποτε, και να παρει πισω τα κλειδια... )

 

Αν μπει το "νερο στο αυλακι",ο "συρτης στην πορτα" κλπ κλπ και εχεις αποδειξη αγορας, τελειωσε ...

(μιλαω αποκλειστικα για το steam)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σπανια (βασικα ποτε δεν το εχει συναντησει) σου παιρνει πισω κωδικο το steam, που τον ειχες ενεργοποιησει νομιμα...

Εδω ετυχε το steam να κανει μια (1) φορα στην ζωη του λάθος με τιμη παιχνιδιου (sleeping dogs), και παλι τιμησε το λαθος του...(ενω μπορουσε ευκολα να βρει ποιος/πως/ποτε, και να παρει πισω τα κλειδια... )

 

Αν μπει το "νερο στο αυλακι",ο "συρτης στην πορτα" κλπ κλπ και εχεις αποδειξη αγορας, τελειωσε ...

(μιλαω αποκλειστικα για το steam)

 

Συμφωνώ. Αναφέρθηκα όμως για resellers και όχι για την Valve. Μπορούν και έχουν το δικαίωμα (άλλωστε έχει συμβεί) να ζητήσουν αφαίρεση των κλειδιών. Σε τέτοιες ακραίες περιπτώσεις η απόδειξη αγοράς σε σώζει μόνο για να πάρεις refund και όχι για να κρατήσεις το game σε τιμή ξεφτίλα :D 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...