Προς το περιεχόμενο

[Game/pc-mac] Football Manager 2013 11.89/1.89 €


GnsP

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 120
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Όσοι λέτε πως σας ήρθε το mail με τον κωδικό, τι ώρα κάνατε την παραγγελία;

εγώ χθές κατά της 2:50 το βράδυ,βλεπω την τιμή και μένω κάγκελο,κάνω επιτόπου πληρωμή μεσω paypal και μου έρχεται ο κωδικός.στης 3:00 περίπου τον βάζω στο steam και μου ενεργοποιήται το game στο library

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια οπιος προλαβε,προλαβε.. την εφτιαξαν την τιμη πλεον

 

Αποστολή από το LG-P500 με τη χρήση Insomnia App

 

Που την εφτιαξαν? 1.89Ε ειναι ακομη. Τωρα παλι το τσεκαρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Παιδια οπιος προλαβε,προλαβε.. την εφτιαξαν την τιμη πλεον

 

Αποστολή από το LG-P500 με τη χρήση Insomnia App

 

Που την εφτιαξαν? 1.89Ε ειναι ακομη. Τωρα παλι το τσεκαρα.

Ααα εμενα το εμφανιζει 11 πλεονΑποστολή από το LG-P500 με τη χρήση Insomnia App
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα πραγματα ειναι απλα, το ελληνικο σαητ προσεφερε επιπλεον εκπτωση 10 ευρω (με βαση ομως την παλια τιμη...) Οταν η τιμη πηγε για αυτο το ΣΚ 11,89, μειον τα 10, πηγαινε 1,89!

 

Οσοι προλαβανε, προλαβανε, με το εμαηλ που τους στελνατε, απλα τους "ξυπνησατε" και το διορθωσαν. Τελος η προσφορα, μπορει να ξανανοιξει το προηγουμενο τοπικ με 11,89 ουτως ή αλλως εκει γραφτηκε πρωτα για το 1,89...

 

Απλα το περιεργο ειναι γιατι οσοι βαζανε διαφορετικο Email δεν πηρανε κωδικο... Εγω τον πηρα και παιζω μια χαρα... Λογικα οσοι δεν τον πηραν, θα τους γινει επιστροφη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα πραγματα ειναι απλα, το ελληνικο σαητ προσεφερε επιπλεον εκπτωση 10 ευρω (με βαση ομως την παλια τιμη...) Οταν η τιμη πηγε για αυτο το ΣΚ 11,89, μειον τα 10, πηγαινε 1,89!

 

Οσοι προλαβανε, προλαβανε, με το εμαηλ που τους στελνατε, απλα τους "ξυπνησατε" και το διορθωσαν. Τελος η προσφορα, μπορει να ξανανοιξει το προηγουμενο τοπικ με 11,89 ουτως ή αλλως εκει γραφτηκε πρωτα για το 1,89...

 

Απλα το περιεργο ειναι γιατι οσοι βαζανε διαφορετικο Email δεν πηρανε κωδικο... Εγω τον πηρα και παιζω μια χαρα... Λογικα οσοι δεν τον πηραν, θα τους γινει επιστροφη...

 

Ισχύει αυτό που λέει παιδιά , και εγώ το πρόλαβα και αρκετοί φίλοι μου που τους ειδοποίησα , και το αγόρασαν χωρίς κανένα πρόβλημα πάντως,τώρα όσοι έχετε πρόβλημα με το e-mail, ακολουθήστε τις οδηγίες που δίνουν οι υπόλοιποι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με εμας που αγορασαμε στο 1.89 τι θα γινει? Εγω προσωπικα εστειλα email και στους 2 και στο fm greece και στη nexway φυσικα κανεις δε μπηκε στο κοπο να απαντησει.. Τι ειμαστε κοροιδα να χαριζουμε 2 ευρα εδω και εκει? Αν μεχρι το βραδυ δε δω φως θα πεσει disputara

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με εμας που αγορασαμε στο 1.89 τι θα γινει? Εγω προσωπικα εστειλα email και στους 2 και στο fm greece και στη nexway φυσικα κανεις δε μπηκε στο κοπο να απαντησει.. Τι ειμαστε κοροιδα να χαριζουμε 2 ευρα εδω και εκει? Αν μεχρι το βραδυ δε δω φως θα πεσει disputara

ναι ρε τους κλεφτες...τα λεφτα μας ρε!!!!!!

τι dispute...στα δικαστηρια κατευθειαν..να κανουν παρεα στον φτερωτο γιατρο...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...