Προς το περιεχόμενο

[Game/pc-mac] Football Manager 2013 11.89/1.89 €


GnsP

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δύσκολο να φάμε Lock, θα πέσει πολύ dispute σε λίγη ώρα και θα το ψάξουν εκεί στο paypal.

 

Από το πρωί έχω στείλει 2 email στην εξυπηρέτηση πελατών και με γράψαν στα @@ τους, το θέλουν το dispute τους μου φαίνεται...

Κι εγώ σου λέω να κάνεις υπομονή. Αφού, όσοι πλήρωσαν με κάρτα πήραν τα steam keys τους δεν έχουμε να κάνουμε με απάτη. Αν επιμένεις να κάνεις dispute στο paypal, τότε σου εύχομαι καλά ξεμπερδέματα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 120
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Κι εγώ σου λέω να κάνεις υπομονή. Αφού, όσοι πλήρωσαν με κάρτα πήραν τα steam keys τους δεν έχουμε να κάνουμε με απάτη. Αν επιμένεις να κάνεις dispute στο paypal, τότε σου εύχομαι καλά ξεμπερδέματα...

Θα κάνω υπομονή μέχρι το βράδυ. Το "απάτη" είναι σχετικό, από την στιγμή που πλήρωσες για κάτι και δεν το παρέλαβες "στην ώρα του" μπορεί να θεωρηθεί απάτη. Τελοσπάντων, ας μην το συνεχίσουμε. Προφανώς ήταν πρόβλημα στην σελίδα τους και χαζομάρα δικιά μας που δεν σκεφτήκαμε να βάλουμε το ίδιο email.

 

Οπότε τους ενοχλούμε στο customer support 2-3 φορές και το βραδάκι κάνουμε dispute όλοι μαζί αν δεν έχει βρεθεί λύση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μιλήστε με support παίδες,εγώ χθες το βράδυ το αγώρασα με paypal και μάλιστα έβαλα άλλο όνομα (haris αντι για charalampos που έχω στο paypal ) και ήρθε αστραπιαία το steam key για το παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μιλήστε με support παίδες,εγώ χθες το βράδυ το αγώρασα με paypal και μάλιστα έβαλα άλλο όνομα (haris αντι για charalampos που έχω στο paypal ) και ήρθε αστραπιαία το steam key για το παιχνίδι.

 

Έστειλες στο Fmgreece.gr  ή στο nexway.com?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα παραγγελία με κάρτα, με χρέωσαν κανονικά και ακόμα περιμένω email.

Έστειλα μήνυμα στο customer support και περιμένω email. Έχω ελέγξει spam κτλ.

Απλά η προσφορά ήταν για 11,89 , κάποιος έκανε χοντρή πατάτα και παίζει να το πήραν πρέφα πριν 1-2 ώρες, γι' αυτό περιμένουμε email και θα περιμένουμε και θα περιμένουμε και θα περιμένουμε...

 

Στείλτε μήνυμα στο customer service τους http://fm2013.nexway.com/contact.html μπας και δούμε χαΐρι. Όσοι περισσότεροι και όσο μεγαλύτερος ντόρος γίνει τόσο καλύτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιβεβαιώνω αγορά 1,89  με χρεωστική και αποστολή κωδικού steam σε μέιλ ΠΡΙΝ έρθει το mail με την invoice.

Μπορώ να αγοράσω δεύτερο κωδικό σε steam και να τον δωρίσω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ φιλε ελπιζω το πρωι να μου εχει ερθει το μειλ με το λινκ γιατι προς το παρον τζιφος! :mad:

 

Τελικά τι έγινε φίλε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωχ εγώ το έστειλα στο fmgreece

Λες να έκανα μλκια? :D

 

Eκανες transaction με nexway και εστειλες στο fmgreece?  :shock:

Eκτος και αν κανεις πλακα.

 

Επιβεβαιώνω αγορά με χρεωστική και αποστολή κωδικού steam σε μέιλ ΠΡΙΝ έρθει το mail με την invoice.

Μπορώ να αγοράσω δεύτερο κωδικό σε steam και να τον δωρίσω;

 

Ναι μπορεις. Απο οσο καταλαβα με χρεωστικη λειτουργει μια χαρα ακομη και σου στελνει απευθειας τον κωδικο.

Παντως δεν πρεπει να ειναι λαθος διοτι ρητα μου γραφει στην αποδειξη για εξτρα discount 10E.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eκανες transaction με nexway και εστειλες στο fmgreece?  :shock:

Eκτος και αν κανεις πλακα.

 

Όχι δε κάνω πλάκα :P

Πρώτη φορά μπαίνω σε αυτό το site και ούτε ξέρω από fm...απλά θα το πάρω για τον ξάδελφό μου...

 

http://fm2013.nexway.com/contact.html

Κλίκαρα στο fmgreece από συνήθεια αφού στην κορυφή πας συνήθως στο homepage (και μετά contact)...

 

Τέσπα θα στείλω και άλλο ένα στο nexway :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα ειχα το προβλημα που ανεφερε ο φιλος πιο πανω καθως ειχα διαφορετικα στοιχεια βαλει στην αγορα με την καταθεση μεσω πειπαλ και μου στειλανε αυτο το μειλ. Τους εστειλα μεσω της φορμας support αλλα και απαντητικο μειλ και περιμενω!

 

Dear customer,

You have received this e-mail because you made a purchase from one of our online stores.

Our sales administration has determined that the address information you entered during the order process and/or your name were incorrect. 

Please provide your correct name and complete billing address, so that we can rectify your order information and validate your order as soon as possible.

If we not hear back from you within the next 7 days, we will cancel your order and disable the corresponding product activation codes.

Thank you for your cooperation. Feel free to contact us if you need further information.

Best Regards,

Nexway Sales Administration
FM2013 EU/ Nexway

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασα και με χρεωστική το πρωί αλλά το ίδιο αποτέλεσμα δεν μου έδωσε κωδικούς. Μερικοί έχετε το κοκκαλάκι της νυχτερίδας εδω μέσα <--- καλοπροαίρετα πάντα, ενώ κάποιοι άλλοι δοκιμάζουμε τα πάντα και δεν γινεται  τίποτα :mad: μαμ@ την ατυχία μου. :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έστειλες στο Fmgreece.gr  ή στο nexway.com?

όχι φίλε εγώ δεν χρειαστηκε να στείλω κάπου,μου ήρθαν επιτόπου τα mail και το ενεργοποιήσα το game.

σε όσους έχουν θέμα λέω να μιλήσετε με nexway(είναι γνωστή εταιρία δεν νομίζω να πρόκειται για αρπακτή ή απάτη)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...